abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Odejscie Dembele to najlepsze co spotkało Barcelonę
0
Komentarz usunięty
0
Dolicza z 8 minut i będzie ciężko
0
Tu pewnie dzieci i pseudoeksperci którzy nigdy prosto nie kopnęli piłki i nie grali nigdzie powiedzą ze byl karny
1
Gdyby torres był w sytuacjach Fatiego miałby już hattricka
1
Oby sprzedali tego pseudo pilakrza gdzieś najlpeiej jak najdalej. Gardzę fatim
0
Zaslonym piłkarzem po kontuzjach jest Ansu Fati
0
Boże kochany Yamal to mistrz świata
0
@Firestone może właśnie z ławki jest tak dobry
0
Oo prawiczek denis suarez uahauahau
0
Ale ręcznik w bramce hahahaha jak na orliku
2
Ferran torres kocham cie
0
@Cziken26 szkoda dialogu
0
Sprzedawać tego Christensena jak najszybciej, chłop ciagle szklany
2
O czym wy ludzie piszecie jaki karny, dizecko 16 letnie zostało odepchnięte przez faceta barkiem
0
@Hosh bzdura, kontakt bark w bark
0
Nie mamy napastnika
0
I nawet Ter stegen zamulil …. Żałosny zespół
0
@Gall a nie mówiłem. Przecież to zart ze słownikiem
1
S. Roberto odejdź
1
Liga mistrzów hahahahahaha ale znowu będzie bolało bo nasze dzieci szklaneczki wiecznie połamane
0
Dla hejterow, brak w 1 składzie
Araujo pedri Raphinha Balde
0
@Firestone pisze prawdę i to co czuje. Mogę
0
I znowu Roberto menda nie ogarnia
1
Spalony spokojnie
0
@Joe_Barbaro a nie mówiłem, już dwie
1
Nienawidzę Roberto, życzę mu jak najgorszej
0
ale Gavi to jest czajnik
0
Roberto to jest największe scierwo tej kadry
0
@abram3k słownik napisał tracimy a miało być strzelimy każdy kumaty wie o tym