adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
żałosne
0
To mu się zdarzyło nie 2 a 3 raz znawco
0
Skoro odpada Luis,Aguero,Lukaku to tylko Higuain nam zostal :D
0
Patrick-Nie zawsze
0
"Według COPE Luis Suárez nie może zmienić klubu w trakcie najbliższych czterech miesięcy!" WP.PL
0
To sobie u nas przez 2 miechy nie pogra
0
Żadnego transferu nie będzie,Alexis zgodnie z zapodziedzią Bartomeu zostaje w Barcelonie :)
0
Zobaczcie jak ten Mathieu wymiata na bocznym :O
0
Aguero pls
0
Ciekawe co z tym Marquinhosem jedni piszą że wymiana Alves i kasa za niego to bzdura i nie wchodzi to w gre drugi brukowiec zaraz pisze że jednak to prawda itd ..
7
0
Kontuzja Neymara na treningu
7
Na początku każdy tak mówi,bo co miał innego powiedzieć ?
1
Dyrektor sportowy Borussii Dortmund, Michael Zorc, zapewnił, że "Marco Reus nie odejdzie z klubu tego lata" i dodał: "Nie wiem nic o ofercie na 35 milionów euro". Przypominamy, że Niemiec ma kontrakt do 2017 roku.
7
Boże ludzie ale wy przeżywacie ! Mathieu to opcja rezerwowa i nic więcej !
1
link ?
2
Efekty sterydów wzrostu,coś za coś
2
Nie zakończył,to była plotka
0
Największe transfery ustala się w ciszy :) Jakby nie udało się pozyskać Kuna to chciałbym w ataku zobaczyć Mandzu
0
Sensacyjna wiadomość o transferze Łukasza Piszczka do FC Barcelona znajdują potwierdzenie. "Duma Katalonii" zaczęła rozmowy z Borussią Dortmund!
Piszczek na Camp Nou miałby stać się następcą Dani Alvesa, który latem może odejść do Monaco lub PSG. Barcelona właśnie w reprezentancie Polski widzi idealnego kandydata do zastąpienia Brazylijczyka na prawej obronie.
Według talkSport w Katalonii zdecydowali już, że za Piszczka mogą zapłacić 18,5 miliona euro. Negocjacje między klubami już się rozpoczęły.
0
Może nareszcie Arsenal zrozumiał że cały czas tym samym składem nic się nie uwojuje.Życzę im solidnych wzmocnień.
1
Co wy tak narzekacie na tego Mathieu,to byłby tylko rezerwowy
1
Ja tam się ciesze z odejścia Fabsa,nie zagrał ani jednego bardzo dobrego meczu na szczycie (nawet Alves grał bardzo dobrze z City) można żałować ale bez przesady.
1
W najbliższych dniach FC Barcelona ogłosi transfery 2-3 piłkarzy jednocześnie - taką informacje podano na koncie @AgenciaNews. Najbardziej prawdopodobne nazwiska to Ivan Rakitić i Claudio Bravo. Trzecim zawodnikiem może być Marquinhos.
3
Nie wiem jak wy ale ja cały czas czekam na Aguero :D Może i niski kurdupel jak Messi ale strzał i kontrolę nad piłką ma bajeczną
0
Alexowi skończył się kontrakt i PSG nie chciało go przedłużyć więc wątpie czy ma to jakiekolwiek znaczenie
6
To rozumiem skoro poprzedni sezon zagrał fantastycznie to ludzie mają mówić o nim w samych negatywach ?
0
Marquinhos moim zdaniem na pewno będzie kolejnym transferem Barcelony,operacja już za daleko się posunęła żeby można było ją cofnąć.Co do Rakiticia to poczekajmy ale można już być pewnym.
2
COPE: Rakitić będzie piłkarzem FC Barcelony!
9
Piszesz że Aguero jest niski i proponujesz Hulka który również nie powala wzrostem,fuck logic