abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabrizio ufam twoim ctrl v
0
Coraz więcej źródeł podaje ze Cancelo nadchodzi. Ależ to byłoby wzmocnienie
1
Garcia Alonso na środku w Rakowie ?
1
Ale ogórki xdddd
0
@tadzik447 hahahahahahah
1
Alebramaaaaaaaa
0
Gdzieś w polskiej telewizji arsenal leci v
3
Lista zarejestrowanych graczy
• Ter Stegen, Koundé, Eric, Christensen, Pedri, Gavi, Kessié, Frenkie, Ferran, Ansu, Lewandowski, Dembélé & Raphinha.
0
@bartekvisca Lew Jaszyn, Buffon Neuer Casillas Dino Zoff Van Der Sar
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LaLigaPD z czego w Barcelonie oddaje 50 % fiskusowi
10
Wpisze się idealnie w ten klubik
0
Obok Coutinho, Dembele jest najgorszym transferem klubu.
Niech wyjeżdza jak najdalej szaman.
0
Walki Włodarczyka na FAME 19 ma nie być, tak mówi jego promotor. Fame ogłosił go bez jego zgody i już teraz trwa sprzedaż na galę z jego nazwiskiem w Main Event https://x.com/boxingfun/status/1686309375466508290
44
Zapraszamy do kasy
1
Jesteśmy bogaci?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Została godzina, na razie cisza, chyba będziemy bogaci
0
Roque latem w Barcelonie. Bardzo chętnie
0
@SuperPatsonFCB zwrócili mi cala kwotę za jedzenie 8 minut po zgłoszeniu pomocy dostałem odpowiedz, ze zwrot będzie na koncie
0
ma ktoś doświadczenie z reklamacją i pisaniem do uber eats odnośnie dużego opóźnienia względem deklarowanego czasu i na stronie i zwrotem kasy?
0
@malicinho noo to był piękny sezon 2008/2009 z Pepem i trypletem, 6 goli i 23 asysty w lidze
1
@kryhaa Gundogan Pedri to są lepsi kreatorzy, Raphinha myśle jest na równi. Jestem fanem Bernardo i chciałbym go bardzo ale zarówno on jak i Rafi są na prawe skrzydlo
0
@Barca1922 na pozycje kreatora już mamy kotow i to lepszych od Bernardo
2
Bernardo Silva, (sezon 22/23) myślałem że ma dużo lepsze liczby. Ale jest mega kotem, ale myślałem ze double double w PL to ma lekko
Premier League 34 mecze 4G 6A
Liga mistrzów 13 meczów 3G 1A
Fa Cup 5 meczów 0 G 0 A
1
@lucca87 ty jestes tez farmazonem bo juz niby 60 % xD
0
Jeśli Ousmane Dembélé odejdzie dzisiaj, aktywując swoją klauzulę odejścia w wysokości € 50 milionów, FC Barcelona będzie mogła zainwestować tylko € 10 milionów w nowego nabytka – 40% z € 25 milionów, które otrzyma klub.
0
Abde i betis ludzie kochani.
Betis musiałby chyba fekira sprzedać żeby ogarnąć zakup Eza w FFP. Bo zadne wypożyczenie i sprzedaż poniżej 15/20 mln nie wchodzi w grę
0
@FcBforever221 przez ten rok albo 1,5 dostał 25 mln brutto xd
0
Dembele out
I zaczniemy robic machloje z Juve
Kessie plus kasa za Chiese