Nie wiem czy słyszeliście ale :
Barcelona gotowa wydać 122 miliony euro, plus 133 miliony na transfery. Razem 255milionów! Do zespołu tego lata ma dołączyć 7piłkarzy!
Jak on teraz broni w tej bramce to marzenie brać go ! i Ter Stergena na rezerwowego i wtedy będzie zacięta walka o pierwszy skład i Courtois będzie 3-razy lepiej bronił jak i Ter Stergen to było by coś i wtedy mi wystarczy tylko Mangala i będzie potrójna korona :D
Ten zawodnik jest świetny :D oglądam bardzo dużo meczów Fiorentiny i muszę powiedzieć że on jest wgl... za dobry by grać w takiej Fiorentinie :) jestem za ten zawodnik może grać właściwie na każdej pozycji gra w obronie pomocy i ataku ;) on jest bardziej PŚP jak Xavi tylko bardziej stara się w obronie jak i ataku :D
Ja chciałbym zobaczyć taką Barce :D
-BR Ter Stegen
-LO J.Alba ;D
-ŚO Pique
-ŚO Hummels lub Mangala
-PO Danilo
-ŚPD Busquets
-ŚP Fabregas
-LŚP Iniesta
-PŚP Alen Halilović
i 2- ka napastników nie to co teraz zawsze 3-ka
-N Messi
-N Neymar
Kupić Laporte i jeszcze kogoś lepszego np... Mangala i wtedy walka o pierwszy skład i zobaczymy co wyjdzie to może nas wynieść trochę ale jak nie zainwestujemy to nie będzie już wielkiej Barcy :(
Często oglądam mecze Chelsea jak i całą ligę Angielską muszę powiedzieć że jak czytam poniższe komentarze że D.Luiz nie jest ŚO tylko ŚPD to nie macie zbytnio racji :D Luiz gra świetnie w obronie jego nominalna pozycja to ŚO ale oczywiście może zagrać na ŚPD no może macie rację jak na obrońcę gra może trochę ofensywnie ale jest on świetny i moim zdaniem on by bardzo pasował do naszego stylu gry
Dla waszej wiadomości ona napisała to specjalnie ponieważ wy nie rozumiecie o co jej chodzi on ma na imię Krul i piszę się przez u a u nas król piszę się przez ó i jej o to chodziło że niby źle napisane
Chciał bym żeby tu został może on nie jest szybszy od Bale'a ale naprawdę gdyby nie kontuzja to może by go dogonił zobaczcie przecież on nie jest częścią drużyny ale w meczu to on jest jednym z najlepszych na boisku robi znacznie więcej niż Marszczejajo ;D moim zdaniem na razie gdy nie kupimy obrońcy i Pique już wyleczy kontuzję podstawowymi ŚO powinni być Pique i Bartra :D
Ja bym wolał go zostawić ale jak dadzą 40 mln to wtedy się poważnie zastanowić ... Jak sprzedamy go to będzie atak Alexis,Messi,Neymar i z ławki by wchodził Tello :D to by było lepiej po tak to zawsze jeden więcej gra a drógi mniej i wgl mamy dużo jeszcze napastników jest jeszcze Cuenca i dużo talentów w drużynie rezerw więc za około 40 mln możemy go sprzedać ;D
Messi nie lubi rozmawiać itd... a tak to czy to ma znaczenie kto się wypowiada ? co to za różnica czy to Puyol czy Messi Messi ich nie uspokoi (kibiców) że powie to Messi a nie ktoś inny .
Często oglądam mecze Fiorentiny i muszę powiedzieć że jest on bardzo dobrym grajkiem stylem pasuję do Barcy gra w obronie jak i pomocy jest on bardziej prawym pomocnikiem tak jak Xavi chętnie bym go widział w Barcelonie ale niestety nie jest nam potrzebny :(
0
Było takie coś na innej stronce Barcy ;) nie pamiętam jakiej :D
0
Nie wiem czy słyszeliście ale :
Barcelona gotowa wydać 122 miliony euro, plus 133 miliony na transfery. Razem 255milionów! Do zespołu tego lata ma dołączyć 7piłkarzy!
0
Jak on teraz broni w tej bramce to marzenie brać go ! i Ter Stergena na rezerwowego i wtedy będzie zacięta walka o pierwszy skład i Courtois będzie 3-razy lepiej bronił jak i Ter Stergen to było by coś i wtedy mi wystarczy tylko Mangala i będzie potrójna korona :D
0
Jeśli ją już lubisz to ok :D
0
Wiem że nie na temat ale proszę o polubienie stronki o Barcelonie bardzo proszę i jeszcze raz przepraszam że pisze nie na temat ;)
https://www.facebook.com/pages/Barca-Mes-Que-Un-Club/236743766526248?ref=tn_tnmn
0
nie no podczas oglądania meczu i gdy to widziałem to myślałem że pęknę ze śmiechu hahaha Alves ich zgasił
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,15858635,Primera_Division__Tito_Vilanova_nie_zyje.html
Mam prośbę do redakcji by wyłączyli komentarze !!! po czymś tak tragicznym.
