0

Zlatan Ibrahimović: "Kiedy sędzia podyktował rzut karny i wyrzucił Sergio Ramosa pokazując mu czerwoną kartkę, powiedziałem żonie - ten mecz się już skończył, musi jeszcze wykończyć karnego - i tak też się stało. Teraz wiem, dlaczego zostawiłem Barcelonę".
eh.

0

Ależ zawiść na fioletowej,piszą że jesteśmy mega słabi i Real nie może tego wykorzystać ^^ 2 wygrane z prześcieradłami,2 wygrane z City,ale i tak jesteśmy mega słabi ...

0

Czy waszym zdaniem Real staci jeszcze punkty,a jak tak to gdzie ?
VeB

0

Ile bramek w LaLiga ma Messi a ile Ronaldo ? Będę wdzięczny za odpowiedz :)

0

Wszyscy narzekają na Masche,ale jakie on ma szanse główkowe z zawodnikami o kilka/naście cm wyższymi ?

0

Barcelona nie potrzebuje takich zakompleksionych kibiców jak ty gimbusie :)

0

Zapewne większość widziała,ale dla rozluźnienia najpiękniejsze chwile Barcelony z najlepszym trenerem na ziemii :)

0

Busqets i Vidal ? Nie wiem jakim cudem byśmy ich razem pomieścili,obaj są świetnymi ŚPD i sadzanie jednego z nich na ławce nie byłoby sprawiedliwe.

0

Dani nareszcie nie skopałeś meczu,co więcej grałeś bardzo dobrze :D

0

tak :)

0

Gra się na tyle ile przeciwnik pozwala,skoro City nie zagrało wielkiego meczu to przede wszystkim dzięki nam.

0

Marzę o BVB w Ćwierćfinale,bardzo mnie ciekawi jak zagralibyśmy z tak ofensywnie ustawioną drużyną Lewandowski,Reus,Aubomeyang.Nie chce na pewno Bayernu,Chelsea da się przejść podobnie jak City zagęszczając środek pola,ale wtedy nasi boczni obrońcy musialiby zagrać na 200% Hazard,Oscar to bardzo techniczni zawodnicy.Real jak to Real zadecyduje dyspozycja dnia.Tak offtopic bardzo bym chciał Silvę w Barcelonie,patrzenie jak dyryguję pomocnikami w City to czysta przyjemność.

0

Dla mnie graczem meczu Iniesta,dlaczego ? Bo po takiej tragedii zagrał magicznie zresztą jak zawsze.Wielki szacunek Andres jesteś WIELKIM CZŁOWIEKIEM !

0

Ciekawe co Messi pojadał przed meczem,mecz z jego strony najlepszy po kontuzji.Niech je to częściej :D

0

Jakoś sezonowcy którzy dotychczas oblegali stronę City ucichli :D

0

Słabszy okres i od razu każdy żąda odejścia Martino,pamiętam jak Barca grała tragicznie w pierwszych meczach Pepa,ale dano mu szanse choć i tak każdy twierdził że były asystent będzie kiepskim coach'em to on stworzył maszynę do zabijania.
Tu nie trzeba żadnych zmian trenera tu potrzeba poprostu świeżości kilku nowych twarzy które pociągną głodem zwycięstw pozostałych.

0

Martino dzisiaj po raz kolejny mnie zawiódł zamiast krzyczeć,wstrząsnąć zawodnikami przecież graliśmy z drużyną która gniła w strefie spadkowej,to on snuję się po boisku bez celu i jakiejkolwiek reakcji,smutne.Czy jest to trener dla Barcy ? Zobaczymy po sezonie.

0

http://www.weszlo.com/news/18851-Wirus_FIFA_Najpowazniejsza_%E2%80%9Echoroba%E2%80%9D_Barcelony_brzmi_Gerardo_Martino
Świetna lektura,każdy kto jest chociaż trochę obiektywny i potrafi trzeźwo spojrzeć na sytuację powinien to przeczytać.

0

Brak słów,już Jagiellonia-Zagłębie był ciekawszy ...

0

" nie ma się czym przejmować". Z takim nastawieniem to o mistrzostwo będzie topornie.

0

Ale te przepłacane gwiazdki mają ból du*y :D

0

Nie musicie minusować,nie można się spytać ?

0

Czy kibice Bayernu krzyczeli "Puta Barca hej hej" ?

0

"Barcelona to zwykły klub który przegrywał z nAmi walkę w polu 10 vs 11... .a Camp Nou napewno wygramy, ćwierćfinał jest nasz!"
Marzyciele z tych Obywateli :D

0

Jak można po wygranej 2:0 z Manchesterem City na ICH TERENIE jeszcze narzekać ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?