adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy zawodnik ma inny styl gry,Iniesta chce wejść z piłką do bramki a Zlatan
ciągle chce walić petardy z min 20 metrów :D
0
Przypominam że w Barcelonie w rewanżu zagra Aguero."Nie lekceważyć" jest trochę za spokojne,musimy po prostu zagrać jak dzisiaj.
0
Zagramy 4 pomocnikami i 2 napastnikami zeby zagęścić środek pola,zobaczycie.
0
Ciekawi mnie czy inni kibice Barcelony zazdroszczą Realowi takiego wychowanka jak Jese ? Jakie jest wasze zdanie ?
0
Montoya tym meczem pokazał że należy mu się 1 skład.Geniusz Iniesty,bardzo dobrze Messi,Pedro,Alexis i w II połowie Song.Bartra to nie jest zawodnik na takie mecz jak z City.
0
MEEEGA
0
Sezonowcy precz od Barcy !! Dumni po zwycięstwie WIERNI po porażce.
0
Że co ?
0
Beka z gimbusów na Facebooku,wszyscy się cieszą a 90% nie umie poprawnie napisać jego nazwiska.Zapytałem się większości czemu tak go nienawidzą ... do tej pory nikt nie odpowiedział.
0
Inni się cieszą,ja ubolewam.Sandro pozyskiwał chociaż sponsorów,teraz przejmie stery koleś bez znajomości i względnego pojęcia nad zarządzaniem klubem.Jak chcecie to minusujcie.
0
Gimbusy ile można powtarzać że nie ma żadnego Rossela tylko Rosell
0
Ty może weŚ do ręki słownik
0
0
Wielki wychowanek,dostał trochę kasy i już opuszcza okręt.3MLN niech dadzą i żebym go więcej na oczy nie widział.
0
Pogratulować to można Tobie ... który trener przed meczem może przewidzieć takie wydarzenia ?
0
Messi drugi mecz po kontuzji a już robi z obroną rywali co chce.
0
Matko co ten Telllo gra ... wieczny młody talent
0
Masche pomimo fali hejtów nadal pokazuję że jest obrońcą światowej klasy ! Brawo Javier zawsze w Ciebie wierzyłem.
0
Boże jak można po meczu z takim przeciwnikiem na wyjezdzie lamentować ... Spotkały się dwie drużyny ze "stalową" obroną i wynik jest jaki jest.
0
Gimbaza chyba myśli że jesteśmy niezwyciężeni i nawet po remisie na tak trudnym obiekcie lamentują
0
Alves niech już się pakuje,to nie jest poziom Barcy.
0
Niedawno sądziłem że Cesc na 9 to tragiczny pomysł bez perspektyw ale oglądając ostatnie mecze uważam że gra na tej pozycji bardzo dobrze,często cofa się do pomocy co pomaga mu w asystach.
0
Takie słowa z ust Costy ? Nie wierze :D
0
Ojcze nasz któryś jest w Niebie ...
0
Jese to super talent,nie dość że młody to strzały i kontrolę nad piłką ma wyborną.
0
Leo po wejsciu na boisko zaliczyl troche strat pozniej chyba zrozumial ze grajac na sile niczego nie zdziala i ostatnie minuty to byl nasz stary dobry Messi szczegolnie ten rajd :-) Jeszcze kilka intensywnych treningow i King bedzie nie do zatrzymania.
0
Chyba jakiś inny mecz oglądałeś ja tam u niego żadnych strat nie widziałem.
0
Gdzie ten fantasyczny Di Maria z początku sezonu ? Angel jest cieniem samego siebie.
0
Chyba w snach campleo
0
Czemu ludzie na CN gwizdali ?