1

@BoRoWieC Narcos :))

2

@betonito oni wszyscy są siebie warci. Będą się spinać między sobą na całą Polskę, żeby podkręcić sobie staty. Kiedyś się szło o umówionej godzinie, lało się po mordzie i koniec sprawy

Borek jest na Ty ze Szpakowskim :)))

5

@BulaKG Stanowski to taki typ, który zawsze będzie mówił to co chce mówić, nawet umyślnie łamiąc zakazy sądowe. A Hajto jak zwykły gówniarz, próbuje go wciągnąć w to żenujące Fame MMA. Mają problem, to niech spotkają się na backstage i go rozwiążą, bez kamer

7

@Pedri16Future po tej całej sprawie z Janoszek. Są jeszcze takie osoby, które jej wierzą....

10

@tristan87 Hajto nie bierze jeńców na pasach

0

@Zoker zaliczył pierwszą walkę, dostał wpiernicz od byłego siatkarza, ale skill do góry mu skoczył i teraz pewnie w obronie Najmana chce Stanowskiego dojechać

22

Tomasz Hajto o jednej z osób z Kanału Sportowego: „Jedna z osób mi tam nie pasuje. Bez żadnych zasad, dla mnie pełny frajer. Dużo klepie tym jęzorem, na pewno ma 100% więcej wrogów w Polsce niż ja. Nie lubię ludzi, którzy swoją popularność, swój biznes kreują na tym, żeby je*ać ludzi. On jest typem gościa, który niszczy i hejtuje ludzi. Przyjdzie czas rozliczeń. On czuje się mocny, ja przy tej kondycji też czuję się mocny, więc spokojnie, mam jednego faworyta. Rozerwałbym go na strzępy, i to nie tylko ja, bo rozmawiam z wieloma piłkarzami, siatkarzami, piłkarzami ręcznymi, naprawdę, pełny frajer bez żadnych zasad. Przyjdzie czas, rozliczę te rachunki oficjalnie, bo jest on mega nieelegancki i bez żadnych zasad. Pełna rura.”


Krzysztof Stanowski: „Wiadomość dla Tomasza Hajty jest taka, że ja nie potrzebuję pieniędzy, więc nie będę się z nim bił, chyba że mnie napadnie, to wtedy może mnie pobić, jego sprawa. Natomiast nie jestem tak zdesperowany finansowo jak on, żebym zakładał krótkie majtki i wychodził do ringu. Tyle, jeśli chodzi o tego golasa”.

[Ekstraklasa Trolls]


W takim razie Stanowski musi uważać na przejściach dla pieszych :))

0

@mpolska25 We wszystkich trzech rozgrywkach pucharowych – Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Lidze Konferencji Europy – zdobywanie punktów bazowych wygląda tak samo. W rankingu krajowym są to punkty za wyniki meczów. W eliminacjach jeden punkt za zwycięstwo i 0,5 za remis dzielone przez liczbę drużyn, jaką dana federacja wystawia do gry w sezonie. Od fazy grupowej są to dwa punkty za zwycięstwo i jeden punkt za remis – także dzielone przez liczbę drużyn.

Punkty bazowe są takie same we wszystkich rozgrywkach, inaczej jest z punktami bonusowymi.

W Lidze Mistrzów dostaje się: cztery punkty za udział w fazie grupowej, pięć punktów za awans do 1/8 finału, po jednym punkcie za ćwierćfinał, półfinał i finał.

W Lidze Europy nie ma punktów bonusowych za awans do fazy grupowej, dostaje się cztery punkty za pierwsze miejsce w grupie, dwa punkty za drugie miejsce i po jednym punkcie za awans do 1/8 finału, ćwierćfinału, półfinału i finału.

W Lidze Konferencji Europy dwa punkty za pierwsze miejsce w grupie, jeden punkt za drugie miejsce i po jednym punkcie za awans do półfinału i finału.

