Tak naprawdę takie Porto to idealny klub dla naszego Tello :D
niech tam zostanie i cieszy się grą a u nas i tak by siedział na ławce i jak to w tym sezonie co był :) wchodził na niecałe czasami 5 min :/
BR-Ter Stegen/C.Bravo PO-D.Alves ŚO-Pique ŚO-Mascherano LO-Alba ŚPD-Busquets ŚP-Rakitić ŚP-Iniesta ŚPO-Messi N-Suarez N-Neymar tak według mnie to powinno wyglądać ;) Messi na ofensywnym pomocniku :D a przed nim dwójka napastników i jeszcze dobrze by było gdyby kupili (muszą kupić) obrońcę np... Humels i on byłby z Pique na ŚO a na ŚPD Mascherano za Busiego ponieważ to co on pokazał na MŚ jak on gra jako pomocnik defensywny to czapki z głów ... RAMBO !!! :D Tak to według mnie powinno wyglądać ;)
Nie żeby coś ale ja oglądam wszystkie mecze Argentyny na tych MŚ i powiem krótko najlepiej grającym piłkarzem w defensywie jest właśnie on ! Marszczejajo a kto inny ?
No to kur*a niech się pośpieszą ! bo to nie jest że zapłacą i kupią klub się musi zgodzić i sam zawodnik :) więc niech kupują tego z Sevilli Mathieu czy jak mu tam :D on dobry jest ! :) bo z naszym zarządem nikogo lepszego nie zobaczymy -,- ewentualnie młody Marquinhos z PSG :) na nikogo innego nie mamy szans ponieważ z nikim innym się nie porozumiewali tylko z tymi piłkarzami ;) a jeszcze trzeba było by Cuadrado sprowadzić za Daniego tak jak to miało być ale no Zubi wie co robi ! :( partacz jeden !
Spoczywaj w pokoju !
ten rok jest przeklęty ! 2014 najgorszym z możliwych jakby klątwa !
jeden z najgorszych sezonów Barcy :( , śmierć Tito , możliwe że najgorszy sezon Messiego w karierze , zmarł mi mój najlepszy przyjaciel , pies , kuzynka , ciocia i wgl... PECHOWY ROK ! dawać jak najszybciej 2015 ! :)
Wyobraźcie sb... taki Atak :
Neymar , Messi , Suarez to było by piękne lecz jeśli kupić go to nie możemy wydać zbyt dużej kwoty :) ponieważ obrona u nas to jeden z głównym celów w okienku transferowym ponieważ nasza obrona to krótko mówiąc gów*o :D
Ostatnio same dobre wieści oprócz odejście Fabsa i możliwość odejścia Xaviego :D
Bravo jest świetnym bramkarzem i może bez problemu walczyć o 1-skład z Ter Stergenem :D
Teraz potrzebujemy tylko jeszcze ŚO !!!
kupić jak najszybciej :) !
2
Dla mnie jest bez nadzieją kupowanie zawodnika który ma 31 lat przecież to jest zawodnik na 3/4 sezony a potem może kończyć karierę :d
0
http://atdhe.sx/soccer/watch-recreativo-huelva-fc-barcelona-6agki
http://itvhdsport.com/channel-2-live-stream.php
http://www.zonesport.eu/channel1.html
http://www.sportp2p.tv/ch3.html
http://blinertvppv.eu/stream4.html
http://ch4.tugalive.eu/
http://u-peak.me/STV2.html
http://footballhd.me/stream20.html
1
Tam piszę Pere Guardiola a ja przeczytałem Pep Guardiola i przez 5minut nie wiedziałem o co chodzi :) haha :)
0
Razorek przestań ;)
dziecko musi się wykrzyczeć :) haha :D
0
Tak naprawdę takie Porto to idealny klub dla naszego Tello :D
niech tam zostanie i cieszy się grą a u nas i tak by siedział na ławce i jak to w tym sezonie co był :) wchodził na niecałe czasami 5 min :/
0
BR-Ter Stegen/C.Bravo
PO-D.Alves
ŚO-Pique
ŚO-Mascherano
LO-Alba
ŚPD-Busquets
ŚP-Rakitić
ŚP-Iniesta
ŚPO-Messi
N-Suarez
N-Neymar
tak według mnie to powinno wyglądać ;) Messi na ofensywnym pomocniku :D a przed nim dwójka napastników
i jeszcze dobrze by było gdyby kupili (muszą kupić) obrońcę np... Humels i on byłby z Pique na ŚO a na ŚPD Mascherano za Busiego ponieważ to co on pokazał na MŚ jak on gra jako pomocnik defensywny to czapki z głów ... RAMBO !!! :D Tak to według mnie powinno wyglądać ;)
0
zagrać z ofensywnym pomocnikiem to było by najlepsze Messi na ŚPO a przed nim 2-ka napastników Suarez i Neymar ;)
0
fajny żart tylko że nie śmieszny -,-
Widać że dziecko :D
0
Nie żeby coś ale ja oglądam wszystkie mecze Argentyny na tych MŚ i powiem krótko najlepiej grającym piłkarzem w defensywie jest właśnie on ! Marszczejajo a kto inny ?
