adambądkowski93
Dołączył/a: sierpień 2013
Wrocław
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 jakiś czas temu czytałem, że Lewandowscy bardzo obnoszą się, ze swoim bogactwem i każdego kto jest poniżej nich, to traktują takie osoby bez szacunku i gardzą nimi
I jakoś pasuje mi to do nich :))
1
Nivea i Real Madryt z tą reklamą kremu po goleniu, strasznie śmieszy. Mogli lepiej to zobrazować, jak na taką markę jak Nivea
Ale za to podoba mi się reklama Tyskie ze Szpakowskim i Borkiem
Nivea, to bardziej globalna marka niż Tyskie, ale jak widać pomysł na reklamę dużo lepszy w wykonaniu Tyskie :))
PS nie ma tu nic do rzeczy, że nie darzę sympatią Realu oraz nie jestem zwolennikiem piwa Tyskie :))
1
Ciekawe czy Xavi ma jakąś rodzinę w Polsce, bo Polaczki, to wyuczony naród do narzekania :)
14
Cristiano Ronaldo strzelił najwięcej goli z rzutów karnych w historii futbolu.
Cristiano Ronaldo - 152
Romario - 114
Ronald Koeman - 113
Lionel Messi- 108
Roberto Baggio - 100
Hugo Sánchez - 96
[Flashscore]
1
@kondzix2115 bo to nie są mężczyźni
1
@karolszymek za godzinkę fajrant :))
0
@Medium zgadza się, tyle co miał interwencji życia na tym Euro, to niektórzy bramkarze przez całą karierę tyle nie mieli
5
Mimo że Roger Guerriero spędził w Legii Warszawa niespełna cztery lata, to jego więź z tym klubem była na tyle silna, że po śmierci swojego ojca w 2007 roku postanowił pochować go w koszulce Legii.
Aby uczcić pamięć taty, Brazylijczyk zaczął występować na boisku w koszulce "Wojskowych" ze swoim nazwiskiem (wcześniej było na niej tylko jego imię). Jeszcze w trakcie tamtego sezonu Roger otrzymał polskie obywatelstwo, a na Mistrzostwach Europy w 2008 roku zdobył jedynego gola dla "biało-czerwonych" (w meczu z Austrią). Zadedykował go oczywiście ojcu.
[Usiądź, opowiem ci o piłce, Facebook]
1
Kamil Grosicki po podpisaniu nowej umowy z Pogonią:
"Chcę pójść drogą Leo Messiego, który poprowadził Argentynę do Mistrzostwa Świata. Ja chcę poprowadzić Pogoń do Mistrzostwa Polski".
[Ekstraklasowe Przemyślenia, Facebook]
0
Ma ktoś kartę eSim w sieci Play? Jakieś opinie?
17
Rafał Grodzicki, menadżer ds. sportu w Warcie Poznań:
W Poznaniu najbardziej podoba mi się właśnie ta relacja między Lechem i Wartą. Kibic zielony może przejść obok kibica niebieskiego. Każdy w swoich barwach. I nikt nikomu nie zrobi krzywdy. Na meczach Lecha pojawiają się fani Warty, na meczach Warty pojawiają się fani Lecha. Nie mówię o fanatykach, a o fanach. Ktoś sobie jednego dnia przychodzi na Bułgarską, bo lubi Lecha, a następnego dnia idzie do „Ogródka” czy teraz jedzie do Grodziska Wielkopolskiego, bo… też lubi Wartę.
[Ekstraklasowe Przemyślenia, Facebook]
9
Ronaldinho: "Kiedy byłem młody, mój ojciec zwykł mi mówić... Lepiej ćwiczyć grę boso, aby całkowicie kontrolować piłkę.
W rzeczywistości nie miał pieniędzy, aby kupić mi porządne buty i dres.
Kiedy dorosłem i zdobyłem Złotą Piłkę, płakałem nie z radości, ale dlatego, że nie było już mojego ojca, aby zobaczył owoc jego rady."
