0

Mou,zdecydowanie (pomimo że ma dziwy charakter.)

0

Real gra bardzo przeciętnie,nowy trener te same schematy.

0

Manchester,pomimo że za nimi nie przepadam mam jakąś wrodzoną niesawiść do Chelsea (nie dlatego że doszedł do nich Mou).

0

Co mnie to interesuje od ilu lat jests kibicem ?

0

Alba poraz kolejny pokazuje ze jest kompletnie bez formy,jego strata w końcóce mogła mieć straszne konsekwencję.

0

Suarez jest ich tak blisko jak nam jest blisko do Thiago Silvy.

0

Nie rozumiem co was bawi w tych komentarzach Mikiego że go plusujecie,dla mnie to zwykły troll i przez takich właśnie zaniża się poziom komentarzy.

0

Chciałbym żeby w I składzie wyszedł Alba,ponieważ Adriano nie byłby zajechany na rewanż z Atletico.

0

Wszyscy tak się podniecają Neymarem ze wczorajszego meczu a prawda jest taka że oprócz bramek miał wiele strat.

0

Kibice na CN są za grzeczni,też powinni coś krzyknąć,może niekoniecznie na zawodnika ale na klub lub kibiców.

0

Może zabronisz mu jeszcze oddychać ?

0

Właśnie,nikogo to nie interesuje.

0

Ile to można odpoczywać ...

0

Grając w sparingach pokazywał piach.

0

Nawet jakbyśmy przegrali to byłbym przekonany że wygralibyśmy dwumecz,miałem już nawet przyszykowaną kwestie :D Messi kubeł zimnej wody na głowe,może niech wejdzie na drugą połowe w meczu z Malagą żeby jeszcze bardziej odczuł jak wszystkich zawodzi,choć może przesadzam.Mascherano,Alexis,Cesc i Pique bez zarzutów udany mecz.Tak jak już wcześniej pisałem najgorszy Pedro Messi Iniesta.

0

Pique nie zagrał źle,a jeśli zagrał to uzasadnij dlaczego.

0

Zamiast Alby Adriano

0

Słabo Pedro,ale przedewszystkim Messi Iniesta i Xavi czyli teoretycznie ci którzy najbardziej powinni dźgać.Mecz przeciętny,aczkolwiek w II połowie dominacja i kontrola,tylko szkoda że niewiele z tego wynikało.Licze że na CN będzie lepiej,może za bardzo byli rozluźnieni po tej wysokiej wygranej z Levante?

0

Ty za to wrUć do szkoły.

0

Atletico ma zespół,my mamy posiadanie piłki.

0

Martino jest jeszcze gorszy od Tita

0

Alexis pocałował Ville :D

0

Jeśli stoperzy nadal będą w takiej formie jak w meczu z Levante to może warto przełożyć zakup stopera na zimowe okienko.

0

Barca zawsze grała jak ty to piszesz "pchaniem się" nigdy nie strzelała często z dystansu,ale co ty możesz wiedzieć ..

0

Sevilla

0

Mascherano dzisiaj zagrał bardzo dobrze,stoperzy w dzisiejszym meczu wyglądali bardzo pozytywnie,zobaczymy w następnych meczach czy aby to nie chwilowy błysk.
Barcelona z dzisiejszego meczu to bardzo poukładany zespół który nie tylko zwalnai gre i podaje między sobą,ale również zespół który potrafi atakować z kontry,pressing lux.

0

"Betis to nie Levante"
Oprócz dwóch najlepszych drużyn czyli Realu i Barcelony wszyscy pozostali są siebie warci ...

0

Isco lepszy od Iniesty hmm może mają rację ? żartowałem hahahahah,beka z nich.

0

Co do dzisiejszego meczu to cieszy mnie postawa stoperów,głównie Masche który w prosty sposób zabierał piłki piłkarzom Levante,Pique również wysoki poziom.

0

Kurde szkoda ale rozprawimy się z nimi w bezpośrednich meczach.
Minusujcie jak chcecie ale w mojej ocenie Tello to taki "wieczny talent" .. Dzisiaj z Levante nie pokazał kompletnie nic...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?