0

skubi teraz to mi już Cie żal dosłownie bo gadasz jak najęty że trzeba przytoczyć dycyzje na niekorzyść Realu. Ok przytocze Ci je z mojego punktu widzenia ty sie niemusisz z nimi z zgodzić tak samo ja z twoimi. I nie mów że niema możliwości mylenia się w dwie strony!! Bo w każdym meczu ale to w każdym są sporne sytuacje i tego nie zmienimy nawet najlepsi sędziowie się mylą. Teraz zachowujesz się jak dzieci neo z zeszłego roku na stronach RM.pl gdzie widziano spiski i dziwne inne rzeczy można mieć obiekcje co do niektórych sytuacji i jak widzisz ja mowie mecze barca - ktoś tam na niekorzyść milany chelsea itp itd a ty z tego z samego meczu przytaczasz inny argument na niekorzyść barcy. No i jaki jest tego morał jednak da się mylić w dwie strony. Pozdro

0

artur - oczywiście tak jak mówisz możemy sie niezgadzać w przytoczonych przez Ciebie kwestiach to indywidualny charakter każdego z nas. Mi też sie niepodobało co się mówiło w Realu że z Barceloną nie da sie wygrać na ich boisku itp. no cholernie mnie to denerwuje trzeba oddać że Barca gra słabo z ligowymi średniakami w tym sezonie zwłaszcza na wyjeździe ale na takie mecze jak z Realem cholernie się mobilizują i potrafią rozgrywać najlepsze zawody w sezonie z nimi i tutaj leży problem porażek Realu. Barca jest to jeden wielki idealnie tykający mechanizm z sercem w postaci Xaviego i Iniesty a Messi to taka adrenalina która przyspiesza tempo tego organizmu. Real w koncu zaczyna również być takim jednym wielkim organizmem, a mecze robią się coraz lepsze z lepszą piłką. Ale są sprawy w których uważam że trzeba się lekko puknąć w głowe i powiedzieć że pewne zachowania nie przystoją takim firmom jak Real czy Barca.

0

Patryk jako kibic Realu szacunek ale jak już podkreślam są sprawy w których sędziowie mylą się w obie strony i można tylko dywagować że dla mojego zespołu mniej dla mojego więcej. To jest cholernie dziecinne "Ręka Boga" też była widoczna dla wszystkich nie od dziś są polemiki z błędami sędziowskimi była są i będą częścią piłki nożnej i tutaj trzeba się z tym pogodzić ostatnio to Real przegrywał ligę z średniakami dziś ten los spotyka Blaugrane taka jest kolej rzeczy.

0

Brawa i szacunek dla u99artur1 dosłownie klaskam i oby więcej takich kibiców z jednej i drugiej strony było. Ukłony dla Ciebie za tą wypowiedź.

0

skubi jestem kibicem RM i nie uważam że dużo to wyjaśnia, za to twoja dygresja na temat zrobienia idiotów z kibiców RM jest już dość oczywista wiesz? Ponadto nie uważam by Espanyol nie dał z siebie wszystkiego. Bo wtedy można by tak powiedzieć np. o Barcelonie która przegrywa z Osasuna że nie ma szacunku dla swoich kibiców i wartości sportu bo nie wygrała i nie dała z siebie wszystkiego. A swoją wypowiedzią stary schodzisz poniżej pewnego poziomu intelektualnego. Nie chcę Cie oczywiście obrazić bo nie w tym mój interes, tylko w tym iż mimo wszystko jeżeli ktoś z oficjalnej strony Barcy tak myśli to niech zostawi te przemyślenia dla siebie bo nieprzystoi w końcu takiemu klubowi tak mówić. Mes Que Un Club w koncu nie? Trochę pokory i szacunku nie zaszkodzi.

0

nierozumiem twojej anegdoty odnośnie postawy Espanyolu do szacunku dla zasad sportu byłbyś tak miły i powiedział dokładnie co autor miał na myśli??

0

A tak abstrachując jak sądzicie czy ładnie zachowała się oficjalna telewizja Blaugrany nazywając mecz Espanyolu z Realem treningiem z publiką?? Sory zjedziecie mnie na bank ale to nie miało nic wspólnego z szacunkiem i do lokalnego rywala jak i odwiedcznego rywala. Dla mnie jest to totalna żenada.

0

WiernyCule nikt tu niemówi o niezkazitelnym Realu bo tego też niepowiedziałem a nawet przytoczyłem dziś sezon 2003/2004 92 minute meczu Real - Valencia i podyktowany karny z kapelusza na Raulu. I niepowiesz mi że ja faworyzuje mój ukochany klub i jak powiedział Real nieprzegrał w ostatnich sezonach z sędziami tylko ligowymi średniakami bo ich lekceważyli a dziś widze że Barca popełnia te same błędy co Real sezon dwa temu, ale ktoś na chama chce wmówić że sędziowie się mszczą.

