28

Odejscie Dembele to najlepsze co spotkało Barcelonę

0

Komentarz usunięty

0

Dolicza z 8 minut i będzie ciężko

0

Tu pewnie dzieci i pseudoeksperci którzy nigdy prosto nie kopnęli piłki i nie grali nigdzie powiedzą ze byl karny

1

Gdyby torres był w sytuacjach Fatiego miałby już hattricka

1

Oby sprzedali tego pseudo pilakrza gdzieś najlpeiej jak najdalej. Gardzę fatim

0

Zaslonym piłkarzem po kontuzjach jest Ansu Fati

0

Boże kochany Yamal to mistrz świata

0

@Firestone może właśnie z ławki jest tak dobry

0

Oo prawiczek denis suarez uahauahau

0

Ale ręcznik w bramce hahahaha jak na orliku

2

Ferran torres kocham cie

0

@Cziken26 szkoda dialogu

0

Sprzedawać tego Christensena jak najszybciej, chłop ciagle szklany

2

O czym wy ludzie piszecie jaki karny, dizecko 16 letnie zostało odepchnięte przez faceta barkiem

0

@Hosh bzdura, kontakt bark w bark

0

Nie mamy napastnika

0

I nawet Ter stegen zamulil …. Żałosny zespół

0

@Gall a nie mówiłem. Przecież to zart ze słownikiem

1

S. Roberto odejdź

1

Liga mistrzów hahahahahaha ale znowu będzie bolało bo nasze dzieci szklaneczki wiecznie połamane

0

Dla hejterow, brak w 1 składzie
Araujo pedri Raphinha Balde

0

@Firestone pisze prawdę i to co czuje. Mogę

0

I znowu Roberto menda nie ogarnia

1

Spalony spokojnie

0

@Joe_Barbaro a nie mówiłem, już dwie

1

Nienawidzę Roberto, życzę mu jak najgorszej

0

ale Gavi to jest czajnik

0

Roberto to jest największe scierwo tej kadry

0

@abram3k słownik napisał tracimy a miało być strzelimy każdy kumaty wie o tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?