0

Wie ktoś czy Alba zdoła się wykurować na GD?

0

Do tych co tak lamentują na Fabsa,Cesc nie grał na swojej nominalnej pozycji.

0

Macie rację ludzie ! Wywalmy Tello,Cesca,Martino,Iniestę ! A co,przecież zremisowaliśmy,to niedopuszczalne ! Visca El Gimby

0

Neymar ? Chyba w bierki.

0

NIE CHCE MI SIE WAS CZYTAC DZIECI !
Jeszcze jakbyśmy przegrali ... ale my tylko zremisowaliśmy ! Graliśmy na bardzo ciężkim terenie gdzie na FCB się szczególnie spinają ! Tello do wywalenia,Martino też Iniesta,Pedro ... co jeszcze wymyślicie ? Neymara może co ? Zawodnicy dopiero co wrócili z reprezentacji.

0

ah ci kibice sukcesu :)

0

Dzieci tak płakały że Montoya tak rzadko gra,dzisiaj zagrał i co ? Istny dramat i katorga dla oczu.Xavi jest dramatyczny,nie chce takiego zawodnika w Barcelonie nieważne jaką legendą by nie był.

0

Buhaha kibice sukcesu alert ! " trzeba wyjebac tego martino !!" komentarz pewnej pani na jakimś pseudo lovelaskowym pejdzu Barcy na fejsie.

0

HAHAHAHAHAH 1:1 MU-Sou

0

Isco jak już przyszły trudniejsze mecze to nie błyszczy.

0

Ja jako zmiennika Ter Stegena chciałbym Vorma ze Swansea

0

Śmieszne ..

0

Ja nie uważam Martino za dobrego trenera,ponieważ nie mieliśmy żadnego poważnego rywala oprócz Atletico,w ciągu 2 tygodni moje zdanie o nim może się diametralnie zmienić.Powodzenia Tata,dużo sukcesów ! Vamos Barcelona.

0

może to ty odejdz?

0

I wszystko w temacie,dla mnie Xavi mimo strzelonego gola jest zawodnikiem już nie na ten poziom.

0

"real vall to typowy ogórek ktory nigdy nie walczy"
Dobry humor na wieczór.

0

Martino odejdz

0

Da ktos link do dzialajacej transmisji meczu Barcy ?

0

Nagle wszystkie streamy z meczu Realu przestały mi działać,pewnie usługodawca neta odciął mi tą mozliwość żeby mnie oczy nie bolały :D

0

Montoya pokazał co potrafi z Rayo ... Niech lepiej siedzi na ławie.

0

"martwi mnie jeszcze jedno za 3 tygodnie mecz z barceloną z taką grą dostaniemy więcej niż 6 :/"
rm.pl

0

Już dzieci na rm.pl zwalniają trenera :D

0

Gabinet luster

0

Kto sluchal ostatniego kawalka Słonia z Demonologii II ?

0

0

Nowy sezon nowe nadzieje :D

0

Spokojnie,na GD szczęście się skończy :) VISCA BARCA EL

0

Żałosny troll nie wnoszący nic do dyskusji.Tak

0

Kto grał dzisiaj lepiej Masche czy Pike ?

0

Skąd wiesz czy może ty nie jesteś tym idiotą go HEJTUJĄC ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?