[Demotywatory]
8
W 2004 roku do Piotra Świerczewskiego zadzwonił dziennikarz katowickiego "Sportu", któremu zależało na zdobyciu informacji dotyczącej przyszłości byłego reprezentanta Polski. Świerczewski miał prawdopodobnie dobry humor, bo postanowił... zabawić się z dziennikarzem. - Przejdę do Chin, proponują mi tam 8 razy więcej niż w Polsce - zaczął bajdurzyć "Świr". Najgorsze jednak dopiero miało nadejść. Świerczewski stwierdził, że przejdzie do klubu... Sikotan-Tu.
Taki klub w ogóle nie istniał. Ani w Chinach, ani nigdzie indziej.
Internet w tamtym czasie nie był tak rozwinięty jak dziś, ale dziennikarz zerknął na tabelę drugiej ligi chińskiej i nie znalazł takiej drużyny. Świerczewski mógł wtedy przyznać, że wszystko, co wcześniej powiedział, było jedynie wygłupem, kumpelskim żartem i oszczędzić wstydu dziennikarzowi. Mógł, ale... tego nie zrobił. Poszedł więc w kolejną ściemę twierdząc, że jego nowy klub to beniaminek drugiej ligi.
W gazecie można było przeczytać później: "Były reprezentant Polski, Piotr Świerczewski wyjechał do Chin, gdzie podpisał czteromiesięczny kontrakt z zespołem II ligi - Sikotan-Tu. Według umowy ma zarabiać 30 tysięcy dolarów miesięcznie".
Po publikacji tej informacji, którą umieścił u siebie również Onet i sport.pl, do Świerczewskiego zadzwonił reporter "Dziennika Polskiego". - Jeśli miałbym w trzech słowach skomentować podaną informację, to poradził bym, byście niczego na razie na ten temat nie pisali. To nic pewnego - stwierdził będący ciągle w dobrym humorze zawodnik.
Dwa tygodnie później Świerczewski podpisał kontrakt z Lechem Poznań.
[Usiądź, opowiem ci o piłce, Facebook]
4
Serbski dziennikarz, Vladimir Novaković w październiku 2022:
"Polska powinna być traktowana jako jeden z największych nieudaczników w międzynarodowym futbolu XXI wieku, co w dużym stopniu wyjaśnia jak trudne jest dążenie Roberta Lewandowskiego do indywidualnych trofeów."
[Transfery Piłkarskie, Facebook]
13
Prezes Puszczy Niepołomice Marek Bartoszek:
Daj Boże, żebyśmy się utrzymali w ekstraklasie i grali w niej dłużej niż rok, ale musimy też być przygotowani na inny wariant. Największy sukces w historii klubu nie może sprawić, że za rok nie będzie już klubu. Chcemy wykorzystać tę szansę, zbudować coś fajnego, również pod względem infrastrukturalnym czy organizacyjnym. A resztę zweryfikuje boisko.
[Ekstraklasowe Przemyślenia, Facebook]
2
Ciekawostka.
Heung-Min Son stał się rok młodszy z dnia na dzień.
Korea Południowa wprowadziła przepisy dotyczące wieku. Teraz bierze się pod uwagę datę urodzenia, a nie poprzednie prawo, według którego osoba miała w momencie urodzenia już rok.
[Flashscore]
5
Umtiti w różnych językach :))
https://zapodaj.net/images/287799064466d.jpg
4
20-letni reprezentant Kamerunu (rocznik 2003), Djawal Kaiba został nowym piłkarzem austriackiego SCR Altach!
Niby nic szczególnego, ale masa osób podważa wiek pomocnika...
https://zapodaj.net/images/dcf56ae3d2fa5.jpg
[Transfery Piłkarskie, Facebook]
8
@adambądkowski93 https://zapodaj.net/images/bacf3138b5b21.jpg
:))
7
Robert Lewandowski był ambasadorem Oshee na całym świecie od 2018 roku. Teraz zastąpiono go polską tenisistką. „Iga jest absolutnie numerem jeden na świecie, jeśli chodzi o polskich sportowców” - mówi Tadeusz Czarniecki, CMO Oshee.
https://zapodaj.net/images/4074a801a7c08.jpg
[Wiedza Bezużyteczna]
21
Anegdotka z czasów, gdy Janusz Wójcik był selekcjonerem reprezentacji Polski.
