alano0o1
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
okulary trenera dziecku . sytuacja w szkole
0
moim zdaniem w sprawie Monyoi nie jest brak zaangażowania lecz konfilkt z trenerem. Nie wyobrażam sobie tego ze Martin na treningach spisuje sie na tyle źle żeby nie dostać ani grama szansy ba pokazanie sie. lepsza byłaby ta opcja z nim na prawej stronie niz z Dauglasem a nawet Alvesem. miałem podobną sytuację jak trenowałem , chodziłem na treningi starałem sie na maxa i nie najgorzej mi to wychodziło i grałem w podstawie później jak zabiłem okulary za które musiałem oddać 300 zl szans nie dostawałem. .
0
Zagrał w finale MŚ , pobił 2 ważne rekordy , asystuje i strzela w lidze... ciekawe kto wygra złotą piłke
0
ter stegen - montoya pique bartra alba - xavi mascherano rakitic - suarez messi neymar jak dla mnie taki sklad
0
stawiam na bate
0
macie dobrych typerow w sieci? gralem u Typy u tadka ale zrobil płatne ostatnio pojawil sie gosciu typy u manka ale gosc na urlopie i dobre kursy i dobrze daje. gralem u niego kiedys na innej stronie to wchodzilo pięknie i zaczął od nowa. a teraz znalazlem znowu goscia gdzie gralem tez u niego kiedys i bardzo duzy plus. ten znowu profil na fb typy u henia
0
Jest tu ktos kto obstawia mecze na necie ?
0
Nasz zarzad identyczny jak ten Polski... masakra !
3
A wiecie co mnie najbardziej dziwi? to że jak Barca starała sie o Luiza to od razu powiedzieli NIE! i nie dopuścili do rozmów a jak zgłosili się do Barcelony o Fabsa to oddali go za psi grosz!.. szkoda go bo jest dobrym graczem i w PL pokaże klase.
0
Ciekawe czy odczuwalna bedzie nieobecność Valdesa , czy godnie zastąpi go Pinto? przekonamy sie juz w sobote
0
A wiecie co jest niesprawiedliwe ? Że nigdzie nie ma ani słowa o VV który mimo wpuścił jedną bramke to uratował ten mecz chociażby od remisu. Pamietacie jego parady?
0
Na pewno lepsze niz te czerwone
0
pamietacie wszycy jak chcieliscie go sprzedac? chyba nie :))
0
Widział ktoś ładne zachowanie Ronaldo w meczu z niebieskimi?
0
dzieje sie ; )
0
z innej beczki :
Guardiola policzkuje Thiago ;D
0
plotka i nie prawda, Cesc zoostaje !!
0
Wszycy potrafią dużo mówić mało robić !!
0
moim zdaniem dos Santos to dobry gracz a kazdy go skresla.. szkoda ze Tito go nie brał wcale pod uwage .. a skoro Guardiola w nim widzial cos co zaowocowało przejsciem do pierwszej druzyny to słaby nie jest jednyny minus to taki że wcale nie gra i nie moze pokazac na co go stac.. Ja bym dał mu szanse!
0
Ile ma Messi bramek w tym roku kalendarzowym bo mozna sie poglubic ? dziekuje za odpowiedz ;)
0
Plus tego taki ze Fabregas bedzie mial na dobre miejsce w składzie a powoli i Serio R. sie ogra i luka bedzie załatana.. A co do thiago to szkoda ale wybór trzeba uszanować..
0
chłopie jakie wypożycznie ? Jeśli ktoś wykłada kase która jest zapisana w klauzuli to klub nie ma tu nic do gadania i to tylko decyzja piłkarza czy odchodzi czy zostaje
0
Jest bardzo utalentowanym obrońcą ale nie potrzebujemy pilkarzy realu i bylo wiadome to od samego poczatku ze to plota
0
A po drodze spotkać sie z chelsea i pojechać JM :))
0
Mało minut? teraz dostaje zbyt dużo przez to co prezentuje na boisku
0
Teraz Lewandowski niech strzeli 3 bramki w finale i CR7 przegoni ;)
0
Thiago Silva zankomity obronca którego bym widział w naszym klubie ale jego przyjście jest bardzo wątpliwe.. Moim kandydatem nr 1 jest David Luiz - świetny strzał , ma pomysł na gre ( strzały z daleka to jego mocna strona) moze grac defensywnego pomocnika , dobry strzał głową , silny fizycznie to jest moj faworyt :) j
0
http://www.fcbarca.com/27532-sekrety-erica-abidala.html
Fajny artykul i wiecej zdjec zony Abiego ;)
0
barcaclue97
Mallorca mnie nie interesuje chodzi mi bardziej o bylego pilkarza naszej druzyny..
0
Nie na temat !;)
Mallorca wygrala z Celta po bramce Dos Santosa w 92'