abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 25 za transfer plus 13 mln pensji
0
@SkilledHydra16 betis nie ma grosza na kupno kogokolwiek a wiemy ze tylko sprzedaż wchodzi w grę. Niezła plotka z ….
0
Zwolni się bardzo ciekawy numer.
Dla kogo 7
Cancelo już w city grał z takim :)
0
@Hinczyq 12 mln euro
0
@Nazio_87 gdzie info mówiące o tym ?
0
To będzie wielka strata. Odejscie Dembele odczujemy bardzo mocno
0
Fermin zrobił to czego nigdy nie zrobił Pablo Torre, nawet w sparingu.
1
Romeu i De jong cudowna to była para. Przyjemność ich oglądać
7
A mbappe wszedł ?
5
Kocham ten klub
0
@norbi77 widać w nim mega potencjał, wszystkie pojedynki wygeal
14
Powtórka cudownego gola
2
Matko kochanaaaaa Fermin Marin co on wyprawia
1
@Sulimo zaraz będzie na tliterze eleven
0
Ferminator !!!!!
1
Oooo kochany Boże lopeeeeeezz
1
Kurde ten Fran Garcia jest niebezpiecznie dobry
0
Dużo szczęścia mamy
0
@fart tak zgasił, ze dał mu karnego dwie setki miał normalnie czyści strasznie
5
Romeu kocham cie
0
Komentarz usunięty
1
Ale ten Camavinga to nieudacznik
1
Ależ ten Romeu jest kozakiem
0
Widzieliśmy w jednej akcji co Vini robiłby z Kounde na prawej
0
@Kamiloza91 z trybun
1
@szkutnik91 te konto na tliterze to jedno z większych farmazonów o Barcelonie ale może chcociaz z tym się potwierdzi
2
Oriol Romeu 3,5 mln euro = tchoumeni 100 mln euro
0
@MesQueUnClub96 to jakbyś ty strzelał na orliku to moglbys mieć wymówkę a nie gość z top 3 strzelców lm
0
@LucasW123 ciężko kogoś kogo nie ma w składzie
3
I miesiąc nie mamy gundogana