0

No my mamy jeszcze też kilku rezerwowych np Sergio Roberto czy ktoś inny

0

Haha Arsenal ma niby lepszy środek od Barcy jeśli się spotkamy w lidze mistrzów to zobaczymy a tak w ogóle po co wchodzisz na stronę Barcy jeśli za Arsenalem jesteś

0

Jak już to Davida Silvę z MCcity jest bardzo dobry i pasuję do Barcy

0

Niech przedłużają nie mam nic przeciwko

0

Ten Thiago to jest kaleka społeczny i wrzód na du... narodu jak to mówi Ferdynand Kiepski

0

0

On zawsze taki był on zawszę jak coś już było nie tak to uciekał gdzieś indziej

0

Chcą nam pokazać jakimi cip.... niektórzy potrafią być na Thiago

0

7:0 w dwumeczu Barca ich zniszczy a szczególnie Thiago

0

No dobra ale w Bayernie gra nie miał grać ale nie gra

0

Nie ja bym do innego klubu już nie poszedł jak byłbym w Barcelonie i nie było by dla mnie miejsca

0

Na tym zdjęciu do Pedro jest podobny :D

0

Wróci a my go nie przyjmiemy

0

Sprzedawczyk ta najlepsza opcja w jego życiu miał niby grać a jak na razie to grał ale w presezonie

0

Dos Santos

0

No a czemu by nie co może według ciebie miał tam być Piszczek co? czy inne drewno

0

Oby Neymar był najlepszym piłkarzem na świecie życzę mu tego ale raczej teraz nie będzie ponieważ musiał by pobić Messiego i Ronaldo co raczej mu się nie uda

0

Fabs kozak Barca ten mecz ma już w kieszeni

0

To przez te przeklęte stroje niech grają w 3komplecie

0

masz zaje..... link

http://lmtv.manifo.com/kanal-4

0

Ponieważ powtórka meczu będzie dopiero o 23-40 na tvpsport

0

Jaki obstawiacie wynik dzisiejszego meczu ja 4:0 albo 4:1 dla Barcy oczywiście

0

zależy czasem są drożej a czasem promocję ja akurat kupiłem drogo

0

o 23-30 będzie powtórka

0

Zależy ja dałem za koszulkę ale w tamtym sezonie 100euro

0

Lol Neymar na ławce :(

0

będzie mecz leciał na nsport ???

0

Mam pytanie na jakich programach będzie leciał mecz????

0

na tvp sport będzie mecz???

0

Czym ja cię prowokuję??? po prostu chcę wiedziedz na jakim programie leci mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?