0

Było takie coś na innej stronce Barcy ;) nie pamiętam jakiej :D

0

Nie wiem czy słyszeliście ale :
Barcelona gotowa wydać 122 miliony euro, plus 133 miliony na transfery. Razem 255milionów! Do zespołu tego lata ma dołączyć 7piłkarzy!

0

Jak on teraz broni w tej bramce to marzenie brać go ! i Ter Stergena na rezerwowego i wtedy będzie zacięta walka o pierwszy skład i Courtois będzie 3-razy lepiej bronił jak i Ter Stergen to było by coś i wtedy mi wystarczy tylko Mangala i będzie potrójna korona :D

0

Jeśli ją już lubisz to ok :D

0

Wiem że nie na temat ale proszę o polubienie stronki o Barcelonie bardzo proszę i jeszcze raz przepraszam że pisze nie na temat ;)
https://www.facebook.com/pages/Barca-Mes-Que-Un-Club/236743766526248?ref=tn_tnmn

0

nie no podczas oglądania meczu i gdy to widziałem to myślałem że pęknę ze śmiechu hahaha Alves ich zgasił

0

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,15858635,Primera_Division__Tito_Vilanova_nie_zyje.html

Mam prośbę do redakcji by wyłączyli komentarze !!! po czymś tak tragicznym.

0

Chciałbym Luiza w naszym zespolę ale on coś mnie tak bardzo nie przekonuję bardzo bym chciał by Barca złożyła ofertę dla Porto o Mangalę ;)

0

Ten zawodnik jest świetny :D oglądam bardzo dużo meczów Fiorentiny i muszę powiedzieć że on jest wgl... za dobry by grać w takiej Fiorentinie :) jestem za ten zawodnik może grać właściwie na każdej pozycji gra w obronie pomocy i ataku ;) on jest bardziej PŚP jak Xavi tylko bardziej stara się w obronie jak i ataku :D

0

Szczerze ? Ozil to jest moje marzenie by go zobaczyć w Barcelonie pasuję wszystkim do Barcy :D stylem wszystkim :D

0

To może Fabsa zdjąć z ŚP dać w miejsce Alena Alen na rezerwę i wtedy będzie 3-napastników chciał bym taką Neymar,Messi,L. Suarez :D

0

Jestem za za młodymi talentami :) tylko żeby znowu nie było żadnych problemów przez FIFA

0

Ja chciałbym zobaczyć taką Barce :D
-BR Ter Stegen
-LO J.Alba ;D
-ŚO Pique
-ŚO Hummels lub Mangala
-PO Danilo
-ŚPD Busquets
-ŚP Fabregas
-LŚP Iniesta
-PŚP Alen Halilović
i 2- ka napastników nie to co teraz zawsze 3-ka
-N Messi
-N Neymar

3

Kupić Laporte i jeszcze kogoś lepszego np... Mangala i wtedy walka o pierwszy skład i zobaczymy co wyjdzie to może nas wynieść trochę ale jak nie zainwestujemy to nie będzie już wielkiej Barcy :(

3

Jak dla mnie transfer D.Luiza jest ok ... ale najlepszym rozwiązaniem był by Mangala z FCPorto :)

0

Często oglądam mecze Chelsea jak i całą ligę Angielską muszę powiedzieć że jak czytam poniższe komentarze że D.Luiz nie jest ŚO tylko ŚPD to nie macie zbytnio racji :D Luiz gra świetnie w obronie jego nominalna pozycja to ŚO ale oczywiście może zagrać na ŚPD no może macie rację jak na obrońcę gra może trochę ofensywnie ale jest on świetny i moim zdaniem on by bardzo pasował do naszego stylu gry

1

Nawet fajna ta piosenka :D ale ja wolę tą oto najpiękniejszą piosenkę posłuchajcie sami :)

0

Dla waszej wiadomości ona napisała to specjalnie ponieważ wy nie rozumiecie o co jej chodzi on ma na imię Krul i piszę się przez u a u nas król piszę się przez ó i jej o to chodziło że niby źle napisane

0

Chciał bym żeby tu został może on nie jest szybszy od Bale'a ale naprawdę gdyby nie kontuzja to może by go dogonił zobaczcie przecież on nie jest częścią drużyny ale w meczu to on jest jednym z najlepszych na boisku robi znacznie więcej niż Marszczejajo ;D moim zdaniem na razie gdy nie kupimy obrońcy i Pique już wyleczy kontuzję podstawowymi ŚO powinni być Pique i Bartra :D

0

Ja bym wolał go zostawić ale jak dadzą 40 mln to wtedy się poważnie zastanowić ... Jak sprzedamy go to będzie atak Alexis,Messi,Neymar i z ławki by wchodził Tello :D to by było lepiej po tak to zawsze jeden więcej gra a drógi mniej i wgl mamy dużo jeszcze napastników jest jeszcze Cuenca i dużo talentów w drużynie rezerw więc za około 40 mln możemy go sprzedać ;D

0

United może sobie pomarzyć ;D hahahaha śmieszne haha Fabregas musi zostać u nas jak chcą to ew... moglibyśmy sprzedać im ŚPD A.Song'a :D

0

Jestem za !!! nie tylko jako rezerwowy tylko nawet mógłby grać w pierwszym składzie :D

0

Song zawsze jest szczęśliwy i radosny a tu na tym zdjęciu jakiś taki smutny :(

0

Messi nie lubi rozmawiać itd... a tak to czy to ma znaczenie kto się wypowiada ? co to za różnica czy to Puyol czy Messi Messi ich nie uspokoi (kibiców) że powie to Messi a nie ktoś inny .

0

Często oglądam mecze Fiorentiny i muszę powiedzieć że jest on bardzo dobrym grajkiem stylem pasuję do Barcy gra w obronie jak i pomocy jest on bardziej prawym pomocnikiem tak jak Xavi chętnie bym go widział w Barcelonie ale niestety nie jest nam potrzebny :(

0

Jak by sprzedali Alvesa to niech kupią Danilo z FCPorto ;D i jeszcze Mangalę na ŚO również z Porto :)

1

Ja bym wolał zostawić Alexisa w Barcelonie :) nam potrzeba kupować a nie sprzedawać zawodników :) ...

0

Na torcie :D ale podczas urodzin Ikera :) haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?