0

WiernyCule spoko nieprzecze że zasłużylisćie na te tytuły cały dzień o tym pisze nieodbieram załsug Barcelonie mi chodzi o to że niewidziałem w ostatnich 3 latach takich zażaleń z strony dumy kataloni w strone sedziów. Szanuje to ile wygraliście było mineło czas przeszły Real też wygrał LM nie raz nie dwa tylko 9 i 31 razy mistrzostwo kraju, spoko fajnie. Mnie boli że nagle gorliwie niektórzy mówią o tym iż jest spisek przeciwko Barceloni itp. nigdy niepisałem i niemówiłem że Uefalona czy tym podobne wynalazki. Realowi także nie raz nie dwa sędziowie pomogli i trzeba być niewiem jakim hipokrytą by tego nie dostrzec! I dla oczyszczenia atmosfery bo dość się zagęściła nie chce gadać o sędziach bo wszyscy tutaj o nich mówią itp. Real sezon dwa temu przegrywał mistrzostwo na stadionach niżej notowanych rywali w tym sezonie to Barca nie daje rady z ligowymi średniakami. tak to odbierzcie a nie że sędziowie robią to z premedytacją tutaj można nie jedną nie dwie historie przytoczyć w każdym meczu zawsze są jakieś "ale" i tego nie unikniemy. Ale to czego można uniknąć to hipokryzji postawić się z boku i spojrzeć na to świerzo.

0

Chłopaki tak się tu spinamy a nie o to chodzi. Jeżeli wy będziecie fair i nie będziecie pierd... głupst na temat naszego ukochanego klubu itp to my też nie będziemy robić takiego podjazdu proste. Z całym szacunkiem dla Messiego w dryblingu jest o niebo lepszy od CR i napewno więcej widzi na boisku. Ale są sprawy w których o niebo lepszy jest CR od Messiego. Mi chodzi o to że bądźcie obiektywni i patrzcie na wszystko przez pryzmat obu stron a nie jesteście co niektórzy zapatrzeni jak w piz.. szpak.

0

do wiernyCule no i o to mi chodzi że można dywagować cały czas na temat wymuszeń fauli itp. Jakbyś przeczytał wczesniejsze moje posty bys widział że pisze bez obiekcji ze dla mnie PEPE już nie powinien grać w piłke za to innego kolego pokopał po plecach podeptał messiego itp. Zgadzam sie w 100% mi chodzi o to że sezon dwa trzy temu tyle z strony kibiców dumy kataloni nie mówiło się o sędziach że kogoś faworyzują itp. Jak się wygrywało było ok. A teraz nagle role się odwracają i się robi totalny pojazd na sędziów mówicie że Mou robi naciski na sędziów w chwili obecnej nic lepiej nie zachowują się zawodnicy Barcy conajmniej po niektórzy. Dla Pepa Guradioli szacun że powiedział że 10 pkt przewaga Królewskich nie wynika z stronniczego sędziowania tylko z słabej postawy w meczach wyjazdowych, i to samo się należy Seydu Kecie że skomentował słowa Xaviego że się niezgadza z tym że Real prowadzi niezasłużenie.

0

shark przyznaje sie jest Madridistą ale nie zarzucisz mi że w którymś z moich komentarzy obraziłem Barcelone bo tak nie było! Zalogowałem się tutaj bo mam taki kaprys i niechce forsować swoich prawd. Ja patrze i komentuje a to raczej kibice wasi na RM.pl bardzo często odzwiedzali nasza strone i szydzili z Realu jakie to gówno gra itp. najgorsza w swiecie jest hipokryzja! i nie odbieram barcelonie ich zasług w ostatnich latach bo moze i na to zaslozyliscie macie Xaviego Iniesta w tamtym czasie bodaj najlepszych pilkarzy swiata nawet Messi niebył tak dobry. Lecz czas robi swoje chłopaki sie starzeją szybkość nie ta i wytrzymałość także. Do tego Poyul i całe serce Blaugrany powolli odchodzi na emeryture taka jest kolej każdej epoki czy to Piątki Sępa czy Dream Temu Cruffa taka jest kolej rzeczy a najgorsze że dużo kibiców Barcy tego nieprzyjmuje do wiadomości. Era Galacticos też się skończyła na tamten czas nie było bata na nich tak samo ostatnio na Barce ale pomyłki sędziowskie zawsze bolą. I tutaj szkoda tylko że jeszcze sezon dwa temu nikt w Barcelonie niemówił o sędziach a w tym na cóż nader gorliwie to robią w kataloni i zaznaczam nie każdy kibic Barcelony taki jest!

0

just FCB a moze to ze messi nie ma kontuzji spowodowane jest szprycowaniem go hormonami ktore normalnie sa zakazane w uzywaniu przez sportowcow?

0

Nie no troche pojechał Pep po swoim zawodniku tak sie nie robi wpierw wpuszcza zawodnika potem go wyzywa ze gra? To może miał wejść i wypić kawke z nimi na boisku??

