adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu czasami piszesz normalnie a czasami jesteś idiotą ?
0
Wypad farbowany lisie :)
0
VV miał to nieszczęście że Jese złapał go na wykroku .. :(
0
Pique dzisiaj super mecz ! Pique-Bartra Pique-Puyol Puyol-Bartra tyle rozwiązań :D Masche dzisiaj przeciętnie ale nie najgorzej.
0
Gdzie są osoby które przed meczem pisały że Martino to nieudacznik ?
0
BARCA !!
0
Boski jest ten sopcast mecz na szczycie który obserwuję cały świat i 0 zacinek.
0
sklej wary plebsie :)
0
Płacz na rm miło się czyta ale dopiero po pełnych 90min zakończonych zwycięstwem będzie bosko ! :D
0
podajcie link do streama na ktorym oglądacie :)
0
No to sportowa sobota :)
Najpierw Olimpia Grudziądz-Miedz Legnica później Schalke-BVB i na koniec wisienka na torcie :)
Vamos Barca !
0
Miki nie wprowadzaj kibicow w błąd !
0
Jak to możliwe że niema meczu na Jedynce ? :( nooo jak ?!
0
heh ja też :D kasy na fonie brak,więc bida z nędzą :D Niezbyt mile wspominam oglądanie Barca-Real w internecie masa lagów i chaos na chacie :P
0
Już sobie wyobrazam te setki tysiecy ludzi poszukujących streama :D
0
Dostałem sporo minusów,nie spodziewałem się że niektórzy naprawdę nie używają mózgu.
Czy wy myślicie że sponsorem OFICJALNYM Barcy można zostać od tak dając napoje izotoniczne ?
0
Zaczynam wątpić w ludzkość,same gimby na tej stronie ...
0
Real oprócz początkowych minut niewiele pokazał grając do tego w przewadze.
0
Rossel ty nieudaczniku jak ty możesz pozyskiwać sponsorów.żal mi cb wiesz wgl wyciągasz nas z długów ale nie kupiłem obrońcy weź żal mi cb odejdź (ironia)
0
Środek pola zaliczył progres
0
Oprócz jednego błędu zagrał wzorowo więc nie szczekaj
0
Panienki z Milanu autobusik i basta ! Żałosne.
0
W tak ważnych meczach potrzebujemy doświadczonej pary stoperów,wybór
Pike-Masche mnie nie dziwi.
0
Xavi ? Naprawdę ?
0
na nsport jakies Schalke z Czelsi puszczają ... jezuuu znów trza szukać streamów.
0
Ja tam mam już popcorn,teraz czekam na hejterów Gerardo po jednym remisie.
0
Mam uśmiech na twarzy czytać pseudo hejterów Rossela :D
1
I debil w Polsce pod nickiem "burza"
0
Masa na tej stronie ekspertów,trenerów,Martino sam dokładnie wie kogo ma wystawić to on obserwuję zawodników podczas treningów.
0
Tydzień temu "Z Martino zajdziemy bardzo daleko" dzisiaj po wyjazdowym remisie "Pseudo taktyk,Vilanova lepszy" Visca El Gimby szaleją.