adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weź się zamknij.
0
Odezwał się sezonowiec Cweralu.
0
Albo jeszcze bardziej pogorszy hah :D
0
Martino to odpowiedni człowiek na odpowienim miejscu.Nie bądzmy jak ci z Realu którzy wywalają trenera po dwóch meczach !
Zobaczycie,odpalimy za max 4 kolejki i nasza gra znów będzie cieszyć oko :)
Vamos Barca!.
0
A do tych co tak jadą po Martino:
To nie jego wina że niektórzy zawodnicy nie są w najlepszej formie.
0
Mascherano również kilka razy powstrzymał groźne kontry Atletico.
0
Kolejny kibic sukcesu ..
Pep na początku też zaliczał słabe występy (wątpię czy pamiętasz tamte czasy) a co było później każdy wie ..
0
Co zauważyłem po kilku tygodniach pracy Taty
1:Lepszy pressing
2:O wiele szczelniejsza obrona
3:Zawodnicy więcej ruszają się na boisku (w moim odczuciu)
Spokojnie,na atak przyjdzie jeszcze czas.
0
Jedyne pozytywy tego meczu to bezbłędna gra VV oraz bardzo skuteczna obrona.Głowa do góry i jedziemy dalej.
Nasza cierpliwość zostanie nagrodzona.
0
Niema to jak pisać bzdury i prosić o minusy.
0
Nie mam słów na to co zagrał Messi ... same straty,niestrzelony karny,zaangażowanie na poziomie zerowym ... Chyba przyda się dłuższy odpoczynek panie Leo.
0
Do nie powiem czego ...
0
To rozumiem.
0
Pomimo że jestem całym sercem za Leo to niestety w tym roku nagrode zgarnie Ribery :( Ale wszystko się może zdarzyć.
0
Najlepszy skład z możliwych.
0
No,pewnie się nienawidzą :)
0
Alves na bramce no nie wiem czy sobie poradzi :(
0
Kolejny podszywany kibic Barcelony ? Real potrzebuje nowych schematów gry a nie nowych zawodników ... już drugi sezon z rzędu grają padake a ich atak pozycyjny to tragedia.Dla mnie ten cały Bale może do nich iść ale uważam ze piłkarz ktory ma już wszczepione geny BPL nie zawojuję La Ligą.
0
Dzieci z Madrytu tak się spinali że Barcelona bez Messiego może przegrać z każdym,ciekawe co mają do powiedzenia po wczorajszym meczu ?
0
Barca musi się ograć jeszcze w kilku meczach żeby poczuć ten odświeżony styl jaki zainicjował Martino,za 3 kolejki+wyleczony Messi będzie już wszystko ok i nasza gra znów będzie cieszyć oko.
0
Raz,dwa,trzy ... sprzedane.
0
"gra cieszy oko" leże na podłodze i płacze ze śmiechu hahah :D
0
Barcelonie muszą wyjść dobre przyjamniej 2 mecze,zawodnicy uwierzą w siebie i będzie tak jak w poprzednim sezonie(oprócz meczy z Realem :D).Cały czas czekam aż Iniesta i Xavi trafią z formą (być może potrzebują dłuższego odpoczynku?)
VeB !
0
Modrić to wielki niewypał,dzisiaj zagrał bardzo przeciętnie a wcale nie grał z jakąś potęgą.
0
To jest Real .. tego nie zrozumiesz :D
0
bez przesady :D
0
To się okaże.
0
Narzekamy tak na tą Barcelone a jak się spojrzy na Real i ich dzisiejszy atak pozycyjny to dopiero można dostać depresji :D.
0
Nie byłbym taki pewny,Malaga straciła kilku podstawowych zawodników a Granada za to się solidnie wzmocniła.Napewno mecze obydwu drużyn mogą być ciekawe.
0
Jak uważacie,kto do przerwy grał lepiej ? My z Malagą czy Real z Granadą ?