0

"Mecz do faulu na Ronaldo mieliśmy pod kontrola." czyli całe 12 minut gratuluje i Real był wczoraj człowieku zdecydowanie lepszy szybszy celniejszy bardziej efektywny co z tego że znów było posiadanie pilki 65% czasu jak oddali 3 celne strzały w całym meczu a Real 8. Lepiej grali w defensywie pod każdym względem wczoraj byli krok przed Barcelona czas się obudzić!!!!

0

Dla Mou i dla Realu pamiętaj mecze z Barcą są ważne z punktu wizerunkowego zreszta tak samo jak dla Barcy i niewierze że wyjdą składem jak na Deportivo

0

juliancarax

skończmy już ten cyrk z sędziami wiecznie to oni winni oni krzywdzą przed meczem o sędziach że statystyki teraz bo krzywdzi to chore szukanie wymówek na słabą gre!!!

0

Jeśli Barca przegra w sobote na SB to mistrzostwo Hiszpani zostanie jeszcze sprawą otwrtą raczej nie dla Realu ale dla Atletico Madryt i to jest bardzo niepokojące bo prawdopodobna klęska na SB może być ciosem strasznie uderzającym w morale zawodników

0

Jeśli Barca przegra w sobote na SB to mistrzostwo Hiszpani zostanie jeszcze sprawą otwrtą raczej nie dla Realu ale dla Atletico Madryt

0

dobra aszyj mykam spac juz mysle ze jeszcze sie tutaj uslyszymy powodzenia w starciu z Milanem ja czekam na MU

0

aszyj ale takie problemy były przeciez w Realu napewno pamietasz tam z Beckhama zrobili defensywnego pomocnika goscia co mial grac na boku bo byl jeszcze zidane figo solari a w srodku obrony grali pavon z raulem bravo i jak oni mieli wtedy rywalizowac skoro z obrony niebylo nikogo kto by wyprowadzil pilke?? teraz ten syndrom przejmuje Barca bo Poyul wybacz ale dla mnie to typowy walczak ktory nieodpusci ale niema umiejetnosci wyprowadzenia szybkiej pilki do przodu a pique no cóż też niegrzeszy wyprowadzeniem pilki i czesto ona wedruje do xaviego lub iniesty

0

Messi mial od groma zajeb... zagran w pole karne przeciez ale na sile ostatnio go kreuja na jakiegos góru strzelania bramek Barcelona jest bardzo uzaleniona od jego goli zreszta jak Real od goli CR tyle że Real ma jeszcze dwóch dobrych napistnikow czy to Benz cz tez Igła a tutaj wsztystko by spadło na barki Villi

0

czyli np. pedro na prawej villa na srodku na lewej inesta w srodku sergio z fabregasem a przed nimi messi

tak to powinno wg mnie wygladac fabregas/xavi

0

aszyj jak najbardziej Sfinks jest rewelacyjnym trenerem w koncu swoje zrobil w klubowej pilce i reprezentacyjnej, wiec wie co mowi pozatym Villa dla mnie bylby duzo bardziej efektywny niz Cesc na boisku. Zreszta niewiem czy sie ze mna zgodzisz ale to jest troche wlasnie kupowanie na przymus zawodnikow bo Cesc srodkowy pomocnik wystawiany w ataku troche chore ta sama sytuacja ma sie z Mascherano defensywny pomocnik ktory gra na stoperze, wiec dla mnie tutaj Barca popełnia bledy Realy sprzed 10 lat Zidanes&Pavones

0

aszyj i to jest rozsadna wymiana zdan i pogladow. nawet dzis pan Laskowski sam stwierdzil ze Barcelona w ostatnich meczach pcha się z uporem maniaka przez środek co nieprzynosi skutków. A odpowiedz jest strasznie prosta bo niema nikogo z przodu kto tworzyłby głupie przestrzenie do zagrania piłki. I tutaj podam przykład Higuaina gosc ma statystyki tragiczne w tym sezonie ale on jak dla mnie bardzo dobrze sie wywiazuje z tej roli grania na lini i wychodzenia do pilek on biega w obrebie pola karnego, inaczej to juz wyglada u benzemy ktory po ta pilke lubi sie cofnac i rozegrac juz od 2 lini

0

aszyj1978 z ta 9 totalnie sie z Toba zgadzam brak obstawienia tej pozycji jest cholernym problemem zwlaszcza w starciach z silnym rywalem, a w meczu z Realem Messiego dałbym na lewa strone by meczył Arbeloe bo to niestety najslabsze ogniwo w Realu i ładwo go sprowokowac do faulu.

0

graczdari tutaj idealnym przykladem jest przyklad Barcelony sprzed kilku sezonów i gra Ronaldinho z Riquelme oni niemogli grac w jednej druzynie chyba ze na boisku by byly dwie pilki

0

aszyj ja napisze Ci moje szybkie spostrzezenie że jak dla mnie brakowało w Barcie dziś ludzi którzy by szarpali gre skrzydłami bo i Alba i Alves ok sa atakujacymi bocznymi obroncami ale niema nikogo kto dobrze gra przy lini i ma duza dynamike (odejscie na 2-5metrach) procz messiego i wlasnie klasycznej 9 ktora przyjmie pilke plecami i i potrafi grac na lini spalonego i tworzyc przestrzen do prostopadlej pilki. Bo dzis to bylo klapanie wzdloz boiska i na 30 metrze było pytanie i co dalej??

