adambądkowski93
Dołączył/a: sierpień 2013
Wrocław
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BoRoWieC Narcos :))
2
@betonito oni wszyscy są siebie warci. Będą się spinać między sobą na całą Polskę, żeby podkręcić sobie staty. Kiedyś się szło o umówionej godzinie, lało się po mordzie i koniec sprawy
Borek jest na Ty ze Szpakowskim :)))
5
@BulaKG Stanowski to taki typ, który zawsze będzie mówił to co chce mówić, nawet umyślnie łamiąc zakazy sądowe. A Hajto jak zwykły gówniarz, próbuje go wciągnąć w to żenujące Fame MMA. Mają problem, to niech spotkają się na backstage i go rozwiążą, bez kamer
7
@Pedri16Future po tej całej sprawie z Janoszek. Są jeszcze takie osoby, które jej wierzą....
10
@tristan87 Hajto nie bierze jeńców na pasach
0
@Zoker zaliczył pierwszą walkę, dostał wpiernicz od byłego siatkarza, ale skill do góry mu skoczył i teraz pewnie w obronie Najmana chce Stanowskiego dojechać
22
Tomasz Hajto o jednej z osób z Kanału Sportowego: „Jedna z osób mi tam nie pasuje. Bez żadnych zasad, dla mnie pełny frajer. Dużo klepie tym jęzorem, na pewno ma 100% więcej wrogów w Polsce niż ja. Nie lubię ludzi, którzy swoją popularność, swój biznes kreują na tym, żeby je*ać ludzi. On jest typem gościa, który niszczy i hejtuje ludzi. Przyjdzie czas rozliczeń. On czuje się mocny, ja przy tej kondycji też czuję się mocny, więc spokojnie, mam jednego faworyta. Rozerwałbym go na strzępy, i to nie tylko ja, bo rozmawiam z wieloma piłkarzami, siatkarzami, piłkarzami ręcznymi, naprawdę, pełny frajer bez żadnych zasad. Przyjdzie czas, rozliczę te rachunki oficjalnie, bo jest on mega nieelegancki i bez żadnych zasad. Pełna rura.”
Krzysztof Stanowski: „Wiadomość dla Tomasza Hajty jest taka, że ja nie potrzebuję pieniędzy, więc nie będę się z nim bił, chyba że mnie napadnie, to wtedy może mnie pobić, jego sprawa. Natomiast nie jestem tak zdesperowany finansowo jak on, żebym zakładał krótkie majtki i wychodził do ringu. Tyle, jeśli chodzi o tego golasa”.
[Ekstraklasa Trolls]
W takim razie Stanowski musi uważać na przejściach dla pieszych :))
0
@mpolska25 We wszystkich trzech rozgrywkach pucharowych – Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Lidze Konferencji Europy – zdobywanie punktów bazowych wygląda tak samo. W rankingu krajowym są to punkty za wyniki meczów. W eliminacjach jeden punkt za zwycięstwo i 0,5 za remis dzielone przez liczbę drużyn, jaką dana federacja wystawia do gry w sezonie. Od fazy grupowej są to dwa punkty za zwycięstwo i jeden punkt za remis – także dzielone przez liczbę drużyn.
Punkty bazowe są takie same we wszystkich rozgrywkach, inaczej jest z punktami bonusowymi.
W Lidze Mistrzów dostaje się: cztery punkty za udział w fazie grupowej, pięć punktów za awans do 1/8 finału, po jednym punkcie za ćwierćfinał, półfinał i finał.
W Lidze Europy nie ma punktów bonusowych za awans do fazy grupowej, dostaje się cztery punkty za pierwsze miejsce w grupie, dwa punkty za drugie miejsce i po jednym punkcie za awans do 1/8 finału, ćwierćfinału, półfinału i finału.
W Lidze Konferencji Europy dwa punkty za pierwsze miejsce w grupie, jeden punkt za drugie miejsce i po jednym punkcie za awans do półfinału i finału.
