1

@BARCA1899Messi
alba sama LA LIGA
21/22 10 asyst
20/21 7 asyst
19/20 6 asyst
18/19 10 asyst
17/18 8 asyst
16/17 6 asyst
15/16 8 asyst

6 asyst tyle co Balde to najgorszy wynik Alby w Barcelonie, był jeszcze niepełny sezon(ostatni) ale tego nie liczę

7

Życzę ci chłopie poprawy wykończenia i więcej asyst niż dotychczas

0

@TheNekro94 ale to promil

2

@QQL5 laska z tindera nie może być normalna. ale spokojnie poza tobą spotyka się z 10

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panowie nie wiem czy był wątek poruszany ale kto ma viaplay proszę pisać do mnie na priv można oglądać wszystkie mecze LM w pakiecie

1

@MesQueUnClub96 zwykły psychol

0

Wielki Real ejkejej FC wrzutka

8

mógłby któryś z dziennikarzy wyjść z alkomatem i dać dmuchnąć wszystkim.
Kulesza by chyba tez zrobił manitę albo chociaż z 3.0

0

@goldmetaxa hahahaha ale on zszedł ale był ciagle pod gra hahahahaha

1

@Roobo dwa problemy
Wykończenie
Ostatnie podanie

0

@Sulimo ogarnij się prosty człowieku a nie tylko ubliżasz. Kolejny sezon gra jak sam mówisz to proszę o liczby

0

@Sulimo on nie gra na żadnym poziomie. On gra w drużynie a nic nie daje w ofensywie

0

Nie dojeżdża poziomem Balde

0

Szkoda ze Balde bez formy

2

Kolejny mecz i najsłabszym piłkarzem jest Balde

0

Najlepsza drużyna w Europie

2

bezbłędni
https://pbs.twimg.com/media/F6Xfhy9WMAEnHaW?format=jpg&name=medium

/photo/1

5

@Kamiloza91 Lewy ma 1 gola więcej niż algierczyk

0

@Black_Wolf_95 @Derean pamiętam o nich oczywiście, ale boje się myśleć jak w ofensywie wypadnie 1 kluczowy zawodnik a nie daj Boże dwóch.
Ale z drugiej strony mamy w gazie
Ferrana+ Yamala, który będzie szarpał

0

Ta nasza ławka nie wyglada jakoś ciekawie ;(

5

Miałem sen….


0

@Khajio będzie miał pól sezonu na ogranie się przy Lewym a następny sezon na rotację z Lewym :)

8

@kiper09 bzdura:D ROQUE widzisz mnie??

0

Bez Araujo i Pedriego

52

Cancelo strzelił takiego gola jakiego Dembele próbuje strzelić od 5 lat i dalej nie udaje mu się

0

@zenoowity dawaj na priv to ci sprzedam swoje bo nie potrzebuje a są galante
Huaweie free buds 4i

5

TVP wolna od Ligi mistrzów
Ale na Zenka i Rydzyka by się znalazło


3

Przykro mi to mówić, ale Balde jest w fatalnej dyspozycji.
Najgorszy na boisku i to jego kolejny słaby mecz w tym sezonie.

0

MATA wydał album. Właśnie wpadł na Spotify

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?