0

Bartra ?? Broń Boże ! Mam nadzieję że zarząd jak najszybciej go gdzieś sprzeda albo wypożyczy bo jego gra to tragedia.

0

Messi Cavani Torres,mój dream attack :D.

0

To jesteś w końcu tym kibicem Bayernu czy nie ? :)

0

Messi,Neymar,Cesc ?

0

To się okaże w bezpośrednim starciu.

0

To jednak nie jesteś kibicem Bayernu ? :O

0

Busqets Tello i Pique to w dzisiajszym meczu był kabaret ...

0

Piszesz że jesteś kibicem Bayernu a pod poniższymi postami pisałeś że Real zdobędzie LM.

0

Skrzydłowy

0

Jak kupisz sobie Fife14 to masz racje,może zdobędziesz nimi LM.

0

Ludzie mam do was pytanie,jak by zagrał Ronaldo na napastniku ? Nie oglądałem takiego meczu Realu jeszcze więc nie wiem.

0

Neymar genialny mecz najlepszy jaki dotąd rozegrał w Barcy,Alexis w porównaniu z Tello wyborny.A Pique ? Bardzo słabo,czyli to co zwykle.:(

0

"My też a ledwo co wygraliśmy a sprawiedliwie by było gdyby u nas też 2-2 było."
Ledwo nie ledwo ważne 3pkt,równie dobrze można napisać że gdyby nie grał Pique a np Puyol to te 2 bramki wcale by nie padły.

0

W Fifie wszystko jest możliwe :)

0

Wyjdz,pozdrawiam serdecznie.

0

Z taką nie .. ale z Puyolem już można wiązać większe nadzieje :D

0

Za marzenia nie karają ..

0

Jak można grać tak słabo i strzelać bramki ? :/

0

"Przegramy ten mecz. Znowu nie mamy druzyny, tylko zbior gwiazdek. Do tego naiwne decyzje Anczelota."
Hala Dzieci w formie :D
Ale Cule nie lepsi ... Pierw "Barca frajerzy" a potem "Kocham ten klub

0

Kosmicznie słaba ? Kosmicznie słaba to jest gra Pique,gra dzisiaj wyglądała w miare,choć liczę zdecydowanie na więcej.

0

Dzisiaj bardzo pozytywny mecz Masche ! Masche-Puyol i mam nadzieję ze obrona będzie spisywać się dobrze.Tello dzisiaj padaka.Cesc jak zwykle wszedł i odrazu Messi się obudził.

0

Tello dobrze ? Czy ja oglądałem inny mecz?

0

Mam dość patrzenia na gre tego modnisia Pique,to co dzisiaj wyczynił przy 1 bramce to wstyd i hańba dla zawodnika grającego w takim zespole.Puyol,cała Barca czeka !

0

Ciekawe czemu mówi to dopiero teraz ? Śmieszna nagonka.

0

as cytuje anonimowe źródło z Klubu "Eric Abidal wziął wszystko, co mu się zgodnie z kontraktem należało. FC Barcelona zawsze była na bieżąco z wypłatą jego wynagrodzenia, tyle że część pochodziła z ubezpieczenia zdrowotnego, chociaż ta część była niewielka."

0

Beka z Ciebie :D Pozbywacie sie zawodnikow jak skarpetek a ty tak ze spokojem wszystko :D

0

Hahaha a teraz Hala Dzieci piszą że Ozil im był nie potrzebny i dobrze że odchodzi :D Nie wierze w to co czytam.

0

Co tu dużo pisać ... To jest Zubi jego nie ogarniesz :D

0

Kupili za 100mln Bale,sprzedali Kake (Ancelotti miał podobno tak na niego stawiać) Coentrao Higuaina i prawdopodobnie Ozila,my narzekamy tak strasznie na naszą polityke transferową a co tu dopiero o nich mówić.

0

Moim zdaniem jakby nawet Martino chciał ŚO to i tak Rossel ma decydujące słowo,czyli na zasadzie "Masz życiową szanse to siedź cicho" tak mi się wydaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?