1

Takich idiotów jak ty powinni banować :)

6

faktycznie 'xd' na koncu bardzo potrzebne gimbie

1

N20 wszystkie swoje przemyslenia ma mowic w mediach ? Mowil ze chcial Rakiticia ? Suareza ?

2

Coś pięknego,na tej stronie są jeszcze normalni userzy.Nadzieja odzyskana

0

Zagra jeden dobry mecz i gimbaza z fcbarca.com będzie go wywyższać pod niebiosa,jestem tego pewny.Co do moich odczuć to ni w pitke ni w oko,wyjdzie w praniu.

0

Troche brzydki ale dobrze ze chociaz kogos kupili

0

10 narazie

0

Lepszy taki stoper niż żaden,on ma być podobno tylko rezerwowym więc pasi

0

Mnóstwo meczów powiadasz ? Bo ja widziałem przynajmniej 7 i mam zupełnie inne zdanie.

0

Tym ludziom nigdy nie przemówisz do rozsądku,nie widzieli go nigdy na oczy,jestem tego pewien a opieraja się tylko na opinii innych ;) Dobrze że chociaż jeden normalny.

1

Tak btw, destro moim zdaniem Ojciech Chrzestny to najlepszy film w historii kina,ale tylko pierwsza część :)

0

Boże dzieciaku kogo to obchodzi co ty sobie wkleisz i zrobisz w aplikacji do fify,ten post nie jest nikomu do szczęścia potrzebny.

3

Roberto przesiąkł La Masią i gra zbyt schematowo,w dodatku wolno.

0

Hummels woli Manchester od Barcelony i Zubi nie ma w tym nic wspólnego ...

6

"Mats Hummels woli Manchester United od Barcelony" [mirror]
Ale i tak Zubi jest wszystkiemu winny,gimbaza na tej stronie aż mnie przeraża.

5

Fake,Messi tyle nie biega

0

Mniej aktorzenia a więcej jaj ;)

5

Ciekawi mnie czy ci którzy tak psioczą na Mathieu kiedykolwiek go widzieli oprócz zdjęć w gazetach.

1

Powodzenia Lucho oby ci się wiodło :)

0

Ale wy ludzie płaczecie,z waszym pieniędzy ściągany jest Mathieu ?

0

Because of complicated negotiations on Marquinhos and Mathieu, Barcelona start looking at other options. Mats Hummels is one of them. [as]

0

Agger ? Już to przerabialiśmy

0

Kupić Lovrena ze Świętych !

8

Minęło 2 dni a ja nadal jestem nakręcony ... Suarez w Barcelonie ?! Ja nawet o tym nie marzyłem bo wiedziałem że to jest niemożliwe ... A jednak!.

3

Janusz Korwin Mikke osiągnął dzisiaj Maksymalny Poziom Masakracji :D

2

Do słownika analfabeto

0

Z tego co tu ktoś pisał że w biografii Ibry było że Messi nie chce grac na skrzydle a wstawienie tam Luisa będzie kompletnie bez sensu...

1

Co ci Alba zrobił ?

1

NO TO PIJEMY !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?