0

Fabrizio ufam twoim ctrl v


0

Coraz więcej źródeł podaje ze Cancelo nadchodzi. Ależ to byłoby wzmocnienie

1

Garcia Alonso na środku w Rakowie ?

1

Ale ogórki xdddd

0

@tadzik447 hahahahahahah

1

Alebramaaaaaaaa

0

Gdzieś w polskiej telewizji arsenal leci v

3

Lista zarejestrowanych graczy
• Ter Stegen, Koundé, Eric, Christensen, Pedri, Gavi, Kessié, Frenkie, Ferran, Ansu, Lewandowski, Dembélé & Raphinha.

0

@bartekvisca Lew Jaszyn, Buffon Neuer Casillas Dino Zoff Van Der Sar

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LaLigaPD z czego w Barcelonie oddaje 50 % fiskusowi

10

Wpisze się idealnie w ten klubik


0

Obok Coutinho, Dembele jest najgorszym transferem klubu.
Niech wyjeżdza jak najdalej szaman.

0

Walki Włodarczyka na FAME 19 ma nie być, tak mówi jego promotor. Fame ogłosił go bez jego zgody i już teraz trwa sprzedaż na galę z jego nazwiskiem w Main Event https://x.com/boxingfun/status/1686309375466508290

44

Zapraszamy do kasy


1

Jesteśmy bogaci?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Została godzina, na razie cisza, chyba będziemy bogaci

0

Roque latem w Barcelonie. Bardzo chętnie

0

@SuperPatsonFCB zwrócili mi cala kwotę za jedzenie 8 minut po zgłoszeniu pomocy dostałem odpowiedz, ze zwrot będzie na koncie

0

ma ktoś doświadczenie z reklamacją i pisaniem do uber eats odnośnie dużego opóźnienia względem deklarowanego czasu i na stronie i zwrotem kasy?

0

@malicinho noo to był piękny sezon 2008/2009 z Pepem i trypletem, 6 goli i 23 asysty w lidze

1

@kryhaa Gundogan Pedri to są lepsi kreatorzy, Raphinha myśle jest na równi. Jestem fanem Bernardo i chciałbym go bardzo ale zarówno on jak i Rafi są na prawe skrzydlo

0

@Barca1922 na pozycje kreatora już mamy kotow i to lepszych od Bernardo

2

Bernardo Silva, (sezon 22/23) myślałem że ma dużo lepsze liczby. Ale jest mega kotem, ale myślałem ze double double w PL to ma lekko
Premier League 34 mecze 4G 6A
Liga mistrzów 13 meczów 3G 1A
Fa Cup 5 meczów 0 G 0 A

1

@lucca87 ty jestes tez farmazonem bo juz niby 60 % xD

0

Jeśli Ousmane Dembélé odejdzie dzisiaj, aktywując swoją klauzulę odejścia w wysokości € 50 milionów, FC Barcelona będzie mogła zainwestować tylko € 10 milionów w nowego nabytka – 40% z € 25 milionów, które otrzyma klub.

0

Abde i betis ludzie kochani.
Betis musiałby chyba fekira sprzedać żeby ogarnąć zakup Eza w FFP. Bo zadne wypożyczenie i sprzedaż poniżej 15/20 mln nie wchodzi w grę

0

@FcBforever221 przez ten rok albo 1,5 dostał 25 mln brutto xd

0

Dembele out
I zaczniemy robic machloje z Juve

Kessie plus kasa za Chiese

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?