0

Możecie minusować,ale moim zdaniem Bale zjada Neymara,o ile NEY pierwsze mecze miał dobre to teraz z meczu na mecz jest coraz gorzej.Odwrotna sytuacja z Bale'm w pierwszych meczach grał kiepsko,ale co mecz to lepiej.

0

Milan choć jakby było można to i ACM i Ajax :P

0

weź gimbie wypieprz*j spać

0

Real gra bardzo fajnie dla oka ale jak patrze co robi ten bramkarz i obrona Galaty to aż trochę wstyd na takim poziomie.

0

Nie podnieć się lachonie

0

Pieprz**i sezonowcy wypad z tej strony ! Tego sprzedać tamtego wyrzucić aż szkoda oczu na te wypociny pseudo-kibice ! Barca na dobre i na złe nieważne czy przegra jeden mecz czy nawet pięć !

0

Niema to jak krytykować trenera którego drużyna od początku jego kadencji nie przegrała :D

0

Widać że Tata przed meczem mocno analizuję gre przeciwników,dzięki że jesteś i mamy nadzieję na więcej !

0

Alves.Puyol dzisiaj niestety na minus.Brawo Barca tak grają mistrzowie !

0

W podstawówce jeszcze nie uczą angielskiego ?

0

Pique dzisiaj zagrał w defensywie bardzo dobry mecz i niemożna w tym aspekcie do czego się przyczepić.

0

Skończyłem czytać na "Dzisiaj tylko INIESTA i Nyemar robili zamieszanie"

0

Totş unitş fem força! ♥

0

Pique i Masche super mecz ! Szkoda samobója Gerarda,trochę to przyćmi jego dobry występ.

0

W takim waznym meczu potrzebne bedzie doswiadczenie Masche.

0

W takim ważnym meczu potrzebne będzie doświadczenie.

0

wieŻe że kiedyś odnajdziesz słownik w swoim pokoju.

0

Stylu Barcy niemożna zmienić,można go tylko poprawić :P

0

Idioto większość czyta wywiady więc po kij to znów wklejasz ?

0

hehe ale śmieszne

0

Bardzo przeciętny mecz Carlesa :(

0

Jaki Tito ? Celta wygrała wczoraj na wyjezdzie z malagą aż 5 do 0 ! Nie możemy znów zlekceważyć przeciwnika bo będzie jak z Osasuną

0

"Spokojnie na Bernabéu rozjedziemy ich"
" Ronaldo zjadł wczoraj Messiego. Boli? :)"
RM.PL to nie strona,to stan umysłu :D

0

Płacz Srealu bezcenny :)

0

Nie wiem czy podzielacie moje zdanie ale chcialbym zeby Messi gral na skrzydle częściej,przydałby się taki Reus albo Suarez

0

"Pierwsza połowa była słaba, ale nie tylko w naszym wykonaniu, Barcelona też kompletnie nic nie grał"
Koleś wyczyścił całą konkurencję :D

0

Biali płaczą że byliśmy bezbarwni,tak bezbarwną Barce chcę oglądać co mecz !

0

Na rm.pl piszą że są zadowoleni,jak to pięknie można współgrać :) I my i oni szczęśliwi.

0

Płacz dziewczynko :) Bale to śmiech i nic więcej.

0

Macie swojego Lopeza! Gość ma 2 metry i dostaje loba na 5 metrze.. do tego Bale następny gwiazdor i 3 stoperów omg..!
Taki Real to nawet nie poradził by sobie z Almeríją !
Albo Carlo ogarnie albo leżymy na maxa..
rm w żałobie niczym Polska po katastrofie smoleńskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?