abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BARCA1899Messi
alba sama LA LIGA
21/22 10 asyst
20/21 7 asyst
19/20 6 asyst
18/19 10 asyst
17/18 8 asyst
16/17 6 asyst
15/16 8 asyst
6 asyst tyle co Balde to najgorszy wynik Alby w Barcelonie, był jeszcze niepełny sezon(ostatni) ale tego nie liczę
7
Życzę ci chłopie poprawy wykończenia i więcej asyst niż dotychczas
0
@TheNekro94 ale to promil
2
@QQL5 laska z tindera nie może być normalna. ale spokojnie poza tobą spotyka się z 10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie nie wiem czy był wątek poruszany ale kto ma viaplay proszę pisać do mnie na priv można oglądać wszystkie mecze LM w pakiecie
1
@MesQueUnClub96 zwykły psychol
0
Wielki Real ejkejej FC wrzutka
8
mógłby któryś z dziennikarzy wyjść z alkomatem i dać dmuchnąć wszystkim.
Kulesza by chyba tez zrobił manitę albo chociaż z 3.0
0
@goldmetaxa hahahaha ale on zszedł ale był ciagle pod gra hahahahaha
1
@Roobo dwa problemy
Wykończenie
Ostatnie podanie
0
@Sulimo ogarnij się prosty człowieku a nie tylko ubliżasz. Kolejny sezon gra jak sam mówisz to proszę o liczby
0
@Sulimo on nie gra na żadnym poziomie. On gra w drużynie a nic nie daje w ofensywie
0
Nie dojeżdża poziomem Balde
0
Szkoda ze Balde bez formy
2
Kolejny mecz i najsłabszym piłkarzem jest Balde
0
Najlepsza drużyna w Europie
2
bezbłędni
https://pbs.twimg.com/media/F6Xfhy9WMAEnHaW?format=jpg&name=medium
5
@Kamiloza91 Lewy ma 1 gola więcej niż algierczyk
0
@Black_Wolf_95 @Derean pamiętam o nich oczywiście, ale boje się myśleć jak w ofensywie wypadnie 1 kluczowy zawodnik a nie daj Boże dwóch.
Ale z drugiej strony mamy w gazie
Ferrana+ Yamala, który będzie szarpał
0
Ta nasza ławka nie wyglada jakoś ciekawie ;(
5
Miałem sen….
0
@Khajio będzie miał pól sezonu na ogranie się przy Lewym a następny sezon na rotację z Lewym :)
8
@kiper09 bzdura:D ROQUE widzisz mnie??
0
Bez Araujo i Pedriego
52
Cancelo strzelił takiego gola jakiego Dembele próbuje strzelić od 5 lat i dalej nie udaje mu się
0
@zenoowity dawaj na priv to ci sprzedam swoje bo nie potrzebuje a są galante
Huaweie free buds 4i
5
TVP wolna od Ligi mistrzów
Ale na Zenka i Rydzyka by się znalazło
3
Przykro mi to mówić, ale Balde jest w fatalnej dyspozycji.
Najgorszy na boisku i to jego kolejny słaby mecz w tym sezonie.
0
MATA wydał album. Właśnie wpadł na Spotify