0

Każdy zawodnik ma inny styl gry,Iniesta chce wejść z piłką do bramki a Zlatan
ciągle chce walić petardy z min 20 metrów :D

0

Przypominam że w Barcelonie w rewanżu zagra Aguero."Nie lekceważyć" jest trochę za spokojne,musimy po prostu zagrać jak dzisiaj.

0

Zagramy 4 pomocnikami i 2 napastnikami zeby zagęścić środek pola,zobaczycie.

0

Ciekawi mnie czy inni kibice Barcelony zazdroszczą Realowi takiego wychowanka jak Jese ? Jakie jest wasze zdanie ?

0

Montoya tym meczem pokazał że należy mu się 1 skład.Geniusz Iniesty,bardzo dobrze Messi,Pedro,Alexis i w II połowie Song.Bartra to nie jest zawodnik na takie mecz jak z City.

0


MEEEGA

0

Sezonowcy precz od Barcy !! Dumni po zwycięstwie WIERNI po porażce.

0

Że co ?

0

Beka z gimbusów na Facebooku,wszyscy się cieszą a 90% nie umie poprawnie napisać jego nazwiska.Zapytałem się większości czemu tak go nienawidzą ... do tej pory nikt nie odpowiedział.

0

Inni się cieszą,ja ubolewam.Sandro pozyskiwał chociaż sponsorów,teraz przejmie stery koleś bez znajomości i względnego pojęcia nad zarządzaniem klubem.Jak chcecie to minusujcie.

0

Gimbusy ile można powtarzać że nie ma żadnego Rossela tylko Rosell

0

Ty może weŚ do ręki słownik

0

0

Wielki wychowanek,dostał trochę kasy i już opuszcza okręt.3MLN niech dadzą i żebym go więcej na oczy nie widział.

0

Pogratulować to można Tobie ... który trener przed meczem może przewidzieć takie wydarzenia ?

0

Messi drugi mecz po kontuzji a już robi z obroną rywali co chce.

0

Matko co ten Telllo gra ... wieczny młody talent

0

Masche pomimo fali hejtów nadal pokazuję że jest obrońcą światowej klasy ! Brawo Javier zawsze w Ciebie wierzyłem.

0

Boże jak można po meczu z takim przeciwnikiem na wyjezdzie lamentować ... Spotkały się dwie drużyny ze "stalową" obroną i wynik jest jaki jest.

0

Gimbaza chyba myśli że jesteśmy niezwyciężeni i nawet po remisie na tak trudnym obiekcie lamentują

0

Alves niech już się pakuje,to nie jest poziom Barcy.

0

Niedawno sądziłem że Cesc na 9 to tragiczny pomysł bez perspektyw ale oglądając ostatnie mecze uważam że gra na tej pozycji bardzo dobrze,często cofa się do pomocy co pomaga mu w asystach.

0

Takie słowa z ust Costy ? Nie wierze :D

0

Ojcze nasz któryś jest w Niebie ...

0

Jese to super talent,nie dość że młody to strzały i kontrolę nad piłką ma wyborną.

0

Leo po wejsciu na boisko zaliczyl troche strat pozniej chyba zrozumial ze grajac na sile niczego nie zdziala i ostatnie minuty to byl nasz stary dobry Messi szczegolnie ten rajd :-) Jeszcze kilka intensywnych treningow i King bedzie nie do zatrzymania.

0

Chyba jakiś inny mecz oglądałeś ja tam u niego żadnych strat nie widziałem.

0

Gdzie ten fantasyczny Di Maria z początku sezonu ? Angel jest cieniem samego siebie.

0

Chyba w snach campleo

0

Czemu ludzie na CN gwizdali ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?