adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś czy Alba zdoła się wykurować na GD?
0
Do tych co tak lamentują na Fabsa,Cesc nie grał na swojej nominalnej pozycji.
0
Macie rację ludzie ! Wywalmy Tello,Cesca,Martino,Iniestę ! A co,przecież zremisowaliśmy,to niedopuszczalne ! Visca El Gimby
0
Neymar ? Chyba w bierki.
0
NIE CHCE MI SIE WAS CZYTAC DZIECI !
Jeszcze jakbyśmy przegrali ... ale my tylko zremisowaliśmy ! Graliśmy na bardzo ciężkim terenie gdzie na FCB się szczególnie spinają ! Tello do wywalenia,Martino też Iniesta,Pedro ... co jeszcze wymyślicie ? Neymara może co ? Zawodnicy dopiero co wrócili z reprezentacji.
0
ah ci kibice sukcesu :)
0
Dzieci tak płakały że Montoya tak rzadko gra,dzisiaj zagrał i co ? Istny dramat i katorga dla oczu.Xavi jest dramatyczny,nie chce takiego zawodnika w Barcelonie nieważne jaką legendą by nie był.
0
Buhaha kibice sukcesu alert ! " trzeba wyjebac tego martino !!" komentarz pewnej pani na jakimś pseudo lovelaskowym pejdzu Barcy na fejsie.
0
HAHAHAHAHAH 1:1 MU-Sou
0
Isco jak już przyszły trudniejsze mecze to nie błyszczy.
0
Ja jako zmiennika Ter Stegena chciałbym Vorma ze Swansea
0
Śmieszne ..
0
Ja nie uważam Martino za dobrego trenera,ponieważ nie mieliśmy żadnego poważnego rywala oprócz Atletico,w ciągu 2 tygodni moje zdanie o nim może się diametralnie zmienić.Powodzenia Tata,dużo sukcesów ! Vamos Barcelona.
0
może to ty odejdz?
0
I wszystko w temacie,dla mnie Xavi mimo strzelonego gola jest zawodnikiem już nie na ten poziom.
0
"real vall to typowy ogórek ktory nigdy nie walczy"
Dobry humor na wieczór.
0
Martino odejdz
0
Da ktos link do dzialajacej transmisji meczu Barcy ?
0
Nagle wszystkie streamy z meczu Realu przestały mi działać,pewnie usługodawca neta odciął mi tą mozliwość żeby mnie oczy nie bolały :D
0
Montoya pokazał co potrafi z Rayo ... Niech lepiej siedzi na ławie.
0
"martwi mnie jeszcze jedno za 3 tygodnie mecz z barceloną z taką grą dostaniemy więcej niż 6 :/"
rm.pl
0
Już dzieci na rm.pl zwalniają trenera :D
0
Gabinet luster
0
Kto sluchal ostatniego kawalka Słonia z Demonologii II ?
0
0
Nowy sezon nowe nadzieje :D
0
Spokojnie,na GD szczęście się skończy :) VISCA BARCA EL
0
Żałosny troll nie wnoszący nic do dyskusji.Tak
0
Kto grał dzisiaj lepiej Masche czy Pike ?
0
Skąd wiesz czy może ty nie jesteś tym idiotą go HEJTUJĄC ?