0
Chciałbym Luiza w naszym zespolę ale on coś mnie tak bardzo nie przekonuję bardzo bym chciał by Barca złożyła ofertę dla Porto o Mangalę ;)
0
Ten zawodnik jest świetny :D oglądam bardzo dużo meczów Fiorentiny i muszę powiedzieć że on jest wgl... za dobry by grać w takiej Fiorentinie :) jestem za ten zawodnik może grać właściwie na każdej pozycji gra w obronie pomocy i ataku ;) on jest bardziej PŚP jak Xavi tylko bardziej stara się w obronie jak i ataku :D
0
Szczerze ? Ozil to jest moje marzenie by go zobaczyć w Barcelonie pasuję wszystkim do Barcy :D stylem wszystkim :D
0
To może Fabsa zdjąć z ŚP dać w miejsce Alena Alen na rezerwę i wtedy będzie 3-napastników chciał bym taką Neymar,Messi,L. Suarez :D
0
Jestem za za młodymi talentami :) tylko żeby znowu nie było żadnych problemów przez FIFA
0
Ja chciałbym zobaczyć taką Barce :D
-BR Ter Stegen
-LO J.Alba ;D
-ŚO Pique
-ŚO Hummels lub Mangala
-PO Danilo
-ŚPD Busquets
-ŚP Fabregas
-LŚP Iniesta
-PŚP Alen Halilović
i 2- ka napastników nie to co teraz zawsze 3-ka
-N Messi
-N Neymar
3
Kupić Laporte i jeszcze kogoś lepszego np... Mangala i wtedy walka o pierwszy skład i zobaczymy co wyjdzie to może nas wynieść trochę ale jak nie zainwestujemy to nie będzie już wielkiej Barcy :(
3
Jak dla mnie transfer D.Luiza jest ok ... ale najlepszym rozwiązaniem był by Mangala z FCPorto :)
0
Często oglądam mecze Chelsea jak i całą ligę Angielską muszę powiedzieć że jak czytam poniższe komentarze że D.Luiz nie jest ŚO tylko ŚPD to nie macie zbytnio racji :D Luiz gra świetnie w obronie jego nominalna pozycja to ŚO ale oczywiście może zagrać na ŚPD no może macie rację jak na obrońcę gra może trochę ofensywnie ale jest on świetny i moim zdaniem on by bardzo pasował do naszego stylu gry
1
Nawet fajna ta piosenka :D ale ja wolę tą oto najpiękniejszą piosenkę posłuchajcie sami :)
0
Dla waszej wiadomości ona napisała to specjalnie ponieważ wy nie rozumiecie o co jej chodzi on ma na imię Krul i piszę się przez u a u nas król piszę się przez ó i jej o to chodziło że niby źle napisane
0
Chciał bym żeby tu został może on nie jest szybszy od Bale'a ale naprawdę gdyby nie kontuzja to może by go dogonił zobaczcie przecież on nie jest częścią drużyny ale w meczu to on jest jednym z najlepszych na boisku robi znacznie więcej niż Marszczejajo ;D moim zdaniem na razie gdy nie kupimy obrońcy i Pique już wyleczy kontuzję podstawowymi ŚO powinni być Pique i Bartra :D
0
Ja bym wolał go zostawić ale jak dadzą 40 mln to wtedy się poważnie zastanowić ... Jak sprzedamy go to będzie atak Alexis,Messi,Neymar i z ławki by wchodził Tello :D to by było lepiej po tak to zawsze jeden więcej gra a drógi mniej i wgl mamy dużo jeszcze napastników jest jeszcze Cuenca i dużo talentów w drużynie rezerw więc za około 40 mln możemy go sprzedać ;D
0
United może sobie pomarzyć ;D hahahaha śmieszne haha Fabregas musi zostać u nas jak chcą to ew... moglibyśmy sprzedać im ŚPD A.Song'a :D
0
Jestem za !!! nie tylko jako rezerwowy tylko nawet mógłby grać w pierwszym składzie :D
0
Song zawsze jest szczęśliwy i radosny a tu na tym zdjęciu jakiś taki smutny :(
0
Messi nie lubi rozmawiać itd... a tak to czy to ma znaczenie kto się wypowiada ? co to za różnica czy to Puyol czy Messi Messi ich nie uspokoi (kibiców) że powie to Messi a nie ktoś inny .
0
Często oglądam mecze Fiorentiny i muszę powiedzieć że jest on bardzo dobrym grajkiem stylem pasuję do Barcy gra w obronie jak i pomocy jest on bardziej prawym pomocnikiem tak jak Xavi chętnie bym go widział w Barcelonie ale niestety nie jest nam potrzebny :(
0
Jak by sprzedali Alvesa to niech kupią Danilo z FCPorto ;D i jeszcze Mangalę na ŚO również z Porto :)
1
Ja bym wolał zostawić Alexisa w Barcelonie :) nam potrzeba kupować a nie sprzedawać zawodników :) ...
6
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/el-desplazamiento-a-valencia?gallery_index=26
Neymar pożyczył spodnie od Messiego hahaha :D
0
Na torcie :D ale podczas urodzin Ikera :) haha
0
Klopp ??? był artykuł :D
http://www.fcbarca.com/55259-sport-martino-odejdzie-barca-zainteresowana-kloppem.html?utm_source=hotTopics&utm_medium=hotTopics&utm_campaign=hotTopics
Reus ? też !
http://www.fcbarca.com/55258-barcelona-chce-sciagnac-reusa.html?utm_source=hotTopics&utm_medium=hotTopics&utm_campaign=hotTopics