2
@macio_944 dlatego kwestia gustu, a jak wiadomo są gusta i guściki, a o gustach się nie dyskutuje :))
0
@macio_944 kwestia gustu. Osobiście nie byłem i nie mam zamiaru na to się wybierać, nie moje kino, ale znajomi którzy byli, mówili, że wszyscy czekali na koniec filmu, tak słaby film
1
@FcPortoFan1999 Haifa i Kopenhaga też grają dalej, więc będą potencjalnie zdobywać punkty do rankingu. Zobaczymy jak będzie wyglądać ilościowo sytuacja polskich klubów przy fazie grupowej
0
Polska wyprzedziła Szwecję. Dobra forma zespołów z Ekstraklasy ma również przełożenie na ranking UEFA.
Po awansie Rakowa Polska zajmowała w nim 22. miejsce. Dzięki trzem zwycięstwom zarobiliśmy 0,750 pkt i z dorobkiem 20,750 pkt awansowaliśmy na 21. miejsce.
https://zapodaj.net/images/d34250d5121cb.jpg
[Ekstraklasowe Przemyślenia, Facebook]
1
W 2002 roku 46-letni Zbigniew Boniek wyzwał 54-letniego Jana Tomaszewskiego do walki. Prawdziwej. W boksie.
- Mam męską propozycją dla niego. Mimo różnicy wzrostu i wagi, wyzywam go na pojedynek w ringu - mówił z rezonem "Zibi". - Znajdzie się z pewnością sponsor walki i w łódzkiej hali sportowej będzie więcej kibiców niż na gali boksu - dodał.
Propozycja skrzyżowania rękawic między wybitnymi niegdyś reprezentantami Polski padła w "Dzienniku Łódzkim" w trakcie nieudanego dla naszej kadry mundialu w Korei i Japonii. Boniek był wówczas wiceprezesem PZPN, Tomaszewski - tu chyba bez niespodzianki - największym krytykiem reprezentacji. Na ustawiczne marudzenie pana Jana, Boniek nie miał już siły odpowiadać słowami. Wolał zrobić to przy pomocy pięści.
Tomaszewski jednak oferty nie przyjął. Oficjalnie: żeby nie zrobić "Zibiemu" krzywdy.
https://zapodaj.net/images/e27886bd52da7.jpg
[Usiądź, opowiem ci o piłce, Facebook]
19
Konferencja prasowa po meczu Rakowa:
Dziennikarz z Azerbejdżanu: "Widzieliśmy, że po pierwszym golu piłkarze Rakowa kładli się na murawę. Czy w przyszłym sezonie też chcieliby przyjechać do Baku, żeby odpocząć?"
Dawid Szwarga: "Jeżeli da nam to awans, to tak."
Króciutko.
[Krótka Piłka, Facebook]
14
Lech Poznań zrzekł się około 1,5 miliona euro z tytułu sprzedaży Kamila Jóźwiaka do Derby County
Ze względu na problemy finansowe angielski klub nie był w stanie uregulować płatności, a teraz "Kolejorz" definitywnie zakończył sprawę.
[Krótka Piłka, Facebook]
1
@Sulimo mecze co 3 dni musiałyby być bez możliwości przełożenia, w ostatni weekend Legia i Raków przełożyli swoje mecze
4
15' meczu Olimpija Ljubljana - Ludogorec. Bułgarzy strzelą gola na 1:0 i witają się z kolejną rundą eliminacji Ligi Mistrzów.
19' Olimpija wyrównuje, 1:1. Słoweńcy szukają kolejnych trafień, ale goście z Bułgarii doskonale się bronią.
82' Son z Ludogorca wylatuje z boiska. Olimpija rzuca się do ataku, chcąc zamknąć mecz w regulaminowych 90 minutach.
90+2' Timi Max Elšnik strzela na 2:1, fani Olimpiji świętują, jakby zapominając, że mecz jeszcze się nie skończył...
90+9' Sędzia już prawie kończy mecz, ale pozwala na jeszcze jedną, desperacką akcję Ludogorca (doliczono tylko 5 minut). Po chwili sprawdza VAR i wskazuje na rzut karny! Słoweńscy fani kończą świętowanie i przeżywają prawdziwy dramat.
