0

Składy mogą być ale mogli Messiego dać od pierwszych minut :)

0

A po co ci link jak mecz leci na TVP SPORT ???

0

Barca więcej niż klub kolejny raz pokazuję że to coś więcej niż klub jestem dumny z bycia kibicem Barcy inny klub tego nie robi a powinni każdy klub LM daję koszulkę i się podpisują i na licytacje i było by dla chorych dzieci a nie jedna Barca

0

A co byś cie powiedzieli na takie coś???

http://www.architektura.info/index.php/architektura/polska_i_swiat/stadion_camp_nou_dla_fc_barcelona

Cudo,cudo i jeszcze raz cudo :)

0

Niema czego się bać Cesc to kozak i tyle :)

0

Oby,oby :)

0

Właśnie tak grającą dzisiaj Barcę chciałem zobaczyć :)

0

ma ktoś jakiś dobry stream do meczu ???

0

Jaki jutro wynik ostawiacie ja 4:1 lub 4:0 a wy ???

0

No i co po co piszesz to na stronce Barcy pisz to na stronie BVB lub reprezentacji polski a wg...piszesz nie na temat a za to są bany :)

0

Spokojnie wygramy bez problemów obstawiam wynik 4:0/4:1 a wy jaki wynik obstawiacie ???

0

A czemu chcecie usunąć konto na stronę Realu przechodzicie czy co po co wam skasowanie konta jak nie chcecie to się nie logujcie na tej stronce lub na to konto co teraz tylko zróbcie inne proste :)

0

Chciał bym mieć takie szczęście żeby ktoś z mojej rodziny był piłkarzem Barcy ale ona będzie miała z tego dobrze i źle po np...będzie córką legendy najlepszego obrońcy stulecia i fani Realu będą jej w szkolę w dzieciństwie dokuczać w gimnazjum już bardziej ale i też będą kibice Barcy i wszyscy nie dadzą jej spokoju żeby na jutro do szkoły autograf przyniosła ale i tak bym chciał mieć w rodzinie kogoś takiego jak Puyol czy Pedro o Messim nie mówię zresztą tak jak wy. ... Visca El Barca!!! ...

0

No i jest git przestraszyłem się że na prawdę Barca straci 22pkt w lidzie i zostaną wyeliminowani z rozgrywek Europejskich przez 2czy3lata ale jest wszystko dobrze :)

0

Mecz leci na tvp sport :)

0

Mam do was pytanie czy mecz leci na jakimś kanale TV niech ktoś da odp...

0

Sávio ten koleś jest bardzo spoko :)

0

0

Wiem że nie na temat ale na jakim kanale leci dzisiejszy mecz z Levante???

0

Na jakim kanale leci ten mecz proszę niech ktoś napisze

0

Stadion kozacki bardzo mi się podoba ale te nazwy Camp Nou Intel, Camp Nou Coca Cola,trochę takie dziwne najlepiej niech zostanie stara nazwa legendarne Camp Nou :)

0

Zobaczcie zdj...główne haha fajne :D

0

Ma ktoś dobry stream ???

0

Zobaczycie dzisiaj powtórka z pierwszego meczu sezonu :)

0

Mam takie przeczucie że dzisiaj powtórzy się pierwszy mecz sezonu :) czyli 7:0 dla Barcy z Levante

0

Pamiętacie pierwszy mecz sezonu 7:0 dla Barcy :) oby się to powtórzyło jutro :D

0

Ale po co im te zmiany??? co im nie pasuję w Camp Nou

0

Modernizacja przecież Camp Nou to historia i nasza świątynia na której gra Barca :)

0

Wiadomo że Messi+Neymar to że mają więcej bramek nie znaczy że są lepsi zobacz najpierw jak gra Neymar i Bale a potem pisz po Bale kosztował 100ml... a Neymar nie całe 60 i kto lepszy?

0

Jezu wiem że was wyru... ale może napiszcie to wyru... z kropeczkami po będą bany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?