0

Czemu czasami piszesz normalnie a czasami jesteś idiotą ?

0

Wypad farbowany lisie :)

0

VV miał to nieszczęście że Jese złapał go na wykroku .. :(

0

Pique dzisiaj super mecz ! Pique-Bartra Pique-Puyol Puyol-Bartra tyle rozwiązań :D Masche dzisiaj przeciętnie ale nie najgorzej.

0

Gdzie są osoby które przed meczem pisały że Martino to nieudacznik ?

0

BARCA !!

0

Boski jest ten sopcast mecz na szczycie który obserwuję cały świat i 0 zacinek.

0

sklej wary plebsie :)

0

Płacz na rm miło się czyta ale dopiero po pełnych 90min zakończonych zwycięstwem będzie bosko ! :D

0

podajcie link do streama na ktorym oglądacie :)

0

No to sportowa sobota :)
Najpierw Olimpia Grudziądz-Miedz Legnica później Schalke-BVB i na koniec wisienka na torcie :)
Vamos Barca !

0

Miki nie wprowadzaj kibicow w błąd !

0

Jak to możliwe że niema meczu na Jedynce ? :( nooo jak ?!

0

heh ja też :D kasy na fonie brak,więc bida z nędzą :D Niezbyt mile wspominam oglądanie Barca-Real w internecie masa lagów i chaos na chacie :P

0

Już sobie wyobrazam te setki tysiecy ludzi poszukujących streama :D

0

Dostałem sporo minusów,nie spodziewałem się że niektórzy naprawdę nie używają mózgu.
Czy wy myślicie że sponsorem OFICJALNYM Barcy można zostać od tak dając napoje izotoniczne ?

0

Zaczynam wątpić w ludzkość,same gimby na tej stronie ...

0

Real oprócz początkowych minut niewiele pokazał grając do tego w przewadze.

0

Rossel ty nieudaczniku jak ty możesz pozyskiwać sponsorów.żal mi cb wiesz wgl wyciągasz nas z długów ale nie kupiłem obrońcy weź żal mi cb odejdź (ironia)

0

Środek pola zaliczył progres

0

Oprócz jednego błędu zagrał wzorowo więc nie szczekaj

0

Panienki z Milanu autobusik i basta ! Żałosne.

0

W tak ważnych meczach potrzebujemy doświadczonej pary stoperów,wybór
Pike-Masche mnie nie dziwi.

0

Xavi ? Naprawdę ?

0

na nsport jakies Schalke z Czelsi puszczają ... jezuuu znów trza szukać streamów.

0

Ja tam mam już popcorn,teraz czekam na hejterów Gerardo po jednym remisie.

0

Mam uśmiech na twarzy czytać pseudo hejterów Rossela :D

1

I debil w Polsce pod nickiem "burza"

0

Masa na tej stronie ekspertów,trenerów,Martino sam dokładnie wie kogo ma wystawić to on obserwuję zawodników podczas treningów.

0

Tydzień temu "Z Martino zajdziemy bardzo daleko" dzisiaj po wyjazdowym remisie "Pseudo taktyk,Vilanova lepszy" Visca El Gimby szaleją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?