90+11' Matevž Vidovšek broni uderzenie Kirila Despodova. Ludogorec zostaje wyeliminowany, kibice Olimpiji wbiegają na boisko ciesząc się z awansu.
Football Bloody Hell!
https://zapodaj.net/images/341e60bd41fdf.jpg
[Mistrzowie Polski, Facebook]
0
@tadzik447 to prawda, kilka lat temu były temperatury adekwatne do pory roku, bo teraz ledwo 30 stopni przekraczało xD z roku na rok coraz gorzej, więc trzeba uderzać poza Polskę :))
0
@tadzik447 ważne, że urlopik udany :) ja byłem podobnie, 15.07 - 23.07
0
@tadzik447 z pogodą też mi się fartneło, opalilem się :)) ale w przyszłym roku za granicę, za te pieniądze co zostawiłem nad Bałtykiem nie opłaca się tu przyjeżdżać, choć polskie morze bardzo lubię
0
@tadzik447 zależy kiedy, gdzie i na jaki wysyp ludzi się trafiło. W tym roku z tego co wiem czerwiec był najlepszym miesiącem, ludzi mało i pogoda dobra
2
Polskie plaże w pigułce 2023:
> goooorącaaaaa goooootoooowaaaaanaaaa kuuuuukuuuuryyyydzaaaa
> ooooorzeszki w kaaaaarmelu
> poooopcooorn
> zimne piwo!
> looooodyyyy
> zlot Niemców, bo ceny w Polsce to darmoszka dla nich
> emerytów do potęgi, na plaży i w mieście
> pięćsetki (przyszłe osiemsetki) do potęgi nieskończonej
> parawaning, ścianka w ściankę, że komar pitola nie wsadzi
> disco polo z boom boxa, z sąsiedniego parawanu, bo przecież wszyscy znają
> patola itd.
Byłem w Rewalu, Niechorze i Dziwnów :))
0
@barteq nawet jeśli tak było, to w jakim świetle są teraz? A jeśli tak nie było, to powinni się wszyscy z nią sądzić, ale ona może tego nie wytrzymać i rzuci się na linę
1
@Jakchcesz ale w tym mieści się wszystko. Czynsz, rachunki, zakupy, wyjścia na miasto, odłożenie pieniędzy na jakiś cel itd
0
@paweldunajecfcb mogłeś napisać w skrócie, że chodzi o miesięczny budżet :)) ja z moją partnerką około 8 - 10 tysięcy miesięcznie
0
@D10SLEO taa, a DiCaprio zabronił używania telefonów na jego prywatnym jachcie, żeby nikt nie mógł zdjęcia zrobić, a ja myślałem całe życie, że światowe gwiazdy żyją zdjęciami xd :))
2
@Medium a w Bollywood nikt jej nie zna xdd
2
@Rhaan zgadza się, ten film powinni pokazywać na studiach z dziennikarstwa
10
Boollywoodzkie zero
Obejrzałem wczoraj ten film, jednocześnie pierwszy raz zapoznając się z całą sprawą Natalii Janoszek, ponieważ odkąd Stanowski obnażył całą prawdę o niej, nie byłem specjalnie tym zainteresowany, choć przewijały mi się różne tematy na Facebooku i tutaj na forum.
Po obejrzeniu mogę jedynie stwierdzić, że polskie dziennikarstwo nie posiada żadnego poziomu. Zapraszają do programu osobę o której kompletnie nic nie wiedzą, a wzorują się na jej zdjęciach z Instagrama i tym co mówi, jednocześnie promując jej "karierę". I to takie stacje jak TVN, TVP, Polsat czy RMF
Natalia Janoszek - mistrzyni manipulacji polskimi mediami
Krzysztof Stanowski - zrobił robotę gruzujac lata kłamstw tej klientki i ją samą
1
Real w towarzyskim meczu dostał trójaka a w meczu o punkty chcą się przejechać po Barcelonie :))
Humorek dopisuje :)
Balde w towarzyskimi meczu kręcił nimi, to w meczu o punkty uciekną ze stadionu :))