30 grudnia 2013, 22:02
0
Barca B wejście się do roboty w 2014r.
30 grudnia 2013, 21:56
Valdes już wrócił teraz czas na Messiego :D
30 grudnia 2013, 21:54
Tak,tak to samo poniżej ja napisałem :)
30 grudnia 2013, 21:51
Valdes jeszcze nie powiedział że odchodzi ostatnio był nawet taki artykuł że on nie powiedział ostatniego słowa :)
30 grudnia 2013, 21:48
Czwartym będzie Valdes jeśli nie odejdzie z klubu
30 grudnia 2013, 21:47
Brakuję jeszcze usłyszeć taką wiadomość o Messim :D
30 grudnia 2013, 21:43
Valduś obyś miał taką formę do końca tego sezonu jaką miałeś przed kontuzją :D
30 grudnia 2013, 21:41
Xavi teraz też jest przecież kapitanem
30 grudnia 2013, 21:40
To myślę że trzeba go usunąć z listy kontuzjowanych :D
30 grudnia 2013, 21:24
To dobrze ja też wszystko bez kartki
30 grudnia 2013, 21:18
Sergio García w tym meczu bardzo dobrze grał :)
30 grudnia 2013, 21:06
Wiem że nie na temat ale zagrajcie po Real nas wyprzedza tylko zagrajcie http://ligimistrzow.ncplus.pl/#/gra
30 grudnia 2013, 20:58
Wiem że nie na temat ale grać po REAL!!! nas goni ! ! ! http://ligimistrzow.ncplus.pl/#/gra
29 grudnia 2013, 22:03
Lol trzy połowy jakieś dziwne wiem że jest kilka zespołów ale to mogli zrobić po 90minut ale nie te wszystkie mecze w jeden dzień i wtedy był by git
29 grudnia 2013, 21:40
No wyjątkowo na nowy rok wypada mu życzyć zdrowia więc Zdrowia.Zdrowia,Zdrowia,sukcesów z FC Barceloną i jeszcze raz zdrowia
29 grudnia 2013, 21:11
Messi oby,oby cię omijały te cholerne kontuzję
29 grudnia 2013, 21:09
Najlepsza bramka nr1 to jest Alexis z Realem nr2 to chyba Messi z Milanem ale wtedy to był mecz w piątej minucie Messi takie piękne okno strzelił a bramkarz się nie ruszył
29 grudnia 2013, 16:43
Ja to Harta bym chciał on kozak jest
29 grudnia 2013, 16:00
Hahahaha FC Hollywood dobre
29 grudnia 2013, 15:50
Ale jesteś za Realem to na rm.pl a nie tu mnie tacy jak ty denerwują nie jesteś za Barcą to po co tu wchodzisz ???
29 grudnia 2013, 15:45
Oby spodobała mu się La Masia i może będzie w przyszłości Leoś 2 :D
21 grudnia 2013, 16:56
21 grudnia 2013, 16:42
Natal11 zaje..... zdjęcie :)
21 grudnia 2013, 16:41
Może mi to nie przeszkadza
21 grudnia 2013, 16:26
Zobaczcie na tym zdjęciu jakie żółte zęby ma Martino haha :D
21 grudnia 2013, 16:12
A kisz! demonie z tej strony Barcy a kisz!
21 grudnia 2013, 16:05
To jest oczywiste przecież żaden klub na świecie by nie chciał sprzedać Messiego wyobraźcie sobie Barcę bez Messiego
21 grudnia 2013, 16:00
Ej jak zrobiłeś sobie taki zaje..... nick???
20 grudnia 2013, 17:45
Niech zrobią klubową wigilię dla piłkarzy Barcy :)
20 grudnia 2013, 17:13
No to dostanie ten ją nas tu ten cały Majó
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Barca B wejście się do roboty w 2014r.
0
Valdes już wrócił teraz czas na Messiego :D
0
Tak,tak to samo poniżej ja napisałem :)
0
Valdes jeszcze nie powiedział że odchodzi ostatnio był nawet taki artykuł że on nie powiedział ostatniego słowa :)
0
Czwartym będzie Valdes jeśli nie odejdzie z klubu
0
Brakuję jeszcze usłyszeć taką wiadomość o Messim :D
0
Valduś obyś miał taką formę do końca tego sezonu jaką miałeś przed
kontuzją :D
0
Xavi teraz też jest przecież kapitanem
0
To myślę że trzeba go usunąć z listy kontuzjowanych :D
0
To dobrze ja też wszystko bez kartki
0
Sergio García w tym meczu bardzo dobrze grał :)
0
Wiem że nie na temat ale zagrajcie po Real nas wyprzedza tylko zagrajcie
http://ligimistrzow.ncplus.pl/#/gra
0
Wiem że nie na temat ale grać po REAL!!! nas goni ! ! !
http://ligimistrzow.ncplus.pl/#/gra
0
Lol trzy połowy jakieś dziwne wiem że jest kilka zespołów ale to mogli zrobić po 90minut ale nie te wszystkie mecze w jeden dzień i wtedy był by git
0
No wyjątkowo na nowy rok wypada mu życzyć zdrowia więc
Zdrowia.Zdrowia,Zdrowia,sukcesów z FC Barceloną i jeszcze raz zdrowia
0
Messi oby,oby cię omijały te cholerne kontuzję
0
Najlepsza bramka nr1 to jest Alexis z Realem nr2 to chyba Messi z Milanem ale wtedy to był mecz w piątej minucie Messi takie piękne okno strzelił a bramkarz się nie ruszył
0
Ja to Harta bym chciał on kozak jest
0
Hahahaha FC Hollywood dobre
0
Ale jesteś za Realem to na rm.pl a nie tu mnie tacy jak ty denerwują nie jesteś za Barcą to po co tu wchodzisz ???
0
Oby spodobała mu się La Masia i może będzie w przyszłości Leoś 2 :D
0
0
Natal11 zaje..... zdjęcie :)
0
Może mi to nie przeszkadza
0
Zobaczcie na tym zdjęciu jakie żółte zęby ma Martino haha :D
0
A kisz! demonie z tej strony Barcy a kisz!
0
To jest oczywiste przecież żaden klub na świecie by nie chciał sprzedać Messiego wyobraźcie sobie Barcę bez Messiego
0
Ej jak zrobiłeś sobie taki zaje..... nick???
0
Niech zrobią klubową wigilię dla piłkarzy Barcy :)
0
No to dostanie ten ją nas tu ten cały Majó