- Dowołuję na zgrupowanie Kukułkę i Kasztelana - ogłasza "Wójt".
- Chyba Kukiełkę i Kaliszana - sugeruje nieśmiało dziennikarz.
- Jeden chu... I tak grać nie umieją - kończy temat Wójcik.
[Usiądź, opowiem ci o piłce, Facebook]
6
Fernando Santos po roku w Polsce :))
https://zapodaj.net/images/a08b60251b05d.jpg
0
Na Puchar Gampera jeśli ma być włoska drużyna, to mogą zaprosić Atalante lub Lazio :)
0
Według mnie i obecnej sytuacji w jakiej jest Barcelona, nie powinni próbować za wszelką cenę ściągać dużego nazwiska. Barcelona nie ma funduszy na to, a próbuje je zdobyć rozwiązaniem kontraktu z Miroticiem, sprzedaniem każdego wolnego miejsca na stroju piłkarskim, uruchomieniem nieskończonej ilość dźwigni, cięciem wynagrodzeń i zyskaniu dzięki odejściu Amigosow. Niestety, ale tak to nie działa. Lepiej dać szansę wychowanką i patrzeć który z nich wyrośnie na światową gwiazdę dzięki daniu mu szansy. Przeczekać jeden sezon w Europie, uporządkować ten cały burdello bum bum w klubie i powoli zdobywać Europę za rok, dwa. Nie da się tego zrobić na hurrr -durrr. Laporta nie gra w Football Managera, tylko prowadzi w rzeczywistości klub, więc powinien sobie to w końcu uświadomić
5
Tata Michał i syn Kuba
- Mój syn ma na imię Kuba na cześć Kuby Błaszczykowskiego. Urodził się dzień przed meczem z Rosją na EURO 2012, kiedy Kuba strzelił gola. Przyjechaliśmy podziękować mu za całą karierę w reprezentacji.
https://zapodaj.net/images/ed85ad4961271.jpg
[Meczyki]
6
Zbigniew Boniek w "Foot Trucku" nt. debiutu Nicoli Zalewskiego:
"Mieliśmy znajomych lekarzy, to już było pewne. Więc mówię do Paulo Sousy, słuchaj, powołaj go, wystaw go z San Marino na te 20/30 minut i sprawmy tę przyjemność.
Bo to będzie zawodnik naszej kadry, a za miesiąc, dwa, pół roku jego taty może już nie być."
[Transfery Piłkarskie, Facebook]
0
@KrychaFCB ta statystyka nie jest adekwatna do częstotliwości zapełnionego kontenera na szkło na osiedlu
47
Szymon Marciniak:
"Byłem na spotkaniu biznesowym. Nie miało to nic wspólnego z polityką. Zawsze trzymałem się od niej z dala. Czy w ogóle w ostatnich latach ktoś wyliczył, ile razy byłem w hospicjum? Ile razy odwiedziłem szpitale, domy dziecka, zakłady karne? Nie.
Nauczyłem się już, że życie nie zawsze jest fair. Tam, gdzie byłem, nie zrobiłem nic złego. Ci, którzy podejrzewają, że było inaczej, są małymi ludźmi bez honoru i ambicji."
[Transfery Piłkarskie, Facebook]
0
"La Repubblica": Agent Nicoli Zalewskiego poleciał do Londynu, gdzie rozmawia o transferze Polaka z West Hamem United, Bournemouth oraz Nottingham Forest!
COŚ się dzieje!
[Transfery Piłkarskie, Facebook]
3
Wielki gest Pepa Guardioli
Jak informuje "Daily Mail", menedżer Manchesteru City, premię za mistrzostwo Anglii, (około 750 tys. funtów) przekazał dla pracowników klubu, m.in. recepcjonistów i pracowników ochrony.
[Flashscore]