0

pls1988 tak składni myślowej chłopie bo twoim tokiem rozumowania moge powiedziec ze Pique gra przed Messim

0

aszyj masz racje to przegrana bitwa z tym panem

barcatikitaka
Dla mnie to równie dobrze moglby w takim razie wlaczyc tel na glosnomowiacy i niech przemawia Tito w przerwie mu brakuje poprostu jaj na to by prowadzic ta druzyne, to go zbytnio zaskoczylo i przeroslo brak mu pewnie i charyzmy i charakteru

0

pls1988 człowieku niewiem kto Cie uczył jakiejkolwiek składni myślowej bo mając na myśli "przed" od przeciwnej strony, no wybacz ale to wywołało tylko salwe ironicznego uśmiechu u mnie głabie

0

pls tteraz sie usmialem jak rooney gra przed RvP to jestem rozj... to rooney wlasnie gra cofnietego napastnika atakujacego z glebi czy ty masz jakiekolwiek pojecie o pilce??? Czy twoj swiat skonczyl sie na Camp Nou??

0

barcatikitaka

jakbys niezauwazyl w miedzyczasie przyznalaem racje ze to nie ten format po jego wypowiedzi pomeczowej

– Decyzje ustalamy z Tito, nie chcę autonomii, ja jestem drugim trenerem. W czasie meczu też podejmujemy decyzje. Nie chcę ani nie potrzebuję autonomii.

0

pls uwaga z roonyem totalnie nie na miejscu nie jest srodkowym napastnikiem

0

aszyj jesli to była uwaga do mojej osoby to niechce by to bylo odpwiednikiem formy chce tylko podkreslic ze gra w lidze to zupelnie inna gra niz ta ktora trzeba sie wykazac w Play offach czy to CL czy tez CDR bo zawalenie jednego meczu z 38 niejest tragedia w porownianiu to do porazki u siebie np 2-0 w CL

0

pls1988

Stary ja nieukrywam że pd 16 lat jestem kibicem Realu ale moj brat od 20 jest kibicem Barcy i potrafimy rozmawiac jak cywilizowani ludzie. I jeśli dla Ciebie porażki w kluczowych meczach niesa sygnalem to stary gratuluje. Bo co innego było grac z ligowcami ktorzy tej poprzeczki super wysoko nie stawiaja a co innego jak sie gra kluczowe mecze sezonu

0

pls1988

Mistrzy wraz z aszyjem chcemy Ci tylko wytlumaczyc ze Barca ma swietnych graczy juz przodu do tego kilku naprawde utalentowanych chłopakow z La Masii a oni na sila laduja pieniadze jeszcze w atak. Zamiast zainwestowac w obrone bo ta formacja zaczyna wygladac jak mocno dziurawy garnek jedyne boki jeszcze sa akceptowalne aczkolwiek Daniemu Alvesovi tez brakuje konkurenta przez co ostatnio troche obnizyl loty

0

– Decyzje ustalamy z Tito, nie chcę autonomii, ja jestem drugim trenerem. W czasie meczu też podejmujemy decyzje. Nie chcę ani nie potrzebuję autonomii.

wypowiedz Jordiego Roury po meczu dzisiejszym i to jest jasny znak ze niepotrafi i niema jaj wziac zespol na swoje barki, wiec zwracam honor ze barca grala bez trenera

0

pls1988

człowieku niewiem ile masz lat ale chyba niepamietasz ery galacticos w Realu i srogich bledow zrobionych wtedy przez Pereza tez kupowal najlepszych ale do pomocy i ataku gdzie przez to Beckham zaczal grac na defensywnym zapomniano zypelnie o obronie i mam wrazenie ze Barca teraz zaczyna powielac bledy Realu z przeszlosci

0

pls1988

To chcesz mi powiedziec ze kupowanie graczy za 45 czy nawet za 19 mln z mysla ze posadza ich na lawce jest rozsadnym posunieciem ze strony klubu?? Jak wszyscy dookoła widza ze Barca ma nominalnie tylko dwoch srodkowych obroncow.

0

barcatikitaka

sory wybacz ale dla mnie Jordi Roura jest asystem trenera ktory wie ze moze wydarzyc sie wszystko i wrazie czego musi zabrac na siebie ciezar prowadzenia zespolu, taki jest przypadek Tito ktory byl asystentem Pepa wiec Roura tez powienien potrafic poprowadzic klub tym bardziej ze niedolaczyl do klubu miesiac temu

0

pls1988

Alexis 37.5 mln euro
cesc 45 mln
alex song 19 mln i rozumiem tyle kosztuja zawodnicy na lawke?? wybacz ale jak przychodzili to nikt o nich niemyslal jak o zmiennikach

0

barcatikitaka

Widzisz i to Cie rozni od innych kibicow Barcy kazdy ma prawo do wlasnej opini i to jest moja opinia wiec wypraszam sobie sugestie jestes blaznem. Co do transferu Modricia do Realu totalny niewypal tak samo jak i pedro leon i canales

0

MMM

wybacz ale transfery Cesca Songa i Alexisa dla mnie osobiscie kiepska wygladaja przy jakosci transferów Angela Ozil i chocby Khediry w Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?