0

No ale utrzyma się taki wynik do końca i z Pierwszego miejsca na 3cie mamo

0

Ronaldo czerwona wow??? za co dostał

0

Nie!!!!!!!!!!!! popatrzcie na tabelę ligową mamo nie!!!

0

Czemu niby to chyba nie zależy jak zagrają od tego na jakim kanale leci mecz

0

Człowieku opanuj się po jednej porażce piszesz coś takiego? po jednym przegranym meczu???

0

Spokojnie powinniśmy wygrać z Sociedad na spokojnie w pierwszym meczu stawiam 4:0 lub 4:1 dla Barcy

0

Ja osobiście też bym mu fotkę strzelił a tak naprawdę wyobraźcie sobie spotkać idąc ulicą naszego generała Xaviego ojej ja bym mu buty czyścił nie wiem jak wy :)

0

Zobaczcie Xavi na pogrzebie a dziewczynka mu zdj...robi ???

0

Wy tego nie zrozumieliście mu chodzi że on oddał by swoje życie za życie swojego ojca i syna :D

0

Ty tego nie zrozumiałeś chodzi mu o to że by oddał życie swoje za swojego ojca i syna

0

Mam pytanie do tego co czytam niżej tak za syna wy może tego nie rozumiecie po jesteście dzieciakami w życiu rodzina jest najważniejsza ja mam syna i za niego oddał bym życie

0

Tak prawidłowa to musimy najpierw kupić bardzo dobrego ŚO i jeszcze bramkarza :) potem można pomyśleć o Davidzie Silvie :D

0

Ja już wolę Adriano :)

0

Tak dać im Mascherano i dopłacić :)

0

Thiago Silva za Alvesa mógłby być on jest ŚO ale też gra jako PO i LO :)

0

Sprowadzić Bramkarza,Davida Silve i obrońcę i będzie git :)

0

Przecież David Silva w Barcelonie to moje marzenie Jezu teraz tylko się modlić żeby do nas przeszedł ale pewnie City by chciało dużo kasy za niego ale on jest kozak prawdziwy następca Xaviego i jeszcze mógłby być lepszy od Xaviego :)

0

Hahaha no całkiem zabawne :)

0

0

Nie wiem jest dobry co ci w nim teraz przeszkadza jest w formie zrobił chyba jako jedyny w Barcelonie siatkę dla Ronaldo Alves spoko gość nie wiem co od niego chcesz :)

0

No ale ostatnio na prawdę coś się dzieję z tymi kibicami ja byłem w moim życiu 6razy na Camp Nou i po meczu miałem to śpiewanie i itd...w uszach przez kilka dni tak tam jest głośno a teraz w ostatnim czasie coś jest nie tak może przez pogodę czy coś :)

0

Szkoda że przegraliśmy mam nadzieję że przynajmniej Real i Atletico też przegrają ale w to wątpię :(

0

No ja jadę ale na revange do Barcelony :)

0

A ja akurat jadę do Barcelony na ten mecz z City i muszę zamówić bilet przez internet albo kupić tam na miejscu co mi radzicie ??? kupić w Barcelonie czy przez internet?

0

Ach i to jakie przyjemne :)

0

Más que un użytkownik,ale masz kozackie zdj... :) :D

0

http://www.futbolhd.pl/stream2.php masz w świetniej jakości

0

Nie my gramy przecież na Camp Nou dzisiaj oglądałem taki magazyn i mówili że Barca powinna na Camp Nou roznieść Levante

0

Żeby sobie pograł pokiwał strzelił bramencje :D

0

Najlepszy napastnik na świecie Messi jest napastnikiem to co jest od niego lepszy nie przesadzaj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?