0

Weź się zamknij.

0

Odezwał się sezonowiec Cweralu.

0

Albo jeszcze bardziej pogorszy hah :D

0

Martino to odpowiedni człowiek na odpowienim miejscu.Nie bądzmy jak ci z Realu którzy wywalają trenera po dwóch meczach !
Zobaczycie,odpalimy za max 4 kolejki i nasza gra znów będzie cieszyć oko :)
Vamos Barca!.

0

A do tych co tak jadą po Martino:
To nie jego wina że niektórzy zawodnicy nie są w najlepszej formie.

0

Mascherano również kilka razy powstrzymał groźne kontry Atletico.

0

Kolejny kibic sukcesu ..
Pep na początku też zaliczał słabe występy (wątpię czy pamiętasz tamte czasy) a co było później każdy wie ..

0

Co zauważyłem po kilku tygodniach pracy Taty
1:Lepszy pressing
2:O wiele szczelniejsza obrona
3:Zawodnicy więcej ruszają się na boisku (w moim odczuciu)
Spokojnie,na atak przyjdzie jeszcze czas.

0

Jedyne pozytywy tego meczu to bezbłędna gra VV oraz bardzo skuteczna obrona.Głowa do góry i jedziemy dalej.
Nasza cierpliwość zostanie nagrodzona.

0

Niema to jak pisać bzdury i prosić o minusy.

0

Nie mam słów na to co zagrał Messi ... same straty,niestrzelony karny,zaangażowanie na poziomie zerowym ... Chyba przyda się dłuższy odpoczynek panie Leo.

0

Do nie powiem czego ...

0

To rozumiem.

0

Pomimo że jestem całym sercem za Leo to niestety w tym roku nagrode zgarnie Ribery :( Ale wszystko się może zdarzyć.

0

Najlepszy skład z możliwych.

0

No,pewnie się nienawidzą :)

0

Alves na bramce no nie wiem czy sobie poradzi :(

0

Kolejny podszywany kibic Barcelony ? Real potrzebuje nowych schematów gry a nie nowych zawodników ... już drugi sezon z rzędu grają padake a ich atak pozycyjny to tragedia.Dla mnie ten cały Bale może do nich iść ale uważam ze piłkarz ktory ma już wszczepione geny BPL nie zawojuję La Ligą.

0

Dzieci z Madrytu tak się spinali że Barcelona bez Messiego może przegrać z każdym,ciekawe co mają do powiedzenia po wczorajszym meczu ?

0

Barca musi się ograć jeszcze w kilku meczach żeby poczuć ten odświeżony styl jaki zainicjował Martino,za 3 kolejki+wyleczony Messi będzie już wszystko ok i nasza gra znów będzie cieszyć oko.

0

Raz,dwa,trzy ... sprzedane.

0

"gra cieszy oko" leże na podłodze i płacze ze śmiechu hahah :D

0

Barcelonie muszą wyjść dobre przyjamniej 2 mecze,zawodnicy uwierzą w siebie i będzie tak jak w poprzednim sezonie(oprócz meczy z Realem :D).Cały czas czekam aż Iniesta i Xavi trafią z formą (być może potrzebują dłuższego odpoczynku?)
VeB !

0

Modrić to wielki niewypał,dzisiaj zagrał bardzo przeciętnie a wcale nie grał z jakąś potęgą.

0

To jest Real .. tego nie zrozumiesz :D

0

bez przesady :D

0

To się okaże.

0

Narzekamy tak na tą Barcelone a jak się spojrzy na Real i ich dzisiejszy atak pozycyjny to dopiero można dostać depresji :D.

0

Nie byłbym taki pewny,Malaga straciła kilku podstawowych zawodników a Granada za to się solidnie wzmocniła.Napewno mecze obydwu drużyn mogą być ciekawe.

0

Jak uważacie,kto do przerwy grał lepiej ? My z Malagą czy Real z Granadą ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?