alano0o1
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wydaje mi si ze cesc zagrra od 1 min
0
blad w artykule o bramkach wlidz mistrzow
0
ja cos czuje ze alexis walnie brame dla reprezentacji
0
najblizsze zadanie dla pilkarzy to wygrac z celtikiem.. to sie teraz liczy
0
i dlatego twoj zespol gra jak gra.. pokazal w tamtym sezonie
0
juz nie moge doczekac sie nowej cieszynki leo po zdobyciu bramki ;) gratlacje leo
0
jestem w tym
0
ibra jak by tak gadal tez by mial szacunek
0
mecz dla sancheza zeby zdobyl 2 bramki i wracal do formy
0
jest forma , sa efekty ;)
0
liga brazylijsk niby slaba i pilkarze z niej sobie nie dadza rady ? oscar w chealsy daje sobie swietnie rade
0
czy jakis z tych knalow jast na telewizij n albo niemieckiej telewizij ?
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +7
beIN Sport 1 / HD
C More Fotball (nor) / HD
C More Live 3 (swe)
C More Sport (swe)
C More Sport HD (fin/swe)
C More Urheilu (finland)
C+ Liga (esp) / HD
C+ Sport (poland) / HD
Canal 9 (den) / HD
Digi Sport 1 (rom)
Idman TV
NTV Plus Futbol / HD
NTV Spor / HD
OTE Sport 1
OTE Sport HD
Setanta Sports Euro Asia
SK Prime / HD
Sky Sports 1 (uk/ie) / 1HD
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hungary)
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 5 (israel) / HD
Sport TV4
SportKlub Premium HD
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 10 (exc SA)
SuperSport 3 (za)
SuperSport HD4 (za)
SuperSport MaXimo
TRK Futbol (ukraine)
TV+ (bulgaria)
~ CYP: LTV Sports 2
~ DEN: C SPORTS online
~ ESP: GOL T
~ FIN: C More Urheilu HD
~ ISL: Stöd 2 Sport / HD
~ NOR: C SPORTS online
~ SWE: C SPORTS online
~ USA: beIN Sport 1
‡ C+ Poland 3D
‡ C+ Spain 3D
‡ Sky 3D (uk/ireland)
0
wiek ktoś czy na niemieckiej telewizji bedzie mozna obejrzec meczyk ?
0
cesc tez byl bez formy a wy juz go ,, sprzedaliscie ,, zobaczycie odnajdzie sie kiedy tylko trafi do bramki..
0
mecz z realem jego asysta przy bramce pedro cos pieknego inteligentny pilkarz ryle w temacie..
0
ile dalbym zeby spedzic z nimi troche czasu przed meczem w szatni...
0
Skład na GD: Valdés; Alves, Mascherano, Busquets, Alba; Xavi, Song, Iniesta; Pedro, Messi, Villa
0
czemu wy wszystko krytykujecie ? jestescie kibicami barcelony ? to sie ogarnijcie i cieszcie sie ze zwyciestwa ... jak wam wygrana nie pasuje to co bedzie po porazce ? zastanowcie sie trochę
0
gdyby babka miala wasy byla by dziadkiem ... w tym meczu byl lepszy real ale BARCA zadnego innego tytulu nie odda w rece kogos innego niz Tito
0
iker najbardziej zasluzyl w tym sezonie na ta nagrode .... szkoda casillasa
0
Ibi wejdzie pod koniec spotkania i pokaze klase ; )
0
jak kolega nizej . Messi jest wiadomo najlepszy ale on sam nic by nie zdzialal wiec jak chwalic to caly zespół !! Gomez to dobry gracz i zycze mu powodzenia w karierze :)
0
Najlepsza informacja ostatniego czasu to ze IBI wraca powoli do gry i to że barcelona caly czas walczy i nie odpuszcza zadnego oczka w lidze jak i w LM (barca 1 - bayern l 0)
0
1 wypowiedz kara ... 100 błedów arbitra dużo pieniedzy za ,,sedziowanie"
0
Moje zdanie jest takie iz casillas jest lepszym bramkarzem od Valdesa ale Victor jest świetnym bramkarzem i wiele mu nie brakuje do I bramkarza Hiszpani a co do Maradonny to niech on sie zajmie handlem narkotykow niz głupimy zenujacymi komentarzami w strone pilkarzy i klubu Barcelony !
0
a co do wyniku to w meczu padnie wiecej niz 3 bramki i barca wygra 3-1:) postawilem kupon;)
0
sandman5622
alves przeciez nie jest w kadrze na mecz czubku !
0
Witam :)
0
Tego piłkarza bardzo chciałbym zobaczyc w koszulce Barcelony :) lecz i bez niego Barcelona to wielki klub :)
0
spokojnie panowie bedzie jak zawsze :D