0

Moze ktos przypomniec ile mesi ma w obecnym roku bramek ( nie chodzi mi o sezon a o caly cok ) , mozna sie pogubic :)

0

Szybko czytacie !

0

Wie ktos moze czy dzieci Songa trenuja w Barcelonie ? byl kiedys news ze ma ich zapisac do szkólki ale dalej w tym temacie chyba nic nie bylo..

0

Szkoda ze kazdy z was kto wymienia swoje propozycje na sklad zapomina o dos Santosie.. szkoda chlopaka

0

Piekna bramka ;) wierzylem do konca !

0

Ludzie troche wiary.. Jezeli oni na swoim stadionie zdolali wygrac z nami przewaga dwoch bramek to i my mamy na to szanse wiec troche wiary w chlopakow.. moze nie idzie im najlepiej ale ja mimo to wierze:)

0

BLASK007
to fajnie podziel sie tym na fejsie :)
nie widzialem i chcialem napisac zeby kazdy mogl na bierzaca widziec jakim skladem zagramy nie kazdy przeglada 400 komentarzy zeby zobaczyc czy ktos podal sklad !

0

Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Thiago, Iniesta, Pedro, Messi and Villa oficjalnie

0

Watpie ze milan grajac u siebie postawi autobus a jak padnie pierwsza bramka dla Barcelony to worek z bramkami sie rozwiaze ;) 3:1

0

Jego gra przypominala gre Puyola.. Twarde charaktery

0

dzieki bardzo ;)

0

mam pytanie .. ile Messi ma bramek w tym roku bo juz poglubilem sie z tym liczeniem?

0

po awans :)

0

nasz atak rozkreca sie w najlepsze ; ) pedro ostatnio 2 villa 2 sanchez 2 ;) messi wiadomo ; 0

0

Wczoraj del Bosque dostal nagrode za trenera roku ale za rok otrzyma je Tito ; ) i miejmy nadzieje ze do 11 dolacza Alba i Sergio

0

Mesi zagrał dobry mecz ale dlaczego zawsze to on jest wywyższany ponad innych kolegow z zespolu ?Busquets to on moim zdaniem byl zawodnikiem meczu moje zdanie

0

Pinto tez by tak zareagował ; d

0

Zabrakło Cesca Dabregasa ? ; )

0

Co do sondy to wydaje mi sie że tak ! gdy Pep byl trenerem z tito tworzyli dobry duet i vilanova go godnie zastopil teraz tez tak bedzie roura dobrze zastapi tito podczas jego nieobecnosci !

0

alves odwrotnie opaske ma załozona xd

0

dublet dubletem dublet pogania ;)

0

dzisja zagramy liczbami .. 3 - pkt zdobyte 0 - z tyłu 0 - kontuzji 2 - bramki dla Barcy

0

We wtorek wieczorem całe barcelonismo przestraszyło się nie na żarty, gdy w końcówce meczu z Benficą Messi z grymasem bólu nie podnosił się z murawy i na noszach opuścił boisko. - barca grała w środe.

0

lista kontuzjowanych coraz mniejsza - to cieszy :)

0

dublet dubletem dublet pogania ;)

rekord też zdubluje;)

0

w tym meczu bedzie karny a kurs wysoki 3,4

0

za rok bedzie abidal nominowany do grona obroncow!!

0

jak w tym roku w tej 11 na lewej obronie zabraknie jordiego alby to sie zdenerwuje

0

magiczny717 taka druzyna jak chealsy nie powinna w kazdym meczu dupy bronic i stawiac autobus tylko grac ofensywnie majac z przodu b. dobrych pilkarzy to nie jest druzyna ktora broni sie przed strefa spadkowa i grac na remis... a nawet w wiekszosci przypadkach te druzyny graja bardziej ofensywnie niz chealsy

0

autobus to moga postawic dopiero jak strzela pierwsi bramke bo remis daje nam awans im nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?