alano0o1
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze ktos przypomniec ile mesi ma w obecnym roku bramek ( nie chodzi mi o sezon a o caly cok ) , mozna sie pogubic :)
0
Szybko czytacie !
0
Wie ktos moze czy dzieci Songa trenuja w Barcelonie ? byl kiedys news ze ma ich zapisac do szkólki ale dalej w tym temacie chyba nic nie bylo..
0
Szkoda ze kazdy z was kto wymienia swoje propozycje na sklad zapomina o dos Santosie.. szkoda chlopaka
0
Piekna bramka ;) wierzylem do konca !
0
Ludzie troche wiary.. Jezeli oni na swoim stadionie zdolali wygrac z nami przewaga dwoch bramek to i my mamy na to szanse wiec troche wiary w chlopakow.. moze nie idzie im najlepiej ale ja mimo to wierze:)
0
BLASK007
to fajnie podziel sie tym na fejsie :)
nie widzialem i chcialem napisac zeby kazdy mogl na bierzaca widziec jakim skladem zagramy nie kazdy przeglada 400 komentarzy zeby zobaczyc czy ktos podal sklad !
0
Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Thiago, Iniesta, Pedro, Messi and Villa oficjalnie
0
Watpie ze milan grajac u siebie postawi autobus a jak padnie pierwsza bramka dla Barcelony to worek z bramkami sie rozwiaze ;) 3:1
0
Jego gra przypominala gre Puyola.. Twarde charaktery
0
dzieki bardzo ;)
0
mam pytanie .. ile Messi ma bramek w tym roku bo juz poglubilem sie z tym liczeniem?
0
po awans :)
0
nasz atak rozkreca sie w najlepsze ; ) pedro ostatnio 2 villa 2 sanchez 2 ;) messi wiadomo ; 0
0
Wczoraj del Bosque dostal nagrode za trenera roku ale za rok otrzyma je Tito ; ) i miejmy nadzieje ze do 11 dolacza Alba i Sergio
0
Mesi zagrał dobry mecz ale dlaczego zawsze to on jest wywyższany ponad innych kolegow z zespolu ?Busquets to on moim zdaniem byl zawodnikiem meczu moje zdanie
0
Pinto tez by tak zareagował ; d
0
Zabrakło Cesca Dabregasa ? ; )
0
Co do sondy to wydaje mi sie że tak ! gdy Pep byl trenerem z tito tworzyli dobry duet i vilanova go godnie zastopil teraz tez tak bedzie roura dobrze zastapi tito podczas jego nieobecnosci !
0
alves odwrotnie opaske ma załozona xd
0
dublet dubletem dublet pogania ;)
0
dzisja zagramy liczbami .. 3 - pkt zdobyte 0 - z tyłu 0 - kontuzji 2 - bramki dla Barcy
0
We wtorek wieczorem całe barcelonismo przestraszyło się nie na żarty, gdy w końcówce meczu z Benficą Messi z grymasem bólu nie podnosił się z murawy i na noszach opuścił boisko. - barca grała w środe.
0
lista kontuzjowanych coraz mniejsza - to cieszy :)
0
dublet dubletem dublet pogania ;)
rekord też zdubluje;)
0
w tym meczu bedzie karny a kurs wysoki 3,4
0
za rok bedzie abidal nominowany do grona obroncow!!
0
jak w tym roku w tej 11 na lewej obronie zabraknie jordiego alby to sie zdenerwuje
0
magiczny717 taka druzyna jak chealsy nie powinna w kazdym meczu dupy bronic i stawiac autobus tylko grac ofensywnie majac z przodu b. dobrych pilkarzy to nie jest druzyna ktora broni sie przed strefa spadkowa i grac na remis... a nawet w wiekszosci przypadkach te druzyny graja bardziej ofensywnie niz chealsy
0
autobus to moga postawic dopiero jak strzela pierwsi bramke bo remis daje nam awans im nie