0

czekał przed samochodem na sedziego? Stary zastanów się czy jest gdzies to sfotografowane czy nie? Ktoś to widział? A pozatym ile razy Pep powiedział tak jak Mou po meczy z Rayo że niezasłużyli na porażke i remis byłby sprawiedliwym wynikiem?

0

wierny cule po pierwsze mowimy o tych sytuacjach i one maja wplyw! poztym gadanie ze niedostawal pilek itp jest smieszne van persii mogl stac 90 minut i dostalbym pilke i moze by ja wykorzystał? a czerwienie za wymuszanie dla zawdowników barcelony? tak mowicie o grze fair play o tym ze pilka ma byc pilka ale takie udawanie nie przystoi niby najlepszym! Pozatym mala anegdotka poki Unicef nosiliscie z godnoscia na piersi to wam pomagano teraz no coz ulokowanie loga tej zacnej instytucji mowi same przez siebie. A i skad wy bierzecie info ze Mou odchodzi to wreszcie Pep odchodzi i zobaczymy na co go stac czyżby miał skonczyć jak AVB?

0

0

arturku blagam cie jakiegos karniacza nie bylo ale karne owszem!

0

owszem kidoj chociaz ty przyznajesz racje co do chelsea. Ale z mojego punktu widzenie nie mam nic przeciwko temu zeby awansowala druzyna ktora nie odda ani jednego strzalu. A gdzie jest napisane ze niemoze?? Popatrzmy na to obiektywnie dla mnnie Pepe juz nie powinien grac w pilke za to ze kopa goscia po plecach za to jak podeptal messiego. przypomne wiele takich spraw nawet karnego z kapelusza ktory podyktowal sedzia w meczu real valencia z sezonu 2003-2004 dajecgo remis realowi. Bądźcie także obiektywni

0

Geble jakos nieuwazam ze kogos obrazilem! Co najwyzej sezonowców którzy jakos kibicuja od najdalej 3 lat jak sa na topie. Jeżeli chcesz to przypomne ci pare innych spraw z udzialem barcy. Skoro chcesz tak łatwo to odeprzec to czekam. Bardzo chętnie. Ja nie jestem takim hipokrytą jak wiekszosc z was tutaj kibicow balugrany i jak i realu. Mówie co myśle i zdaje sobie sprawe z tego ze Pepe powinien wyleciec za nadepniecie messiego w ostatnim gran derbi ze ramos powinien wyleciec w meczu z rayo w 19 minucie. Dostrzegam takie cos. Ale obserwujac co tutaj sie dzieje z strony kibicow barcy to jest jakas blazenada. Stary gosc wychodzi na wolna pozycje na 16 metrze pique go fauluje powoduje jego upadek za takie cos jest czerwien z mijesca! Wiec wkur... mnie takie gadanie ze co najwyzej zółta. Jak ktos nie pamieta to jak naciagal sedzia pierwszy mecz barcy z sewilla w tym sezonie? Sedzia w koncowce nie mogl jeszcze bardziej naciagac na korzysc dumy kataloni?? I nie widza mi sie wypowmiedzi Xaviego z totalnym brakiem szacunku do rywala że nie zasłóżyli na taka przewage. A oni w ostatnich sezonach zaslugiwali?? Co prawda w oczy kole Geble ze czlowiek przypomina te najwieksze bledy sedziow na korzysc barcelony??? A tak pozatym powiedz mi czy to co zrobil Valdes z meczu Kopenhagą skoczył napastnikowi kolanem na twarz było fajne fair play?

0

do kidoj7 przez Mourinho??? Mecz z chelsea milan aresnalem jest winny mou tak?? teraz sa rozdmuchiwane??? spojrz w przeszlosc czy nie bylo mowione o tym bylo i to na calej lini!!!

0

pierd.... hipokryci przypomnieć jak to wam sedziowie pomagali??? Cieżko jest jak traci sie prychylnosc arbitrów?? Fajne to uczucie?? Jesteście bandą błaznów sezonowców!!!! Dla przypomnienia


i po raz drugi

Nie ubliżam barcelonie ogolnie grali dobrze ale hipokryci spójrzcie na to obiektywnie!!!! pretensje o sedziowanie pod barcelone nie tyczy sie tylko Realu ale też Chelsea, Arsenal Milan powiedzcie im to czerowne kartki Van Persi z kapelusza 8 niepodyktowanych karnych dla Chelsea, i nieuznana bramka shvchenki!!! Obejrzcie i powiedzcie obiektywnie!!! A na podsumowanie cytaci jednej z hiszpańskich gazet!!!

Warto natomiast zachować trzeźwość spojrzenia i zauważyć, że ci, którzy nigdy nie mówili o sędziowaniu, teraz czynią to nader gorliwie. Barcelono, witamy w prawdziwym świecie! Zdjęłaś maskę i znów szlochasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?