0

żal mi trochę ciebie i twojej wypowiedzi ...

0

Fajnie było by gdyby 6-ka tych zawodników zagrała ! :D
i tak nie mamy nic do stracenia po prowadzeniu 5:0 po pierwszym meczu :D

0

Ten "Futre" jest poważny ?
Nie wiedziałem że aż takie są debile na tym świecie
z całym szacunkiem do tego pana ale przesadza

1

najlepiej było by :
BR-Bravo
PO-Alves
ŚO-Pique
ŚO-Mascherano
LO-Alba
ŚPD-Busi
ŚP-Iniesta
ŚP-Rakitić
PS-Messi
N-Suarez
LS-Neymar takiej jedenastki bym się spodziewał :D

0

haahhahahaha ;D spadłem z krzesła

0

A potem Chelsea i City spadną z lóżka i się przebudzą ! ;D

0

A on jak mógł tak zniszczyć Barcę ? nwm nawet w naszej polskiej Ekstraklasie by takiego nikt nie chciał :/

0

Najlepsza wiadomość z klubu od chyba przybycia Neymara

0

Ty tak poważnie ?
to są młodziki nie którzy nie przekroczyli wieku 20 lat a ty uważasz że to apokalipsa ??? może w rezerwach ale prawda jest taka że nasza pierwsza drużyna dalej jest jedną z czołowych drużyn ;)

0

dla mnie to tak :
BR-Casillas (oczywiście za swoich czasów)
PO-Carlos Alberto
ŚO-Puyol
ŚO-T.Silva
LO-Roberto Carlos
ŚP-Zidane
ŚP-Beckham
ŚPO-Ronaldinho
LN-Maradona
N-Pele
PN-Messi
taki skład by był według mnie najlepszy ale może lepiej by wyglądał z inną formacją i gdzieś np... zmieniającego się za kogoś z podanych . CR7 i wiele innych bardzo dobrych zawodników

0

Niech się cieszy że za marzenia nie pozbawiają wolności ! :D

2

lepiej odrób zadanie na jutro ;) "d4ni3ls0n"

1

Nie będzie łatwo !Trzeba na ten mecz spiąć poślady i pokazać że Barca to wciąż zabójcza Barca jak za czasów Pepa :)

0

Danilo !
do niego jestem najbardziej przekonany czasami zdarzy mi się oglądać Porto i naprawdę bardzo mi się podoba jego gra i myślę że może bardzo dużo osiągnąć
i będzie z nim tak jak z Rakiticiem niby nie za dobry to tamto ale jak już trzeba będzie grać to zamknie wszystkim usta
jestem całkowicie na tak !

8

Debilstwo ...
jak może jakiemuś idiocie takie coś przyjść do łba ???

0

To było by cudowne gdyby przeszedł lecz jest to bardzo mało prawdopodobne z naszym zarządem i sankcją która nas obowiązuję :/ ale gdyby przeszedł to co wtedy z Rakiticiem ?

0

Dobry wyjściowy skład ! i najbardziej cieszy Masche w środku *o*

0

Na jakim dokładnie kanale leci mecz Barcelony ???

0

jpdl ...
co za człowiek pech ! :c Szkoło .

0

Noo i gitara :D

2

Szczerze to trochę żal mi się robi gdy patrzę na tego starca i myślę że on jest za kratkami

0

Oglądałem wszystkie mecze dotychczas Barcy więc nie muszę
ale za kogo teraz dałbyś tego np... Koke ? Rakitić , Iniesta ?
to poco sprowadzali tego Rakiticia ?

0

Myślę że Koke był by strzałem w dziesiątkę :D chociaż nwm czy potrzeba nam znowu kolejnego pomocnika :)

0

Neymar zgrał się z Messim w 100% oby Suarez dużo szybciej się ograł z Neymarem i Messim niż Neymar z Messim :D

0

Walka była bardzo wyrównana ale było widać że Kostecki jest dużo lepiej przygotowany i lepiej wyglądał ale sędziowie uznali że to Sołdra był lepszy

0

Przez cały "mecz" nwm czy tak to można nazwać
Kostecki dominował i wszyscy byli zdziwieni że to Sołdra wygrał na pkt oczywiście miał też swoje rundy ale Dawid był dużo lepszy ;)

0

Dziękować ;)

0

Wiem i przepraszam że nie na temat ale ma ktoś link do walki Adamka z Szpilką ;) ?

0

Oby dzisiaj się chłopaki rozstrzelali :D i wynagrodzili nam tą złą passę :D

0

Nie powiedziałem czegoś takiego że gdyby grali inni to by były wygrane ale podsumowałem jego 2 pierwsze mecze :) i jeszcze się co niektórzy przekonają jakim jest dobrym piłkarzem i że był wart wydanych pieniędzy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?