2

@macio_944 dlatego kwestia gustu, a jak wiadomo są gusta i guściki, a o gustach się nie dyskutuje :))

0

@macio_944 kwestia gustu. Osobiście nie byłem i nie mam zamiaru na to się wybierać, nie moje kino, ale znajomi którzy byli, mówili, że wszyscy czekali na koniec filmu, tak słaby film

1

@FcPortoFan1999 Haifa i Kopenhaga też grają dalej, więc będą potencjalnie zdobywać punkty do rankingu. Zobaczymy jak będzie wyglądać ilościowo sytuacja polskich klubów przy fazie grupowej

0

Polska wyprzedziła Szwecję. Dobra forma zespołów z Ekstraklasy ma również przełożenie na ranking UEFA.

Po awansie Rakowa Polska zajmowała w nim 22. miejsce. Dzięki trzem zwycięstwom zarobiliśmy 0,750 pkt i z dorobkiem 20,750 pkt awansowaliśmy na 21. miejsce.

https://zapodaj.net/images/d34250d5121cb.jpg


[Ekstraklasowe Przemyślenia, Facebook]

1

W 2002 roku 46-letni Zbigniew Boniek wyzwał 54-letniego Jana Tomaszewskiego do walki. Prawdziwej. W boksie.

- Mam męską propozycją dla niego. Mimo różnicy wzrostu i wagi, wyzywam go na pojedynek w ringu - mówił z rezonem "Zibi". - Znajdzie się z pewnością sponsor walki i w łódzkiej hali sportowej będzie więcej kibiców niż na gali boksu - dodał.

Propozycja skrzyżowania rękawic między wybitnymi niegdyś reprezentantami Polski padła w "Dzienniku Łódzkim" w trakcie nieudanego dla naszej kadry mundialu w Korei i Japonii. Boniek był wówczas wiceprezesem PZPN, Tomaszewski - tu chyba bez niespodzianki - największym krytykiem reprezentacji. Na ustawiczne marudzenie pana Jana, Boniek nie miał już siły odpowiadać słowami. Wolał zrobić to przy pomocy pięści.

Tomaszewski jednak oferty nie przyjął. Oficjalnie: żeby nie zrobić "Zibiemu" krzywdy.

https://zapodaj.net/images/e27886bd52da7.jpg


[Usiądź, opowiem ci o piłce, Facebook]

19

Konferencja prasowa po meczu Rakowa:

Dziennikarz z Azerbejdżanu: "Widzieliśmy, że po pierwszym golu piłkarze Rakowa kładli się na murawę. Czy w przyszłym sezonie też chcieliby przyjechać do Baku, żeby odpocząć?"

Dawid Szwarga: "Jeżeli da nam to awans, to tak."

Króciutko.


[Krótka Piłka, Facebook]

14

Lech Poznań zrzekł się około 1,5 miliona euro z tytułu sprzedaży Kamila Jóźwiaka do Derby County

Ze względu na problemy finansowe angielski klub nie był w stanie uregulować płatności, a teraz "Kolejorz" definitywnie zakończył sprawę.

[Krótka Piłka, Facebook]

1

@Sulimo mecze co 3 dni musiałyby być bez możliwości przełożenia, w ostatni weekend Legia i Raków przełożyli swoje mecze

4

15' meczu Olimpija Ljubljana - Ludogorec. Bułgarzy strzelą gola na 1:0 i witają się z kolejną rundą eliminacji Ligi Mistrzów.

19' Olimpija wyrównuje, 1:1. Słoweńcy szukają kolejnych trafień, ale goście z Bułgarii doskonale się bronią.

82' Son z Ludogorca wylatuje z boiska. Olimpija rzuca się do ataku, chcąc zamknąć mecz w regulaminowych 90 minutach.

90+2' Timi Max Elšnik strzela na 2:1, fani Olimpiji świętują, jakby zapominając, że mecz jeszcze się nie skończył...

90+9' Sędzia już prawie kończy mecz, ale pozwala na jeszcze jedną, desperacką akcję Ludogorca (doliczono tylko 5 minut). Po chwili sprawdza VAR i wskazuje na rzut karny! Słoweńscy fani kończą świętowanie i przeżywają prawdziwy dramat.

