adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona Televisio informuję o zainteresowaniu Piszczkiem.
0
Katalonia nie uzyska niepodległości,o to dogłębnie dba Hiszpania
0
Cesc za Aguero ? Good deal B| Barca ogłosiła transfer Kuna na oficjalnym twitterze ale to prawdopodobnie fejk a wręcz na pewno.
0
Ja czytałem inne tłumaczenie i Bartomeu mówił że "Guardiola wiele zrobił dla naszego klubu"
0
W LE czyścił aż miło :D
0
Weź się dzieciaku za lekcję a nie za internet,wyjdzie ci to na dobre.
3
Przecież w artykule jest jak byk napisane że Alexis chce zmienić otoczenie,więc o co sapiecie ?
1
Bajo bajo Alexis :)
0
Boże żaden Marqinhos nie przybywa w Barcelonie gimbusy,to był fake.
0
Z 4 lata temu wszyscy byli za Barceloną,ja jak się pytałem komu kibicujesz to większość z wyjątkami odpowiadała Barclona,od dwóch lat,roku sytuacja jest odwrotna i to większość kibicuje REALOWI.
5
Gratulację dla Realu,spinajace dzieci spać.
2
Mam beke z ludzi chcących Danilo :D Obejrzycie sobie czasami mecze Porto,ja oglądałem 2 z rzędu w tym sezonie z Maritimo i z Rio Ave i 3 bramki w tych 2 meczach było po błędach Danilo jedna po złym obliczeniu lotu piłki,druga po zagraniu ręką w polu karnym trzecia po minięciu się z piłką.Naprawdę to nie jest dobry pomysł.
5
Barcelona jest do tego stworzona,czy tego się chce czy nie to ona i tak zawsze będzie wzorować się na posiadaniu.Nie ważne jaki trener by nie przyszedł
5
Lucho nie poprowadzil ani jednego spotkania pod wodza trenera Barcy a gimby już lamentują :)
4
Jestem mega podjarany Rafinhą,obejrzyjcie sobie jego skill review :)
0
Nam nie trzeba trenera a managera,Lucho welcome again.
2
Papa Alexis,mogę nawet dopłacić.Jego dryblingi mnie powalają ^^
0
Przeżywacie te spoty reklamowe jak niewiem co.Przecież nie kręcili tego podczas trwania treningu tylko zapewne po nim.
1
"Atlético zasługuje na lige, a my na LM i wierzę, że tak właśnie będzie"
Ahh ten obiektywizm Hala Dzieci :D
2
Kiedy oni w końcu sprzedadzą tego Alexisa,gow¤o robił i jeszcze te dryblingi ...
7
Cesc nie zagra bo jak zobaczy zołtą to nie zagra z Atletico,zrozumcie to tępe gimbusy.
0
Nie płacze praktycznie wcale,kiedy w mojej rodzinie nie działo sie najlepiej nie płakałem,kiedy miałem swoje problemy nie płakałem,ale czytają przemówienie Adrii wzruszyłem się niczym niemowlak.Spoczywaj bohaterze w pokoju,zawsze będziesz częścią barcelonismo !
1
Wzruszający list,takie dzieci jak Jooe powinny mieć dożywotniego bana.
6
Moim zdaniem gdyby Tito był zdrowy i nie miał by tych wszystkich problemów,gdyby był skupiony w 100% na sporcie to mógłby być nadal dobrym trenerem dla Barcy.
0
Jeśli mam wybierać pomiędzy Valverde a Luis to chce żeby Tata został.
0
Już wole Valverde,chociaż marzeniem jest Van Gaal
0
Pep próbuję na siłę zrobić drugą Barcelonę za najlepszych lat.Do tego trzeba mieć zawodników z wszczepionym DNA tiki-taki od małego a on na siłę zmienia styl który zaniósł Bayern do największych sukcesów.O ile w Bundeslidze to przynosi rezultaty bo oprócz Borussi nie ma tak godnego ich rywala to w LM może być ciężko.
0
Przecież to było wiadome od samego początku,miałem beke z ludzi co pisali że
FIFA nie jest taka głupia i niczego nie będzie cofać :D
0
Bardzo lubie Masche i nawet jak popełniał głupie błędy to nie hejtowałem go jak większość.
0
Uwaga podaje oficjalną rozpiskę treningową FC Barcelony:
2 minuty rozgrzewski
58 minut gry w dziada
Dziękuję za uwagę.