0
No to kur*a niech się pośpieszą ! bo to nie jest że zapłacą i kupią klub się musi zgodzić i sam zawodnik :)
więc niech kupują tego z Sevilli Mathieu czy jak mu tam :D on dobry jest ! :) bo z naszym zarządem nikogo lepszego nie zobaczymy -,-
ewentualnie młody Marquinhos z PSG :) na nikogo innego nie mamy szans ponieważ z nikim innym się nie porozumiewali tylko z tymi piłkarzami ;) a jeszcze trzeba było by Cuadrado sprowadzić za Daniego tak jak to miało być ale no Zubi wie co robi ! :( partacz jeden !
2
Ja osobiście bardzo ciesze się z tego transferu lecz kiedy w końcu kupią obrońcę ? !!!!!!
0
Spoczywaj w pokoju !
ten rok jest przeklęty ! 2014 najgorszym z możliwych jakby klątwa !
jeden z najgorszych sezonów Barcy :( , śmierć Tito , możliwe że najgorszy sezon Messiego w karierze , zmarł mi mój najlepszy przyjaciel , pies , kuzynka , ciocia i wgl... PECHOWY ROK ! dawać jak najszybciej 2015 ! :)
0
Wiem że nie na temat i bardzo przepraszam !
ale bardzo was proszę :)
polubcie stronkę moją o FCBarcelonie na Facebooku :D
https://www.facebook.com/pages/Barca-Mes-Que-Un-Club/236743766526248
Polecam !!! :)
1
Wiem że nie na temat i bardzo przepraszam !
ale bardzo was proszę :)
polubcie stronkę moją o FCBarcelonie na Facebooku :D
https://www.facebook.com/pages/Barca-Mes-Que-Un-Club/236743766526248
proszę :)
0
Wiem że nie na temat i bardzo przepraszam !
ale bardzo was proszę :)
polubcie stronkę moją o FCBarcelonie na Facebooku :D
https://www.facebook.com/pages/Barca-Mes-Que-Un-Club/236743766526248
0
Gracias Pinto !
0
U nas będzie dopiero prawdo podobnie po Mundialu no na pewno bo tam za kilka dni bd a u nas po Mundialu :D
1
Tak ;)
0
Nooo kur*a !!! przecież już ja bym lepiej zarządzał niż ten zarząd Barcy :/
0
Neymar , Messi , Suarez *o* cudo :D
1
Wyobraźcie sb... taki Atak :
Neymar , Messi , Suarez to było by piękne lecz jeśli kupić go to nie możemy wydać zbyt dużej kwoty :) ponieważ obrona u nas to jeden z głównym celów w okienku transferowym ponieważ nasza obrona to krótko mówiąc gów*o :D
0
Nie chcę go !!!
przecież ja pamiętam jak jeszcze w Realu do pustej bramki nie umiał trafić :/
0
Zrobione w Brazylii ;)
0
Ostatnio same dobre wieści oprócz odejście Fabsa i możliwość odejścia Xaviego :D
Bravo jest świetnym bramkarzem i może bez problemu walczyć o 1-skład z Ter Stergenem :D
Teraz potrzebujemy tylko jeszcze ŚO !!!
kupić jak najszybciej :) !
0
Wiem że nie na temat i bardzo przepraszam !
ale bardzo was proszę :)
polubcie stronkę moją o FCBarcelonie na Facebooku :D
https://www.facebook.com/pages/Barca-Mes-Que-Un-Club/236743766526248
0
No wgl... ten cały "Zubi" to zwykły parciarz !
0
za 33 miliony to mogą ale sobie pomarzyć :D
Przecież Alexis jest chyba w życiowej formie :)
0
Kur#a po prostu żenada ;( !!!
0
Ja podczas tej renowacji wolał bym sprzedać Pedro :D myślę że np... od United bo są zainteresowani jesteśmy w stanie trochę wyciągnąć $ ;)
0
No trochę racji w tym jest a z resztą co ja mówię ?
dużo prawdy w tym jest :D