90+11' Matevž Vidovšek broni uderzenie Kirila Despodova. Ludogorec zostaje wyeliminowany, kibice Olimpiji wbiegają na boisko ciesząc się z awansu.

Football Bloody Hell!


https://zapodaj.net/images/341e60bd41fdf.jpg


[Mistrzowie Polski, Facebook]

0

@tadzik447 to prawda, kilka lat temu były temperatury adekwatne do pory roku, bo teraz ledwo 30 stopni przekraczało xD z roku na rok coraz gorzej, więc trzeba uderzać poza Polskę :))

0

@tadzik447 ważne, że urlopik udany :) ja byłem podobnie, 15.07 - 23.07

0

@tadzik447 z pogodą też mi się fartneło, opalilem się :)) ale w przyszłym roku za granicę, za te pieniądze co zostawiłem nad Bałtykiem nie opłaca się tu przyjeżdżać, choć polskie morze bardzo lubię

0

@tadzik447 zależy kiedy, gdzie i na jaki wysyp ludzi się trafiło. W tym roku z tego co wiem czerwiec był najlepszym miesiącem, ludzi mało i pogoda dobra

2

Polskie plaże w pigułce 2023:

> goooorącaaaaa goooootoooowaaaaanaaaa kuuuuukuuuuryyyydzaaaa

> ooooorzeszki w kaaaaarmelu

> poooopcooorn

> zimne piwo!

> looooodyyyy

> zlot Niemców, bo ceny w Polsce to darmoszka dla nich

> emerytów do potęgi, na plaży i w mieście

> pięćsetki (przyszłe osiemsetki) do potęgi nieskończonej

> parawaning, ścianka w ściankę, że komar pitola nie wsadzi

> disco polo z boom boxa, z sąsiedniego parawanu, bo przecież wszyscy znają

> patola itd.

Byłem w Rewalu, Niechorze i Dziwnów :))

0

@barteq nawet jeśli tak było, to w jakim świetle są teraz? A jeśli tak nie było, to powinni się wszyscy z nią sądzić, ale ona może tego nie wytrzymać i rzuci się na linę

1

@Jakchcesz ale w tym mieści się wszystko. Czynsz, rachunki, zakupy, wyjścia na miasto, odłożenie pieniędzy na jakiś cel itd

0

@paweldunajecfcb mogłeś napisać w skrócie, że chodzi o miesięczny budżet :)) ja z moją partnerką około 8 - 10 tysięcy miesięcznie

0

@D10SLEO taa, a DiCaprio zabronił używania telefonów na jego prywatnym jachcie, żeby nikt nie mógł zdjęcia zrobić, a ja myślałem całe życie, że światowe gwiazdy żyją zdjęciami xd :))

2

@Medium a w Bollywood nikt jej nie zna xdd

2

@Rhaan zgadza się, ten film powinni pokazywać na studiach z dziennikarstwa

10

Boollywoodzkie zero


Obejrzałem wczoraj ten film, jednocześnie pierwszy raz zapoznając się z całą sprawą Natalii Janoszek, ponieważ odkąd Stanowski obnażył całą prawdę o niej, nie byłem specjalnie tym zainteresowany, choć przewijały mi się różne tematy na Facebooku i tutaj na forum.

Po obejrzeniu mogę jedynie stwierdzić, że polskie dziennikarstwo nie posiada żadnego poziomu. Zapraszają do programu osobę o której kompletnie nic nie wiedzą, a wzorują się na jej zdjęciach z Instagrama i tym co mówi, jednocześnie promując jej "karierę". I to takie stacje jak TVN, TVP, Polsat czy RMF

Natalia Janoszek - mistrzyni manipulacji polskimi mediami

Krzysztof Stanowski - zrobił robotę gruzujac lata kłamstw tej klientki i ją samą

1

Real w towarzyskim meczu dostał trójaka a w meczu o punkty chcą się przejechać po Barcelonie :))

Humorek dopisuje :)

Balde w towarzyskimi meczu kręcił nimi, to w meczu o punkty uciekną ze stadionu :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?