abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkilledHydra16 na 1000% fiziev to już pewne :)
0
@abram3k tak się boje jakby wypadł Balde na dwa miesiące akurat LM i jesteśmy w dupie
0
@HighestInTheRoom Jeżeli będą gdzieś dostępne to jasne ze kupuje, tylko nie wiem czy nike wrzuci na SNKRS czy gdizes indziej. Wiesz cis ??
9
Jakby ktoś dzisiaj w nocy nie widział tego cudownego występu + bonusowo karuzela na raz Romeu
1
@HighestInTheRoom Mam nadzieję, że wiadą też nowe buciki od nike z travisem
0
@DaPidejpi 6 set
1
Kolejne euro ma wpaść
FC Barcelona osiągnęła porozumienie z Orpheus Media i Socios w sprawie wejścia niemieckiej firmy do udziałów Barça Vision (posiadacza praw audiowizualnych).
Niemiecka firma kupi 16 proc. praw, które należały do Orpheus Media i Socios. Ponieważ te dwie ostatnie firmy musiały zapłacić Barcelonie więcej pieniędzy, to niemiecka firma zrobi to bezpośrednio. Klub otrzyma więc 60 mln.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Firestone za nisko ceniłem Barcelonę
1
5 bramek stracić nawet w sparingu to wstyd
0
@gapkinha nigdy w piłkę nie grałeś co
4
@ini_barca dopiero zobaczysz jak bardzo brakuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sandman21 chciałby być jak genius piłkarski a jest tylko rezerwowym
0
Iniaki Ręcznik
4
@Zoker niewidoczny, tak jakby nie było go
1
Czyżby Fati wrócił
0
@Antajbandaj musza wydać jesZxze 300 mln
0
@Firestone tylko dlstego ze zaraz i oni będą zmieniać
1
Eric Garcia i Roberto na placu plus wylew fati i torres to chyba z 5:2 się skonczy
0
Zobaczymy co Balde pokaże na tle Saki
2
JOSELU po golu przewrotka dzisiaj całujący herb co za łeb
0
Pamietajmy ze Saka to najlepszy prawoskrzydłowy na świecie
1
@MesQueUnClub96 Dest nie ma problemów, saka robi dziecko alonso Non stop
0
Alonso to jeest wstyd dla klubu
Araujo nieprzytomny
1
Tak to jest jak taki mecz sędziuje wfista ze wsi
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widać ze niektórzy grają 5 sparing a niektórzy 1
1
Boże Romeu na karuzeli i ciagle na raz. Ależ drewno