alano0o1
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i znow manita
0
Barca wygra moim zdaniem i to 2 bramkowa przewaga napewno w czym mesii bedzie bohaterem tego meczu a pomoze mu xavi alexis cesc i cala reszta katalonskiej druzyny :))
0
Moim zdaniem Neymar nie siedziałby na ławce ... przyszedl Sanchez i co gra idealnie i Pep ma zawsze pomysł ustawienia oraz gry naszych ulubieńców. Chiałby Neymara do składu bo nie ma Davida (wiem ze mozna bylbo zastopic go innymi pilkarzami ale nie w tak waznych meczach typu final LM czy Gran DERBI) przejdzie bedzie nie przejdzie to BARCELONA jest odpowiedzia na wszystkie pytania . KOCHAM TEN KLUB :)