adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ortografia u ciebie dziecino szwankuje,najlepiej to wyłącz komputer i już się nie przegrzewaj.
0
Widać już nawet nie można przedstawić swojego punktu widzenia bo lecą minusy.
0
Mimo że Alexis rozegrał niesamowity mecz to oddałem głos na Pedro,ponieważ widać że jemu z drużyny chyba najbardziej zależało i to on latał od bramki do bramki,takie zaangażowanie cenie bardziej niż bramki.
0
Właśnie po takich meczach uwielbiam wchodzić na rm.pl.Elche cieniasy (gdyby nie sędzia to z tymi cieniasami by przegrali) sędziowie pod nas,a najbardziej uśmiałem się jak ktoś napisał że City Bayern BVB pokażą nam miejsce w szeregu (Realu nie wymienił).Czytanie tych zawistnych dzieci powoduje u mnie radość,tyle się okłamywać i marzyć :)
0
Bardzo jestem ciekawy ale też i zaniepokojony,gdy wróci Messi to czy nasi skrzydłowi nadal będą taką formę prezentować ?
0
Bardzo cieszy mnie że drużyna grając na 50% swoich możliwości tak łatwo i ładnie dla oka pokonuje kolejne przeszkody :)
Coś dzisiaj u niektórych zawodników szwankowało przyjęcia,może byli za bardzo rozluźnieni ? szczerze nie wiem.
0
Po co to tu idioto piszesz ? kogo to interesuje ?
0
Bartra ostatnio znizka formy to co in zrobil dzisiaj to gorzej niz Pique w swoim najgorszym okresie.
0
Buhaha ten film pokazuje ilu jest na tej stronie idiotów i sezonowcow
0
Czasami narzekamy na to jak gra Barca a jak patrze na to co gra ManU ze średniakiem to to jest dopiero kabaret.
0
Dzisiaj hiszpańsie prima aprillis.to fake
0
Ja dałem glos na Pique zabronisz mi ? Błędy popełnia rzadka a kibice (polscy oczywiście...) zrobili z niego osła ofiarnego
0
Dla mnie Miki to zwykly idiota,ani on smieszny ani madry.Kto może go bronic ?
0
Nawet życzeń nie można złożyć bo polaczki-cebulaczki się odzywają :) Skoro socios nie ma w swoich planach głosowania nad zwolnieniem Rossela to chyba nie jest tak tragicznie jak tutaj wypisują niektórzy.Dajcie sobie na luz,Messi coś powiedział a inni wierzą w każde jego słowo !
0
Buhaha ale kogo Messi ma bronić ? Swojego ojca ? A w jaki sposób Faus go zaatakował ?! Czytam te wpisy i nie dowierzam własnym oczom !
0
Wiekszosc smieje sie z rm.pl i z ludzi sie tam wpisujacych a tutaj panuje jeszcze wieksze gimbusiarstwo.Nadmiar pajacow jest az nadto widoczny.Lepiej wierzyc na slowo Messiemu prawda ? Gdyby nie ten artykul to 99% dzieci nie wiedzialyby kto to jest Faus ... Szkoda oczu na czytanie tych wypocin 15 letnich fanboyi Messiego.
0
Matko boska ale płaczecie nad tym Tello moim zdaniem już nieraz udowadniał że nie jest wart tej drużyny.
0
Szmatogłowi są jakoś za pewni siebie,trzeba im wybić z tych kasiastych łbów
efektywną rywalizację z nami.
0
Szkoda że City tak szybko zakończy swój udział w LM :)
0
Dzisiaj grał fatalnie ale za to wczoraj fantastycznie :D
0
"ie wyszło no trudno w styczniu Atlético rozniesie barcelonę, bo mimo zwycięstwa nie zaprezentowali jakiegoś super poziomu oderwanego od świata"
rm.pl o tej porze jest pełen takich perełeczek.Jeśli ktoś chce się pośmiać,zapraszam do lektury.
0
Czy tylko ja zauważyłem że Alexis nie przybił piątki z Tatą ?
0
Dla mnie to Real moze nawet zremisowac byle by stracil pkt.
0
To co Citizens robią w dzisiejszym meczu to szok,to prawdziwy skarb mieć takich zawodników jak Yaya,Nasri,Aguero czy Kompany.Jeśli dalej w takiej formie pozostaną to mogą w tym sezonie dokonać wielkich rzeczy.
0
Nie hejtuje Rosella tylko za to że jest to modne !
0
jeśli nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz gimbusie bo robisz spam :)
0
Szkoda straconej bramki ale dobrze że 6:1 a nie 6:2 :D Brawo Pique brawo drużyna,brawo trenerze za możliwość grania młodym zawodnikom.
0
Szkoda Bartry ale tak młodego zawodnika nie można tak szybko wprowadzać na głębokie wody.
0
Czasem lepiej nic nie pisać niż pisać głupoty.Wiem,ale nie powiem.Co za cep.
0
Coraz gorzej jest z twoim polskim.