adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możecie minusować,ale moim zdaniem Bale zjada Neymara,o ile NEY pierwsze mecze miał dobre to teraz z meczu na mecz jest coraz gorzej.Odwrotna sytuacja z Bale'm w pierwszych meczach grał kiepsko,ale co mecz to lepiej.
0
Milan choć jakby było można to i ACM i Ajax :P
0
weź gimbie wypieprz*j spać
0
Real gra bardzo fajnie dla oka ale jak patrze co robi ten bramkarz i obrona Galaty to aż trochę wstyd na takim poziomie.
0
Nie podnieć się lachonie
0
Pieprz**i sezonowcy wypad z tej strony ! Tego sprzedać tamtego wyrzucić aż szkoda oczu na te wypociny pseudo-kibice ! Barca na dobre i na złe nieważne czy przegra jeden mecz czy nawet pięć !
0
Niema to jak krytykować trenera którego drużyna od początku jego kadencji nie przegrała :D
0
Widać że Tata przed meczem mocno analizuję gre przeciwników,dzięki że jesteś i mamy nadzieję na więcej !
0
Alves.Puyol dzisiaj niestety na minus.Brawo Barca tak grają mistrzowie !
0
W podstawówce jeszcze nie uczą angielskiego ?
0
Pique dzisiaj zagrał w defensywie bardzo dobry mecz i niemożna w tym aspekcie do czego się przyczepić.
0
Skończyłem czytać na "Dzisiaj tylko INIESTA i Nyemar robili zamieszanie"
0
Totş unitş fem força! ♥
0
Pique i Masche super mecz ! Szkoda samobója Gerarda,trochę to przyćmi jego dobry występ.
0
W takim waznym meczu potrzebne bedzie doswiadczenie Masche.
0
W takim ważnym meczu potrzebne będzie doświadczenie.
0
wieŻe że kiedyś odnajdziesz słownik w swoim pokoju.
0
Stylu Barcy niemożna zmienić,można go tylko poprawić :P
0
Idioto większość czyta wywiady więc po kij to znów wklejasz ?
0
hehe ale śmieszne
0
Bardzo przeciętny mecz Carlesa :(
0
Jaki Tito ? Celta wygrała wczoraj na wyjezdzie z malagą aż 5 do 0 ! Nie możemy znów zlekceważyć przeciwnika bo będzie jak z Osasuną
0
"Spokojnie na Bernabéu rozjedziemy ich"
" Ronaldo zjadł wczoraj Messiego. Boli? :)"
RM.PL to nie strona,to stan umysłu :D
0
Płacz Srealu bezcenny :)
0
Nie wiem czy podzielacie moje zdanie ale chcialbym zeby Messi gral na skrzydle częściej,przydałby się taki Reus albo Suarez
0
"Pierwsza połowa była słaba, ale nie tylko w naszym wykonaniu, Barcelona też kompletnie nic nie grał"
Koleś wyczyścił całą konkurencję :D
0
Biali płaczą że byliśmy bezbarwni,tak bezbarwną Barce chcę oglądać co mecz !
0
Na rm.pl piszą że są zadowoleni,jak to pięknie można współgrać :) I my i oni szczęśliwi.
0
Płacz dziewczynko :) Bale to śmiech i nic więcej.
0
Macie swojego Lopeza! Gość ma 2 metry i dostaje loba na 5 metrze.. do tego Bale następny gwiazdor i 3 stoperów omg..!
Taki Real to nawet nie poradził by sobie z Almeríją !
Albo Carlo ogarnie albo leżymy na maxa..
rm w żałobie niczym Polska po katastrofie smoleńskiej.