0

8 tysięcy

0

Jaka strona najlepiej tlumaczy z polskiego na angielski i na odwrot? Oczywiscie bez Google Translate

0

Sorki! Wszystko jest! Ślepy jestem

0

Kiedy gramy rewanz z Celtą ? Tragedia,że na stronie nie ma już "najbliższy mecz"...

2

Skauci FCB obejrzeli pewnie jego pełnych kilkadziesiąt meczów w porównaniu do Ciebie.

0

Boki zrywac.

3

Paulinho byl po prostu niewidoczny a Vidal i Denis irytujący i nic nie wnoszący.

0

Meczów*.

0

Totalnie glupie przeczucie...

0

Czy są tu jacys fani serialu Dark?

4

Dobra nie sraj juz gosciu

1

Joyce nic ani na tt, ani na swoim blogu nie napisał o tym Co probujesz wmowic.

15

To spotkanie agentów trwa już ponad godzine,ciekawe co teraz porabiają :D

8

Eduardo Da Silva blisko Legii,ależ hit jak na polską ligę ;o

16

Młody Xavi :D

0

Do ktorego trwa sezon w skokach?

0

Balague już dementował.

22

tak

0

Zawsze fajne gierki na komórke były pokazywane w Hyperze na samym początku pasma :D fajne czasy

0

Z chęcią to zrobie

0

Wszyscy sie smieją z tego Balague a w lecie, gdy juz wszyscy byli przekonani o transferze Cou on jako jedyny dementowal wszystkie doniesienia I wyszlo na jego mimo śmiechow z niego. W tym wypadku zaloze sie, ze bedzie tak samo a jego dzisiejszy wpis tylko mnie do tego przekonuje.

1

Uwielbiam to wyolbrzymianie słów bo przeciętnym spotkaniu,chłopie ty nie wiesz co to znaczy grać "słabiutko".

1

Denis niestety to podobny przypadek co Deulo - dobrzy,nie można im wiele zarzucić,ale po prostu na taką ekipe jak Barca są za słabi,a w słabszych ekipach mogą być gwiazdami.

0

ponoć odłożone w czasie.

0

Naprawdę Ćwiąkała jest za Realem ? Przecież On tyle razy tak ciepło się wypowiadał o FCB i często jej wręcz bronił (np. transfer Paulinho),że aż ciężko mi w to teraz uwierzyć :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Poleci ktoś jakąś autobiografie piłkarza/trenera/sportowca ? Najlepiej kogoś charyzmatycznego :P

2

Ja swoją partnerkę na studniówkę załatwiłem tydzień przed :P Studniówka w miarę,nic jakiegoś zaskakującego,ani szokującego nie uświadczyłem.

0

szczególnie po ostatnim gwizdku,aż nie chce mi się wracać do tych wypocin.

17

Na tej stronie są takie chorągiewy,że czasami aż mi się nie chce po meczach wchodzić w La Ramble,wystarczył jeden słabszy mecz (wygrany na wyjeździe) bym dowiedział się,że nie mamy żadnego stylu,każdy mocniejszy zespół prezentuje się lepiej od nas i Valverde zaczyna brakować pomysłów.Opanujcie się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?