0

@Michael24 25 za transfer plus 13 mln pensji

0

@SkilledHydra16 betis nie ma grosza na kupno kogokolwiek a wiemy ze tylko sprzedaż wchodzi w grę. Niezła plotka z ….

0

Zwolni się bardzo ciekawy numer.
Dla kogo 7
Cancelo już w city grał z takim :)

0

@Hinczyq 12 mln euro

0

@Nazio_87 gdzie info mówiące o tym ?

0

To będzie wielka strata. Odejscie Dembele odczujemy bardzo mocno

0

Fermin zrobił to czego nigdy nie zrobił Pablo Torre, nawet w sparingu.

1

Romeu i De jong cudowna to była para. Przyjemność ich oglądać

7

A mbappe wszedł ?

5

Kocham ten klub

0

@norbi77 widać w nim mega potencjał, wszystkie pojedynki wygeal

14

Powtórka cudownego gola


2

Matko kochanaaaaa Fermin Marin co on wyprawia

1

@Sulimo zaraz będzie na tliterze eleven

0

Ferminator !!!!!

1

Oooo kochany Boże lopeeeeeezz

1

Kurde ten Fran Garcia jest niebezpiecznie dobry

0

Dużo szczęścia mamy

0

@fart tak zgasił, ze dał mu karnego dwie setki miał normalnie czyści strasznie

5

Romeu kocham cie

0

Komentarz usunięty

1

Ale ten Camavinga to nieudacznik

1

Ależ ten Romeu jest kozakiem

0

Widzieliśmy w jednej akcji co Vini robiłby z Kounde na prawej

0

@Kamiloza91 z trybun

1

@szkutnik91 te konto na tliterze to jedno z większych farmazonów o Barcelonie ale może chcociaz z tym się potwierdzi

2

Oriol Romeu 3,5 mln euro = tchoumeni 100 mln euro

0

@MesQueUnClub96 to jakbyś ty strzelał na orliku to moglbys mieć wymówkę a nie gość z top 3 strzelców lm

0

@LucasW123 ciężko kogoś kogo nie ma w składzie

3

I miesiąc nie mamy gundogana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?