1

Pewnie mało kogo to interesuje ale Porto wygrywa 2:0 w 70 minucie z Rio Ave xD

0

Ja chciałbym na trenera Jorą Blą ale to są tylko moje marzenia :D

1

Niemieckie Fuchse Berlin odrobiło 2 lata temu 11 bramek straty to Barca odrobi 7,spokojnie :D

12

"Kibice mają jasny plan na niedzielne spotkanie:
Minuta 10 - wsparcie dla Messiego.
Minuta 11 - nawoływanie do dymisji zarządu + chusteczki (koniecznie białe)."
FB Dumakatalonii.pl

1

Jeszcze niedawno wszyscy go uwielbiali,teraz większość nienawidzi ... Typowi sezonowi kibice Barcelonę,nawet jeśli na razie nie spisuję się najlepiej to radzę wziąć pod uwagę że przed sezonem nie dostał żadnego nowego zawodnika,musi męczyć się z tym samym monotonnym stylem.Tak jak powiedział Puyol,najłatwiej krytykować trenera a nie 11 piłkarzy.Będę stał murem na Martino ponieważ nie jestem jednym z tych którzy po przegranej wywalają pół składu.

0

Niech ten ciul w końcu przestanie kompromitować Barce ! Najlepszym rozwiązaniem będzie zmienienie Ciebie pasożycie !

0

Nie można się już uśmiechać ?

0

Przez te wszystkie lata jakoś nie był taki medialny,niczym polscy politycy.

0

Czemu on nagle taki rozgadany gdy zbliżają się całkiem możliwe wybory ?

1

Wzbudzenie ambicji ? Pierwsze słyszę.
Pasywność przy linii jest spowodowana wiekiem,taki Simeone,Klopp są jeszcze dość młodymi trenerami,czy widziałeś żeby Ancelotti skakał czy też darł się ?

0

Piłkarze Atletico pokazali wczoraj że zaangażowaniem i przede wszystkim ambicją można "zakryć" największe nazwiska.

0

"miał czas by wpoić zaangażowanie zawodnikom "
Zaangażowania się nie wpoi,jeśli komuś nie chce się tak jak kiedyś to nawet najlepszy trener nie pomoże.

0

Początki Guardioli również były ciężkie i to nawet cięższe niż teraz Taty,kiedyś jeszcze 3-4 lata temu za kazdą porażkę winiłem trenera ale naszczęście z tego wyrosłem,potrzeba świeżej krwi która nie tylko będzie zostawiać serce na murawie ale będą też głodni sukcesów.Takich zawodników jak Alves w klubie nie powinno być,co do Alexisa również nie jestem przekonany bo pomimo że ma dużo bramek to jego gra jest aż boląca dla oczu.Xavi to legenda,ale czy może dać Barcelonie jeszcze tyle co kiedyś ?

1

Pewni ludzie sie nie zmienią ...

0

Villa ? Po kontuzji to było drewno jakich wtedy było mało,po prostu u Simeone się odbudował.

0

"Jeśli nie jesteś z nią kiedy przegrywa nie masz prawa cieszyć się kiedy odnosi sukcesy" Barcelona po wieki !
Trzeba wielkich zmian PO,ŚO i wysoki napastnik,

0

na jaką strone trzeba wejsc zeby aktywowac kod z heinekena ?

0

Laporta-"ale to dużo pieniędzy"
Nie wytrzymuję,odezwał się pajac który wydawał pieniądze na prawo i lewo ! Ręce precz od Barcelony złodzieju !
Minusy coming soon.

4

Boże ludzie ogarnijcie się jak wygrywają po ładnych meczach to piejecie z zachwytu i wychwalacie pod niebiosy,jak wygrywamy po słabszych meczach gdzie zawodnicy myślami są już gdzie indziej to piszecie "boje się co będzie z silniejszymi rywalami"
Typowi fani Barcelony has spawned.

0

http://macius18barca99.blox.pl/resource/images24.jpg
Oby takie czasy powróciły,dosyć pikniku i festynu na CN.
Boixos Nois !

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Głosujemy na mecz Bayern-Manu żeby mecz Barcy był na nsport !!

0

"BARTOMEU PRZYWRACA RADYKALNE GRUPY KIBICOWSKIE NA CAMP NOU'
Według raportu Mossos, klub zawarł porozumienie z nową/starą (zależy od punktu widzenia) Grada Jove, na mocy którego:
Kibice zajmą miejsce na trzecim poziomie trybuny Gol Sud;
Grupa zmodyfikuje swoje najbardziej radykalne przyśpiewki w taki sposób, aby nie kojarzyły się one z Boixos Nois;
Poprzedni liderzy Grada Jove, Vidal i Sabaté, usuną się w cień;
Klub pomoże im w organizacji wyjazdów na najważniejsze mecze i zapewni bilety.

0

Jedyny problem Pinto to drewniana gra nogami,na linii broni w bardzo porównywalny sposób co VV.

0

"Jeśli nie jesteś z nami kiedy przegrywamy to nie masz prawa się cieszyć kiedy wygrywamy"

0

Mam nadzieję że to drewno Neymar nie zagra w najważniejszych meczach jak np za tydzień z Athletico ... Na początku grał fajnie,nieźle ale ostatnie jego mecze to ból dla oczu.

0

Iniesta w kilka minut zrobił więcej niż Cesc przez cały mecz,ewidentny dołek,bardzo dobry Pique,Alba,Busqets i nawet nawet Xavi,reszta przeciętnie.

0

a ty musisz przynajmniej raS pojawić się na lekcji j, polskiego.

0

Real La Decima :D :D :D :D

0

Moim zdaniem Pinto da radę zastąpić Valdesa,tylko musi się ogarnąć z tymi kiwkami,szczególnie w LM.

0

Nie wiem czemu ale lubie City,chciałym żeby zdobyli mistrzostwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?