0

Barcelona Televisio informuję o zainteresowaniu Piszczkiem.

0

Katalonia nie uzyska niepodległości,o to dogłębnie dba Hiszpania

0

Cesc za Aguero ? Good deal B| Barca ogłosiła transfer Kuna na oficjalnym twitterze ale to prawdopodobnie fejk a wręcz na pewno.

0

Ja czytałem inne tłumaczenie i Bartomeu mówił że "Guardiola wiele zrobił dla naszego klubu"

0

W LE czyścił aż miło :D

0

Weź się dzieciaku za lekcję a nie za internet,wyjdzie ci to na dobre.

3

Przecież w artykule jest jak byk napisane że Alexis chce zmienić otoczenie,więc o co sapiecie ?

1

Bajo bajo Alexis :)

0

Boże żaden Marqinhos nie przybywa w Barcelonie gimbusy,to był fake.

0

Z 4 lata temu wszyscy byli za Barceloną,ja jak się pytałem komu kibicujesz to większość z wyjątkami odpowiadała Barclona,od dwóch lat,roku sytuacja jest odwrotna i to większość kibicuje REALOWI.

5

Gratulację dla Realu,spinajace dzieci spać.

2

Mam beke z ludzi chcących Danilo :D Obejrzycie sobie czasami mecze Porto,ja oglądałem 2 z rzędu w tym sezonie z Maritimo i z Rio Ave i 3 bramki w tych 2 meczach było po błędach Danilo jedna po złym obliczeniu lotu piłki,druga po zagraniu ręką w polu karnym trzecia po minięciu się z piłką.Naprawdę to nie jest dobry pomysł.

5

Barcelona jest do tego stworzona,czy tego się chce czy nie to ona i tak zawsze będzie wzorować się na posiadaniu.Nie ważne jaki trener by nie przyszedł

5

Lucho nie poprowadzil ani jednego spotkania pod wodza trenera Barcy a gimby już lamentują :)

4

Jestem mega podjarany Rafinhą,obejrzyjcie sobie jego skill review :)

0

Nam nie trzeba trenera a managera,Lucho welcome again.

2

Papa Alexis,mogę nawet dopłacić.Jego dryblingi mnie powalają ^^

0

Przeżywacie te spoty reklamowe jak niewiem co.Przecież nie kręcili tego podczas trwania treningu tylko zapewne po nim.

1

"Atlético zasługuje na lige, a my na LM i wierzę, że tak właśnie będzie"
Ahh ten obiektywizm Hala Dzieci :D

2

Kiedy oni w końcu sprzedadzą tego Alexisa,gow¤o robił i jeszcze te dryblingi ...

7

Cesc nie zagra bo jak zobaczy zołtą to nie zagra z Atletico,zrozumcie to tępe gimbusy.

0

Nie płacze praktycznie wcale,kiedy w mojej rodzinie nie działo sie najlepiej nie płakałem,kiedy miałem swoje problemy nie płakałem,ale czytają przemówienie Adrii wzruszyłem się niczym niemowlak.Spoczywaj bohaterze w pokoju,zawsze będziesz częścią barcelonismo !

1

Wzruszający list,takie dzieci jak Jooe powinny mieć dożywotniego bana.

6

Moim zdaniem gdyby Tito był zdrowy i nie miał by tych wszystkich problemów,gdyby był skupiony w 100% na sporcie to mógłby być nadal dobrym trenerem dla Barcy.

0

Jeśli mam wybierać pomiędzy Valverde a Luis to chce żeby Tata został.

0

Już wole Valverde,chociaż marzeniem jest Van Gaal

0

Pep próbuję na siłę zrobić drugą Barcelonę za najlepszych lat.Do tego trzeba mieć zawodników z wszczepionym DNA tiki-taki od małego a on na siłę zmienia styl który zaniósł Bayern do największych sukcesów.O ile w Bundeslidze to przynosi rezultaty bo oprócz Borussi nie ma tak godnego ich rywala to w LM może być ciężko.

0

Przecież to było wiadome od samego początku,miałem beke z ludzi co pisali że
FIFA nie jest taka głupia i niczego nie będzie cofać :D

0

Bardzo lubie Masche i nawet jak popełniał głupie błędy to nie hejtowałem go jak większość.

0

Uwaga podaje oficjalną rozpiskę treningową FC Barcelony:
2 minuty rozgrzewski
58 minut gry w dziada
Dziękuję za uwagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?