adiattiFCB
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra ?? Broń Boże ! Mam nadzieję że zarząd jak najszybciej go gdzieś sprzeda albo wypożyczy bo jego gra to tragedia.
0
Messi Cavani Torres,mój dream attack :D.
0
To jesteś w końcu tym kibicem Bayernu czy nie ? :)
0
Messi,Neymar,Cesc ?
0
To się okaże w bezpośrednim starciu.
0
To jednak nie jesteś kibicem Bayernu ? :O
0
Busqets Tello i Pique to w dzisiajszym meczu był kabaret ...
0
Piszesz że jesteś kibicem Bayernu a pod poniższymi postami pisałeś że Real zdobędzie LM.
0
Skrzydłowy
0
Jak kupisz sobie Fife14 to masz racje,może zdobędziesz nimi LM.
0
Ludzie mam do was pytanie,jak by zagrał Ronaldo na napastniku ? Nie oglądałem takiego meczu Realu jeszcze więc nie wiem.
0
Neymar genialny mecz najlepszy jaki dotąd rozegrał w Barcy,Alexis w porównaniu z Tello wyborny.A Pique ? Bardzo słabo,czyli to co zwykle.:(
0
"My też a ledwo co wygraliśmy a sprawiedliwie by było gdyby u nas też 2-2 było."
Ledwo nie ledwo ważne 3pkt,równie dobrze można napisać że gdyby nie grał Pique a np Puyol to te 2 bramki wcale by nie padły.
0
W Fifie wszystko jest możliwe :)
0
Wyjdz,pozdrawiam serdecznie.
0
Z taką nie .. ale z Puyolem już można wiązać większe nadzieje :D
0
Za marzenia nie karają ..
0
Jak można grać tak słabo i strzelać bramki ? :/
0
"Przegramy ten mecz. Znowu nie mamy druzyny, tylko zbior gwiazdek. Do tego naiwne decyzje Anczelota."
Hala Dzieci w formie :D
Ale Cule nie lepsi ... Pierw "Barca frajerzy" a potem "Kocham ten klub
0
Kosmicznie słaba ? Kosmicznie słaba to jest gra Pique,gra dzisiaj wyglądała w miare,choć liczę zdecydowanie na więcej.
0
Dzisiaj bardzo pozytywny mecz Masche ! Masche-Puyol i mam nadzieję ze obrona będzie spisywać się dobrze.Tello dzisiaj padaka.Cesc jak zwykle wszedł i odrazu Messi się obudził.
0
Tello dobrze ? Czy ja oglądałem inny mecz?
0
Mam dość patrzenia na gre tego modnisia Pique,to co dzisiaj wyczynił przy 1 bramce to wstyd i hańba dla zawodnika grającego w takim zespole.Puyol,cała Barca czeka !
0
Ciekawe czemu mówi to dopiero teraz ? Śmieszna nagonka.
0
as cytuje anonimowe źródło z Klubu "Eric Abidal wziął wszystko, co mu się zgodnie z kontraktem należało. FC Barcelona zawsze była na bieżąco z wypłatą jego wynagrodzenia, tyle że część pochodziła z ubezpieczenia zdrowotnego, chociaż ta część była niewielka."
0
Beka z Ciebie :D Pozbywacie sie zawodnikow jak skarpetek a ty tak ze spokojem wszystko :D
0
Hahaha a teraz Hala Dzieci piszą że Ozil im był nie potrzebny i dobrze że odchodzi :D Nie wierze w to co czytam.
0
Co tu dużo pisać ... To jest Zubi jego nie ogarniesz :D
0
Kupili za 100mln Bale,sprzedali Kake (Ancelotti miał podobno tak na niego stawiać) Coentrao Higuaina i prawdopodobnie Ozila,my narzekamy tak strasznie na naszą polityke transferową a co tu dopiero o nich mówić.
0
Moim zdaniem jakby nawet Martino chciał ŚO to i tak Rossel ma decydujące słowo,czyli na zasadzie "Masz życiową szanse to siedź cicho" tak mi się wydaje.