abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co za łeb
https://x.com/the_mantis10/status/1693630234468262267
0
tłumaczę w skrócie,
Przelizałem to przelizałem na co drążyć
12
są równi i równiejsi
1
@Dzieniu a tak serio to rozumiem to wszystko, w sobote grał MAN CITY, wczoraj BARCA więc pewnie dzisiaj albo jutro wleci oficjalka
2
@Emhyr ciężki wyjazd czeka Arsenal. Nie będzie łatwo
18
48 a może jednak 480 godzin
0
Ferran Lewandowski Raphinha z przodu, a jeżeli Xavi będzie chciał wyjść 4 pomocnikami to Ferran 1 do wejścia z ławki, wtedy
Lewandowski Raphinha i z ławki Ferran + Lamine + Abde w zanadrzu Fati, nie jest źle :)
0
jak co roku najlepsi
0
@Kgorecki2500 lidl ?
4
Straszne
Olga Carmona, której gol dał Hiszpanii mistrzostwo świata, dowiedziała się dziś po finale o śmierci swojego Taty
0
Szkoda ze admini śpią
0
@MarcepanowyKsiaze ten co strzelił gola
0
Ferran zostaje
Fati odchodzi
1
Boże kochany dziękuje Ci Gundogan, a już straciłem wiarę
Piękna odpowiedz Pedriego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po co ten Yamal jest na boisku jesscze
. Boże kochany zrzygam się
A pedri wielka gwiazdeczka przyjęcia nic nie wnosi kolejny raz bezbarwny
1
Pustym łbem ciężko trafić
0
@Peciak a pedri geniusz srodka pola ile goli i asyst?
2
Jak trafimy z 4 koszyka na Newcastle to myśle ze znowu nie wyjdziemy z grupy
0
Jesteśmy żałosna drużyna.
City Arsenal w meczu o stawkę robią nam dziecko aż miło
0
Fati za Gaviego wejdzie
1
Najgorzjiejsza sytuacja lewego to oddanie pod nogi przeciwnikowi
4
Zaraz zwyzywam tak Lewego ze będzie tydzień przerwy
0
Chodź w ramiona ……
0
@ShawnC Barcelonę zwiedziłem już dobrze kilkanaście razy
0
@cules100pro ja wiem, byłem z 11 razy ale wez teraz jedz na tskie scierwo
0
4 pkt straty do Realu
0
Gundogan był wielki w wielkim zespole. Niestety w drużynie o poziom nizej nie będzie równie dobry, to samo będzie z Cancelo
4
I wyobraźcie sobie żeby te gowno obejrzeć na żywo musicie wydać z 3000 na cały wyjazd
1
Dramatycznie to wyglada