abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielki wfista De zerbi 6 dostał
0
Ręcznik w bramce
1
@Aragorn33 w wieku wieku Gavi jest geniuszem co tydzien
1
@arasz1819 on juz wrocil w ost kolejce
1
7 mecz sezonu i Balde najgorszy na placu
1
Nie mamy lewego obrońcy
0
Balde nawet w defensywie nie dojeżdża
Najgorszy piłkarz w sezonie
0
@krol211 pilkarz bez asysty, straszny ogorek w ofensywie
0
bezproduktywna jest ta nasza druzyna
0
Boże Jordi Alba jak ja tęsknie za tobą
Balde dasz kiedyś asystę ?
3
Ocamposa już nie powinni być na boisku
0
podrzuci ktos na priv link do fame? do jednym okiem odpale sobie
0
Nie chce nawet sobie myśleć jakaś cieszynke zrobiłby Ramos
0
Kontuzja raphinhi
1
Sędziowie pozwalają na tyle brzydkich fauli przeciwko Barcelonie i bez kartki ze to smutne
0
Cancelo ograbiony z asysty
0
@Messibestplayerintheworld to może być zaraz 7 mecz do zapomnienia
0
Balde piłkarz bez liczb
1
Cudownie bez komentarza
0
Xavi oddaje gęsta ślinę wszystkim płaczem i szczególna mela dla Mundo Deportivo
2
Genialny skład na papierze
1
@KamQiX nie chcą mówić takich rzeczy głośno z imienia i nazwiska
6
Tragiczne doniesienia z Nicei
Gracz OGC Nice grozi obecnie popełnieniem samobójstwa, stojąc na krawędzi mostu.
[RMCsport]
3
@Przemek2323 co jeśli kotś kupił bilet dużo wcześniej? a kogo to obchodzi? bierze ryzyko na siebie. jeżeli kupił dużo wcześniej to pewnie po 200 zł bilety ogarnął więc to nie będzie koniec świata, a gdy bierze takie cos w ciemno to powinen wcześniej planować przylot i odlot dzien pozniej. Brał szybciej bo chciał taniej=jest ryzyko jest zabawa
0
@kondzix2115 utkaj dzieciaku
2
@Emhyr bym powiedział co o nim myśle ale nie chce znowu tygodniowego
0
@_barti ty pewnie z ławki nie wstales a o seniorskiej piłce marzyłeś
2
Ooo laboga prawie się nie …….ale to jest fałszywa menda
0
@_barti 3 ligi seniorska i najwyższe szczeble juniorskiej piłki
A komentujący pewnie nawet na orliku nie grali
2
@Messibestplayerintheworld No trochę goli i punktów realowi dał, ale to do zapchania tej 5
Nie ma podjazdu nikt do RL9