1

5

@Comentateiro aż mi pranie wyschło

4

Beata Kozidrak to taka mama Stiflera :)

2

@Rl9k1nG Jezus urodził się między marcem a czerwcem

4

"Potężne wichury i ulewy na Dolnym Śląsku tuż przed świętami. Cyklon Xavi nadciąga znad Atlantyku"


[gazetawroclawska.pl]

3

@agaFCB myślę, że Śląsk Wrocław dałby sobie radę :))

0

@VegetaPolska w styczniu tego roku pisali, że na tamtą chwilę nie ma planów, żeby przywrócić ją do skoków.

"W 2019 roku decyzją radnych skocznia została użyczona na cele statutowe Klubowi Sportowemu Śnieżka na 9 lat"

"W Karpaczu nie ma sekcji skoków ponieważ nie ma chętnych do uprawiania tej dyscypliny sportu."

Wydaje mi się, że burmistrz Karpacza mógłby coś podziałać, ale pewnie stwierdził, że mu się nie opłaca, skoro za punkt widokowy wpada moneta

0

Xavi miał więcej zakrętów niż Sylwia Grzeszczak :)

0

@FcPortoFan1999 główki to tam nie było :)

0

@tristan87 w ostatnim czasie w Polsce tendencja rosnąca jeśli chodzi o takie zachowania.

Wczoraj ginekolog z Wrocławia a dzisiaj ten bydlak.

Ale często widać różne ewenementy społeczne chodząc lub jadąc przez miasto

0

@Pedri16Future niech wymyśla ludzi, którzy będą za nas pracować, ale hajs my będziemy zagarniać

1

@Essos "pana konkurenci chyba się nudzą" :))

1

@Emhyr to nie jest hokej. Lepiej jak zostanie tak jak jest, tylko sędziowie muszą się trochę poprawić

0

Tebas powinien zatrudnić czarnoskórego sędziego, żeby Vincius nie czuł się poszkodowany

0

@BorzyKrzys współczuję temu z kim będzie uprawiać miłość na jeźdźca :))

0

@BorzyKrzys oblicz na którym kilogramie stoczy się ze sceny

1

@FcPortoFan1999 nikt nie pamięta :))

4

@Pressinho i takie czyste 0:7 dla Polski

1

@DaPidejpi Artur jest z próbówki :))

3

@Rewolucja123 zboczenie zawodowe

1

@Emhyr dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma urugwajskie kły

0

@draxidox i cyk na handel 100% więcej, to jest biznes :))

8

Żałosne. Powinna zostać nałożona kara na klub, tak żeby ją odczuli, a jak zawsze uszło im to płazem.

0

@Maker0 wypalenie zawodowe

1

@Przemek2323 komentatorzy musieli docenić ten wyskok Roberta, wyszedł do góry lepiej niż Małysz z progu za swojego prime, a Ronaldo wcale lepszy nie jest od Lewego :))

39

"Jesteśmy mistrzami świata, dlaczego mamy być tchórzami?"

Jeśli tak powiedział, to ładnie zgasił kiepa

1

Nie dość, że przed polem karnym, to jeszcze ten upadek jak dla mnie przyaktorzony. Cóż, Real nawet w żeńskiej piłce dostaje gratisy.

2

"Camavinga się łamie" xD

0

Pora na czyny, no i skończyło się 2:1 dla Barcelony, działa

1

@Hartge takie auta, to obowiązkowo z AC :) Swoja dziewięcioletnia Insignie też zabezpieczyłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?