adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8 tysięcy
0
Jaka strona najlepiej tlumaczy z polskiego na angielski i na odwrot? Oczywiscie bez Google Translate
0
Sorki! Wszystko jest! Ślepy jestem
0
Kiedy gramy rewanz z Celtą ? Tragedia,że na stronie nie ma już "najbliższy mecz"...
2
Skauci FCB obejrzeli pewnie jego pełnych kilkadziesiąt meczów w porównaniu do Ciebie.
0
Boki zrywac.
3
Paulinho byl po prostu niewidoczny a Vidal i Denis irytujący i nic nie wnoszący.
0
Meczów*.
0
Totalnie glupie przeczucie...
0
Czy są tu jacys fani serialu Dark?
4
Dobra nie sraj juz gosciu
1
Joyce nic ani na tt, ani na swoim blogu nie napisał o tym Co probujesz wmowic.
15
To spotkanie agentów trwa już ponad godzine,ciekawe co teraz porabiają :D
8
Eduardo Da Silva blisko Legii,ależ hit jak na polską ligę ;o
16
Młody Xavi :D
0
Do ktorego trwa sezon w skokach?
0
Balague już dementował.
22
tak
0
Zawsze fajne gierki na komórke były pokazywane w Hyperze na samym początku pasma :D fajne czasy
0
Z chęcią to zrobie
0
Wszyscy sie smieją z tego Balague a w lecie, gdy juz wszyscy byli przekonani o transferze Cou on jako jedyny dementowal wszystkie doniesienia I wyszlo na jego mimo śmiechow z niego. W tym wypadku zaloze sie, ze bedzie tak samo a jego dzisiejszy wpis tylko mnie do tego przekonuje.
1
Uwielbiam to wyolbrzymianie słów bo przeciętnym spotkaniu,chłopie ty nie wiesz co to znaczy grać "słabiutko".
1
Denis niestety to podobny przypadek co Deulo - dobrzy,nie można im wiele zarzucić,ale po prostu na taką ekipe jak Barca są za słabi,a w słabszych ekipach mogą być gwiazdami.
0
ponoć odłożone w czasie.
0
Naprawdę Ćwiąkała jest za Realem ? Przecież On tyle razy tak ciepło się wypowiadał o FCB i często jej wręcz bronił (np. transfer Paulinho),że aż ciężko mi w to teraz uwierzyć :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Poleci ktoś jakąś autobiografie piłkarza/trenera/sportowca ? Najlepiej kogoś charyzmatycznego :P
2
Ja swoją partnerkę na studniówkę załatwiłem tydzień przed :P Studniówka w miarę,nic jakiegoś zaskakującego,ani szokującego nie uświadczyłem.
0
szczególnie po ostatnim gwizdku,aż nie chce mi się wracać do tych wypocin.
17
Na tej stronie są takie chorągiewy,że czasami aż mi się nie chce po meczach wchodzić w La Ramble,wystarczył jeden słabszy mecz (wygrany na wyjeździe) bym dowiedział się,że nie mamy żadnego stylu,każdy mocniejszy zespół prezentuje się lepiej od nas i Valverde zaczyna brakować pomysłów.Opanujcie się.