0

Nie widziała,racja ale za to czytała opinie ludzi z Brazylii którzy uważają że to najsłabszy zawodnik Sao Paulo :)

0

Buhaha co za dziecko,to że wygra to nie ma nic do tego czy zagra czy nie -.- Górnik zadłużony po uszy,nie wypłacają pieniędzy zawodnikom i nagle mają posmarować kilka mln żeby Barca zagrała ?

0

Dani Alves: Brakowało mi wsparcia częściowo od wszystkich, klubu, kibiców, etc., ale to ja jestem za to odpowiedzialny, bo grałem źle.

0

"SPORT/MD: Barça przed zakończeniem okna transferowego będzie starała się domknąć transfery Reusa i/lub Cuadrado i/lub Koke.
Plan Barçy polega na zakupieniu piłkarza X teraz i wypożyczeniu go na rok do jego klubu, co pozwoliłoby na 'transfer' w 2015." @kręcidło

0

Haha padłem :D Żeby na swiecie było tylu handlarzy dziećmi ilu jest w Barcelonie ...

2

Ha ! Bałagan z La Masią rozpoczął Laporta ! Szach i mat.

0

ahahhahaha Sport to szmatławiec jakich mało

3

W czym zawinił zarząd ?

1

Tak z ciekawosci,kiedy ostatni raz ogladales mecz Piszczka ?

1

"Banda rzeźników jak zwykle w swoim stylu, bramka na farcie, caly mecz autobus, Iker zwalił bramke. Karny ewidetny. W reważnu wygramy. Mimo ślepych komentatorów którzy mówią że remis sprawiedliwy to chyba inny mecz ogladali albo po prostu nie nadają się do tego fachu. Przez cały mecz mieliśmy inicjatywe a po zdobyciu bramki zebrało im sie na rozluźnienie i podwórkowe zagrania.

Vamos Madrid"
Ta strona jest lepsza od kabaretu

0

Atmosfera w Turcji godna pozazdroszczenia,szkoda że FC Barcelona po zdelegalizowaniu Boixos Nois nie ma nawet startu do takich ekip.

0

Besiktas Fenerbace i Galatasaray to druzyny z tego samego miasta ?

0

Szczerze wątpię,nawet jeśli zagraliby na 100% swoich umiejętności to Napoli jest po prostu lepsze nie ma co ukrywać,ale podobnie jak ty mam nadzieję że będzie inaczej.

0

Niektórzy tak narzekają na naszą obrone a popatrzcie na AC Milan,tam to jest komedia :D

1

Proszę,przedstaw

1

Ludzie !
Bierzecie słowa Lucho zbyt poważnie ! Narazie jest to takie "zrobie to a może jednak to" spokojnie poczekajcie a na pewno źle na tym nie wyjdziemy,więcej wiary w ludzi kochających Barcelonę :)

0

A Vermaelen ? W tamtym przypadku też wszystko działo się szybko i oficjalnie

1

nie za bardzo

1

Aha fascynujące

0

Nie jest,kiedyś był news kilka mies temu :)

2

On nawet nie łapał się do pierwszego składu Porto,lel

0

Lubie Murzynów
/kręcidło

0

Czy czasami dzisiaj nie miało być "wyroku" w sprawie Suareza ?

0

Nie myśl

0

Co ma lewy obrońca do prawego ?

0

Moim zdaniem to zdecydowanie Luton jest najokropniejszym miastem,cos paskudnego

0

Wie ktoś co z Szachtarem Donieck ? Istnieje jeszcze ? trenują ?

0

Rok temu było wyraźnie mowione że nie przyjdzie do FCB bo bardzo kocha Liverpool i jest z nim związany a teraz znowu próbują ...

5

Ty też dałeś się zmanipulować gimbusiarskiej modzie na JKM ? ;_; SKISŁEM

0

Barca dokona prawdopodobnie jeszcze jednego transferu na pozycję Środkowego Obrońcy,rynek jest monitorowany[RAC1]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?