0

Dawno nie było naszego Leo w takiej Formie ;D

0

Jak sędzia nie słusznie uznał karny dla Barcy to mieli pretensję i pisali spisek a teraz cicho już siedzą :)

0

Czy fantasy to nwm :) myślę że dało by się w przyszłości (po kupnie ŚO) go ściągnąć :D

0

Takiego jak ty mówisz to Hulk by mógł być silny wysoki bomba z daleka nie kosztowałby dużo pieniędzy :)

0

Tak ale myślę że nam wgl... napastnik lub pomocnik nie jest potrzebny musimy kupić ŚO ;D

0

No ale trzeba myśleć o sprowadzeniu obrońcy a nie jak to niektórzy myślą o Agüero ;)

0

Muszą kupić solidnego obrońcę dla mnie najlepiej było by kupić młodego i bardzo utalentowanego Mangalę z FCPorto :) choć jest jeszcze tam kilka innych myślę że ten transfer był by najlepszy jak i nie za drogi oczywiście mogli by kupić T.Silvę ale no nie za bardzo nas stać by opłacić ten transfer ale jak byś my go kupili to byłby to idealny zastępca Puyola jest jeszcze Luiz również pasował by do naszej gry ale on to bardziej się skupia na ofensywie :( Myślę że najlepiej zainwestować w transfer było by kupić Mangalę :D

0

Przepraszam może przegapiłem były już składy

0

Niby czemu może nie mieć formy przez te ostatnie problemy prywatne ??? :D

0

Na tej stronce może zrobić konto kto chcę ale jest dla kibiców Barcy :) dla nich ona powstała :D

0

Ja tak też czasami robię :D

0

KamQiX Czy wiesz że... Idealnie to sformułowałeś :D

0

hahahahhahahahahaa koleś ty jesteś typowym przykładem sezonowca :D Xd

0

Ale czemu jeśli jesteś za City to na stronkę City siedź a nie na stronce Barcy :)

0

No to jak on tak mówi to chyba odejdzie ale mi się zdaję że jak odejdzie to wróci do Chelsea :D choć bardzo bym chciał aby grał dla Barcy jak by otrzymywał więcej minut od Taty to pewnie by grał chociaż nie powiedział on że odejdzie ale...

0

Oj wyobraźcie sobie że Messi dzisiaj 3 brameczki strzela w pięknym stylu i wynik kończy się 3:0 ale było by fajnie myślę nawet że Messiego było by stać na taki wyczyn ale mi wystarczy nawet remis 0:0 choć nie obraził bym się przy lepszym wyniku oczywiście dla Barcy :)

0

żal mi tych co uważają że to plotka :) hahaha no ok mnie stać ja odziedziczyłem w spadku 3mieszkania mój ojciec jest burmistrzem miasta gliwice :) za bilet zapłaciłem tu w Polsce z EURO mi przeliczyło na polskie i wyszło mi dokładnie 3056zł,99gr a jak ktoś mi nie wierzy to niech napisze ja wyślę mu zdjęcia na PRIV :D

0

Takie jest życie :( niestety

0

Kurde ten rok jest pechowy miałem być w Barcelonie na tym meczu mam nawet bilet na ten mecz w domu a tu mi ciocia zmarła i nie pojechałem strasznie pechowy rok jeszcze wcześniej mi zmarła kuzynka i nawet pies ! A mogłem być na takim meczu :)

0

Ok dzięki :)

0

Mam pytanie bo cały czas reklamowali na TVP1 że ten mecz będzie na TVP1 a tu piszę że na Canal+Sport :/ czy mógłby mi ktoś dokładnie napisać :)

0

Moim zdaniem najlepiej było by Fabsa za Xaviego na prawą pomoc a na prawym skrzydle Alexis :)

0

Zlatan on się najlepiej spisuję jak dla mnie on powinien być w trójce ZP :) a nie Ribéry :D

0

Andres współczuje :( trzymaj się :/ ...

0

12_FCBarcelona Czy ty wiesz co ty piszesz ??? 5 bramek w plecy od City chyba na odwrót :)

0

Ok ja kibicuję od kiedy pamiętam Barcelonie mam 30 lat i od dziecka kocham Barcę :) Ale on ma nas przepraszać ok może źle grają ale no wiesz nie potrzebna krytyka :)

0

Barca moim zdaniem wygra wiem że wróci Kun i będą raczej grać ofensywnie ale Barca jak zagra ofensywnie to koniec Messi ich zniszczy :)

0

Mi również wystarczy ale zdaje mi się że Barca będzie rządzić na boisku jak to zawszę na Camp Nou :)

0

W pierwszym meczu wygraliśmy 2:0 u City na wyjeździe a u sb... myślę że będzie Barca już grała tak jak nas przyzwyczaiła :) i spokojna wygrana 3:1 coś w tym stylu

0

Dokładnie już mam dość tej krytyki jak się coś nie podoba to wyp... wiem teraz dostanę minusy ale taka prawda nie denerwuję was krytyka tych sezonowców ??? i tylko takie coś wstyd mi za Barcę od przyszłego sezonu kibicuję Bayernowi lub Realowi :) Dani ma rację i byłby idealnym zawodnikiem tylko te jego wrzutki :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?