Ja osobiście też bym mu fotkę strzelił a tak naprawdę wyobraźcie sobie spotkać idąc ulicą naszego generała Xaviego ojej ja bym mu buty czyścił nie wiem jak wy :)
Mam pytanie do tego co czytam niżej tak za syna wy może tego nie rozumiecie po jesteście dzieciakami w życiu rodzina jest najważniejsza ja mam syna i za niego oddał bym życie
Przecież David Silva w Barcelonie to moje marzenie Jezu teraz tylko się modlić żeby do nas przeszedł ale pewnie City by chciało dużo kasy za niego ale on jest kozak prawdziwy następca Xaviego i jeszcze mógłby być lepszy od Xaviego :)
Nie wiem jest dobry co ci w nim teraz przeszkadza jest w formie zrobił chyba jako jedyny w Barcelonie siatkę dla Ronaldo Alves spoko gość nie wiem co od niego chcesz :)
No ale ostatnio na prawdę coś się dzieję z tymi kibicami ja byłem w moim życiu 6razy na Camp Nou i po meczu miałem to śpiewanie i itd...w uszach przez kilka dni tak tam jest głośno a teraz w ostatnim czasie coś jest nie tak może przez pogodę czy coś :)
A ja akurat jadę do Barcelony na ten mecz z City i muszę zamówić bilet przez internet albo kupić tam na miejscu co mi radzicie ??? kupić w Barcelonie czy przez internet?
0
No ale utrzyma się taki wynik do końca i z Pierwszego miejsca na 3cie mamo
0
Ronaldo czerwona wow??? za co dostał
0
Nie!!!!!!!!!!!! popatrzcie na tabelę ligową mamo nie!!!
0
Czemu niby to chyba nie zależy jak zagrają od tego na jakim kanale leci mecz
0
Człowieku opanuj się po jednej porażce piszesz coś takiego? po jednym przegranym meczu???
0
Spokojnie powinniśmy wygrać z Sociedad na spokojnie w pierwszym meczu stawiam 4:0 lub 4:1 dla Barcy
0
Ja osobiście też bym mu fotkę strzelił a tak naprawdę wyobraźcie sobie spotkać idąc ulicą naszego generała Xaviego ojej ja bym mu buty czyścił nie wiem jak wy :)
0
Zobaczcie Xavi na pogrzebie a dziewczynka mu zdj...robi ???
0
Wy tego nie zrozumieliście mu chodzi że on oddał by swoje życie za życie swojego ojca i syna :D
0
Ty tego nie zrozumiałeś chodzi mu o to że by oddał życie swoje za swojego ojca i syna
0
Mam pytanie do tego co czytam niżej tak za syna wy może tego nie rozumiecie po jesteście dzieciakami w życiu rodzina jest najważniejsza ja mam syna i za niego oddał bym życie
0
Tak prawidłowa to musimy najpierw kupić bardzo dobrego ŚO i jeszcze bramkarza :) potem można pomyśleć o Davidzie Silvie :D
0
Ja już wolę Adriano :)
0
Tak dać im Mascherano i dopłacić :)
0
Thiago Silva za Alvesa mógłby być on jest ŚO ale też gra jako PO i LO :)
0
Sprowadzić Bramkarza,Davida Silve i obrońcę i będzie git :)
0
Przecież David Silva w Barcelonie to moje marzenie Jezu teraz tylko się modlić żeby do nas przeszedł ale pewnie City by chciało dużo kasy za niego ale on jest kozak prawdziwy następca Xaviego i jeszcze mógłby być lepszy od Xaviego :)
0
Hahaha no całkiem zabawne :)
0
Wiem że nie na temat ale musicie to zobaczyć na facebooku jest z was beka
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=543970145717316&set=a.380316512082681.1073741828.380315035416162&type=1&theater
0
Nie wiem jest dobry co ci w nim teraz przeszkadza jest w formie zrobił chyba jako jedyny w Barcelonie siatkę dla Ronaldo Alves spoko gość nie wiem co od niego chcesz :)
0
No ale ostatnio na prawdę coś się dzieję z tymi kibicami ja byłem w moim życiu 6razy na Camp Nou i po meczu miałem to śpiewanie i itd...w uszach przez kilka dni tak tam jest głośno a teraz w ostatnim czasie coś jest nie tak może przez pogodę czy coś :)
0
Szkoda że przegraliśmy mam nadzieję że przynajmniej Real i Atletico też przegrają ale w to wątpię :(
0
No ja jadę ale na revange do Barcelony :)
0
A ja akurat jadę do Barcelony na ten mecz z City i muszę zamówić bilet przez internet albo kupić tam na miejscu co mi radzicie ??? kupić w Barcelonie czy przez internet?
0
Ach i to jakie przyjemne :)
0
Más que un użytkownik,ale masz kozackie zdj... :) :D
0
http://www.futbolhd.pl/stream2.php masz w świetniej jakości
0
Nie my gramy przecież na Camp Nou dzisiaj oglądałem taki magazyn i mówili że Barca powinna na Camp Nou roznieść Levante
0
Żeby sobie pograł pokiwał strzelił bramencje :D
0
Najlepszy napastnik na świecie Messi jest napastnikiem to co jest od niego lepszy nie przesadzaj :)