adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takich idiotów jak ty powinni banować :)
6
faktycznie 'xd' na koncu bardzo potrzebne gimbie
1
N20 wszystkie swoje przemyslenia ma mowic w mediach ? Mowil ze chcial Rakiticia ? Suareza ?
2
Coś pięknego,na tej stronie są jeszcze normalni userzy.Nadzieja odzyskana
0
Zagra jeden dobry mecz i gimbaza z fcbarca.com będzie go wywyższać pod niebiosa,jestem tego pewny.Co do moich odczuć to ni w pitke ni w oko,wyjdzie w praniu.
0
Troche brzydki ale dobrze ze chociaz kogos kupili
0
10 narazie
0
Lepszy taki stoper niż żaden,on ma być podobno tylko rezerwowym więc pasi
0
Mnóstwo meczów powiadasz ? Bo ja widziałem przynajmniej 7 i mam zupełnie inne zdanie.
0
Tym ludziom nigdy nie przemówisz do rozsądku,nie widzieli go nigdy na oczy,jestem tego pewien a opieraja się tylko na opinii innych ;) Dobrze że chociaż jeden normalny.
1
Tak btw, destro moim zdaniem Ojciech Chrzestny to najlepszy film w historii kina,ale tylko pierwsza część :)
5
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/10549172_500496346747364_410881104057012759_o.png r4six miażdzy XD
0
Boże dzieciaku kogo to obchodzi co ty sobie wkleisz i zrobisz w aplikacji do fify,ten post nie jest nikomu do szczęścia potrzebny.
3
Roberto przesiąkł La Masią i gra zbyt schematowo,w dodatku wolno.
0
Hummels woli Manchester od Barcelony i Zubi nie ma w tym nic wspólnego ...
6
"Mats Hummels woli Manchester United od Barcelony" [mirror]
Ale i tak Zubi jest wszystkiemu winny,gimbaza na tej stronie aż mnie przeraża.
5
Fake,Messi tyle nie biega
0
Mniej aktorzenia a więcej jaj ;)
5
Ciekawi mnie czy ci którzy tak psioczą na Mathieu kiedykolwiek go widzieli oprócz zdjęć w gazetach.
1
Powodzenia Lucho oby ci się wiodło :)
0
Ale wy ludzie płaczecie,z waszym pieniędzy ściągany jest Mathieu ?
0
Because of complicated negotiations on Marquinhos and Mathieu, Barcelona start looking at other options. Mats Hummels is one of them. [as]
0
Agger ? Już to przerabialiśmy
0
Kupić Lovrena ze Świętych !
8
Minęło 2 dni a ja nadal jestem nakręcony ... Suarez w Barcelonie ?! Ja nawet o tym nie marzyłem bo wiedziałem że to jest niemożliwe ... A jednak!.
3
Janusz Korwin Mikke osiągnął dzisiaj Maksymalny Poziom Masakracji :D
2
Do słownika analfabeto
0
Z tego co tu ktoś pisał że w biografii Ibry było że Messi nie chce grac na skrzydle a wstawienie tam Luisa będzie kompletnie bez sensu...
1
Co ci Alba zrobił ?
1
NO TO PIJEMY !