adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie widziała,racja ale za to czytała opinie ludzi z Brazylii którzy uważają że to najsłabszy zawodnik Sao Paulo :)
0
Buhaha co za dziecko,to że wygra to nie ma nic do tego czy zagra czy nie -.- Górnik zadłużony po uszy,nie wypłacają pieniędzy zawodnikom i nagle mają posmarować kilka mln żeby Barca zagrała ?
0
Dani Alves: Brakowało mi wsparcia częściowo od wszystkich, klubu, kibiców, etc., ale to ja jestem za to odpowiedzialny, bo grałem źle.
0
"SPORT/MD: Barça przed zakończeniem okna transferowego będzie starała się domknąć transfery Reusa i/lub Cuadrado i/lub Koke.
Plan Barçy polega na zakupieniu piłkarza X teraz i wypożyczeniu go na rok do jego klubu, co pozwoliłoby na 'transfer' w 2015." @kręcidło
0
Haha padłem :D Żeby na swiecie było tylu handlarzy dziećmi ilu jest w Barcelonie ...
2
Ha ! Bałagan z La Masią rozpoczął Laporta ! Szach i mat.
0
ahahhahaha Sport to szmatławiec jakich mało
3
W czym zawinił zarząd ?
1
Tak z ciekawosci,kiedy ostatni raz ogladales mecz Piszczka ?
1
"Banda rzeźników jak zwykle w swoim stylu, bramka na farcie, caly mecz autobus, Iker zwalił bramke. Karny ewidetny. W reważnu wygramy. Mimo ślepych komentatorów którzy mówią że remis sprawiedliwy to chyba inny mecz ogladali albo po prostu nie nadają się do tego fachu. Przez cały mecz mieliśmy inicjatywe a po zdobyciu bramki zebrało im sie na rozluźnienie i podwórkowe zagrania.
Vamos Madrid"
Ta strona jest lepsza od kabaretu
0
Atmosfera w Turcji godna pozazdroszczenia,szkoda że FC Barcelona po zdelegalizowaniu Boixos Nois nie ma nawet startu do takich ekip.
0
Besiktas Fenerbace i Galatasaray to druzyny z tego samego miasta ?
0
Szczerze wątpię,nawet jeśli zagraliby na 100% swoich umiejętności to Napoli jest po prostu lepsze nie ma co ukrywać,ale podobnie jak ty mam nadzieję że będzie inaczej.
0
Niektórzy tak narzekają na naszą obrone a popatrzcie na AC Milan,tam to jest komedia :D
1
Proszę,przedstaw
1
Ludzie !
Bierzecie słowa Lucho zbyt poważnie ! Narazie jest to takie "zrobie to a może jednak to" spokojnie poczekajcie a na pewno źle na tym nie wyjdziemy,więcej wiary w ludzi kochających Barcelonę :)
0
A Vermaelen ? W tamtym przypadku też wszystko działo się szybko i oficjalnie
1
nie za bardzo
1
Aha fascynujące
0
Nie jest,kiedyś był news kilka mies temu :)
2
On nawet nie łapał się do pierwszego składu Porto,lel
0
Lubie Murzynów
/kręcidło
0
Czy czasami dzisiaj nie miało być "wyroku" w sprawie Suareza ?
0
Nie myśl
0
Co ma lewy obrońca do prawego ?
0
Moim zdaniem to zdecydowanie Luton jest najokropniejszym miastem,cos paskudnego
0
Wie ktoś co z Szachtarem Donieck ? Istnieje jeszcze ? trenują ?
0
Rok temu było wyraźnie mowione że nie przyjdzie do FCB bo bardzo kocha Liverpool i jest z nim związany a teraz znowu próbują ...
5
Ty też dałeś się zmanipulować gimbusiarskiej modzie na JKM ? ;_; SKISŁEM
0
Barca dokona prawdopodobnie jeszcze jednego transferu na pozycję Środkowego Obrońcy,rynek jest monitorowany[RAC1]