Haha Arsenal ma niby lepszy środek od Barcy jeśli się spotkamy w lidze mistrzów to zobaczymy a tak w ogóle po co wchodzisz na stronę Barcy jeśli za Arsenalem jesteś
Oby Neymar był najlepszym piłkarzem na świecie życzę mu tego ale raczej teraz nie będzie ponieważ musiał by pobić Messiego i Ronaldo co raczej mu się nie uda
0
No my mamy jeszcze też kilku rezerwowych np Sergio Roberto czy ktoś inny
0
Haha Arsenal ma niby lepszy środek od Barcy jeśli się spotkamy w lidze mistrzów to zobaczymy a tak w ogóle po co wchodzisz na stronę Barcy jeśli za Arsenalem jesteś
0
Jak już to Davida Silvę z MCcity jest bardzo dobry i pasuję do Barcy
0
Niech przedłużają nie mam nic przeciwko
0
Ten Thiago to jest kaleka społeczny i wrzód na du... narodu jak to mówi Ferdynand Kiepski
0
0
On zawsze taki był on zawszę jak coś już było nie tak to uciekał gdzieś indziej
0
Chcą nam pokazać jakimi cip.... niektórzy potrafią być na Thiago
0
7:0 w dwumeczu Barca ich zniszczy a szczególnie Thiago
0
No dobra ale w Bayernie gra nie miał grać ale nie gra
0
Nie ja bym do innego klubu już nie poszedł jak byłbym w Barcelonie i nie było by dla mnie miejsca
0
Na tym zdjęciu do Pedro jest podobny :D
0
Wróci a my go nie przyjmiemy
0
Sprzedawczyk ta najlepsza opcja w jego życiu miał niby grać a jak na razie to grał ale w presezonie
0
Dos Santos
0
No a czemu by nie co może według ciebie miał tam być Piszczek co? czy inne drewno
0
Oby Neymar był najlepszym piłkarzem na świecie życzę mu tego ale raczej teraz nie będzie ponieważ musiał by pobić Messiego i Ronaldo co raczej mu się nie uda
0
Fabs kozak Barca ten mecz ma już w kieszeni
0
To przez te przeklęte stroje niech grają w 3komplecie
0
masz zaje..... link
http://lmtv.manifo.com/kanal-4
0
Ponieważ powtórka meczu będzie dopiero o 23-40 na tvpsport
0
Jaki obstawiacie wynik dzisiejszego meczu ja 4:0 albo 4:1 dla Barcy oczywiście
0
zależy czasem są drożej a czasem promocję ja akurat kupiłem drogo
0
o 23-30 będzie powtórka
0
Zależy ja dałem za koszulkę ale w tamtym sezonie 100euro
0
Lol Neymar na ławce :(
0
będzie mecz leciał na nsport ???
0
Mam pytanie na jakich programach będzie leciał mecz????
0
na tvp sport będzie mecz???
0
Czym ja cię prowokuję??? po prostu chcę wiedziedz na jakim programie leci mecz