0

okulary trenera dziecku . sytuacja w szkole

0

moim zdaniem w sprawie Monyoi nie jest brak zaangażowania lecz konfilkt z trenerem. Nie wyobrażam sobie tego ze Martin na treningach spisuje sie na tyle źle żeby nie dostać ani grama szansy ba pokazanie sie. lepsza byłaby ta opcja z nim na prawej stronie niz z Dauglasem a nawet Alvesem. miałem podobną sytuację jak trenowałem , chodziłem na treningi starałem sie na maxa i nie najgorzej mi to wychodziło i grałem w podstawie później jak zabiłem okulary za które musiałem oddać 300 zl szans nie dostawałem. .

0

Zagrał w finale MŚ , pobił 2 ważne rekordy , asystuje i strzela w lidze... ciekawe kto wygra złotą piłke

0

ter stegen - montoya pique bartra alba - xavi mascherano rakitic - suarez messi neymar jak dla mnie taki sklad

0

stawiam na bate

0

macie dobrych typerow w sieci? gralem u Typy u tadka ale zrobil płatne ostatnio pojawil sie gosciu typy u manka ale gosc na urlopie i dobre kursy i dobrze daje. gralem u niego kiedys na innej stronie to wchodzilo pięknie i zaczął od nowa. a teraz znalazlem znowu goscia gdzie gralem tez u niego kiedys i bardzo duzy plus. ten znowu profil na fb typy u henia

0

Jest tu ktos kto obstawia mecze na necie ?

0

Nasz zarzad identyczny jak ten Polski... masakra !

3

A wiecie co mnie najbardziej dziwi? to że jak Barca starała sie o Luiza to od razu powiedzieli NIE! i nie dopuścili do rozmów a jak zgłosili się do Barcelony o Fabsa to oddali go za psi grosz!.. szkoda go bo jest dobrym graczem i w PL pokaże klase.

0

Ciekawe czy odczuwalna bedzie nieobecność Valdesa , czy godnie zastąpi go Pinto? przekonamy sie juz w sobote

0

A wiecie co jest niesprawiedliwe ? Że nigdzie nie ma ani słowa o VV który mimo wpuścił jedną bramke to uratował ten mecz chociażby od remisu. Pamietacie jego parady?

0

Na pewno lepsze niz te czerwone

0

pamietacie wszycy jak chcieliscie go sprzedac? chyba nie :))

0

Widział ktoś ładne zachowanie Ronaldo w meczu z niebieskimi?

0

dzieje sie ; )

0

z innej beczki :


Guardiola policzkuje Thiago ;D

0

plotka i nie prawda, Cesc zoostaje !!

0

Wszycy potrafią dużo mówić mało robić !!

0

moim zdaniem dos Santos to dobry gracz a kazdy go skresla.. szkoda ze Tito go nie brał wcale pod uwage .. a skoro Guardiola w nim widzial cos co zaowocowało przejsciem do pierwszej druzyny to słaby nie jest jednyny minus to taki że wcale nie gra i nie moze pokazac na co go stac.. Ja bym dał mu szanse!

0

Ile ma Messi bramek w tym roku kalendarzowym bo mozna sie poglubic ? dziekuje za odpowiedz ;)

0

Plus tego taki ze Fabregas bedzie mial na dobre miejsce w składzie a powoli i Serio R. sie ogra i luka bedzie załatana.. A co do thiago to szkoda ale wybór trzeba uszanować..

0

chłopie jakie wypożycznie ? Jeśli ktoś wykłada kase która jest zapisana w klauzuli to klub nie ma tu nic do gadania i to tylko decyzja piłkarza czy odchodzi czy zostaje

0

Jest bardzo utalentowanym obrońcą ale nie potrzebujemy pilkarzy realu i bylo wiadome to od samego poczatku ze to plota

0

A po drodze spotkać sie z chelsea i pojechać JM :))

0

Mało minut? teraz dostaje zbyt dużo przez to co prezentuje na boisku

0

Teraz Lewandowski niech strzeli 3 bramki w finale i CR7 przegoni ;)

0

Thiago Silva zankomity obronca którego bym widział w naszym klubie ale jego przyjście jest bardzo wątpliwe.. Moim kandydatem nr 1 jest David Luiz - świetny strzał , ma pomysł na gre ( strzały z daleka to jego mocna strona) moze grac defensywnego pomocnika , dobry strzał głową , silny fizycznie to jest moj faworyt :) j

0

http://www.fcbarca.com/27532-sekrety-erica-abidala.html
Fajny artykul i wiecej zdjec zony Abiego ;)

0

barcaclue97
Mallorca mnie nie interesuje chodzi mi bardziej o bylego pilkarza naszej druzyny..

0

Nie na temat !;)
Mallorca wygrala z Celta po bramce Dos Santosa w 92'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?