To że Sandro jest lepszy nie znaczy że Munir nie jest nieoszlifowanym diamencikiem to jest wielki talent i kto wie czy w przyszłości młodsi nie bd o nim tak mówić jak on dziś o Messim ?
Coś nie wyobrażam sobie by Piklet odszedł i by Barcelona sprzedała jednego z najlepszych obrońców na świecie i najlepszego w klubie może na razie przegrywa rywalizację z Mascherano i Mathieu ale wiadomo kto jest lepszy i Pique jeszczę wróci do formy
Właśnie gdybyś nie zauważył to Busquets ma lepsze statystyki i to dużo lepsze niż Mascherano a wolał na ŚPD bym zobaczyć Masche właśnie za grę jak on czyści jak on gra a to co grał na mundialu to była poezja i nwm czemu ale teraz gdy on jest na boisku podczas oglądania meczu czuję się pewniej z nim niż bez niego
Jak Suarez dojedzie do powinno być już chyba lepiej
a najsłabszym zawodnikiem wczoraj był wyraźnie Ter Stergen to oczywiście miał swoje interwencję ale tak to zagrał piach na tej bramce
Szczerze to powiem jest wiele plotek tylko wiedzieć która prawdziwa :D
ale wszystko jest możliwe może nawet odejść w następnym okienku czy coś nie wiadomo
chociaż i tak jestem pewien na milion % że Messi zostanie u nas :D
Oceny jak najbardziej zasłużone piłkarze Barcelony nie pokazali to na co się od nich oczekiwało
ale musicie przyznać jak mieliśmy fatalną obronę w zeszłym sezonie a wy tym no to pięknie jeszcze bez ani jednej bramki straconej
myślę że w tym sezonie możemy naprawdę zajść daleko i mamy o co walczyć
Visca El Barca
Kasabian nie dawno wyczytałem że Messi jeśli nie będzie potrzebny i klub będzie chciał się go pozbyć to najbardziej prawdo podobne jest to że zagra na koniec w Argentynie :)
Jeśli znacie historię życia naszego Leo to chyba nie tak ciężko się domyśleć że Messi będzie grał dla Barcelony do końca kariery i tak jak to powiedział nie dawno odejdę z klubu jeśli nie będę już potrzebny drużynie a on ma zaledwie 27 lat to nie tak mało ale gdy popatrzymy na to co on już osiąg to naprawę czapki z główa załóżmy mniej więcej będzie grał do wieku 35 lat :) do wieku 33 będzie w swojej przyzwoitej formię :)
Jedzą na co mają ochotę nawet piłkarz Barcelony może sb od czasu do czasu na coś takiego pozwolić ale bez przesady kogo to w większości interesuję co oni jedli
Kto bogatemu zabroni ? :D
Wy polaczki sracie dlatego że to Polska i tylko w tym potrafią wygrać ja nie lubię siatkówki i mnie to nie interesuję ale no waż wybór i nie mam nic do powiedzenia -,-
Dla mnie jest piłka nożna ważniejsza niż jakaś siatkówka a jeszcze Barca gra
Co czytam niektóre komentarze to mam wyje*ane na te tanią Polskę nie ma nic ważniejszego niż mecz Barcy nie ma nic ważniejszego niż Barca
Visca El Barca !!!
Witam was Cule
mam pytanie na jakim kanale jest mecz FCBarcelony ponieważ szukam i nie wiem gdzie jest
niech ktoś odpisze na jakim kanale lub da transmisję ;)
No może coś w tym jest ale za zawodnika na kilka sezonów 20 mln... ??? to chyba trochę dużo (za dużo) :) za 22 był to wyciągnięcia Vertonghen ;) dużo lepszy i młodszy ale no cóż życzmy Mathieu wszystkiego dobrego i niech nasz Marc Bartra się rozwinie w między czasie dać go na krótkie wypożyczenie by sb... regularnie pograł itd :D
0
Suarez 2-mecze dwie przegrane :/
Oby w środę pokazał na co go tak naprawdę stać ! :)
0
Ma ktoś link do porządnej transmisji ?
0
według mnie powinni grać lecz to że miał romanse z kimś z rodziny Lucho nie znaczy że mają od razu grać ;)
0
To że Sandro jest lepszy nie znaczy że Munir nie jest nieoszlifowanym diamencikiem to jest wielki talent i kto wie czy w przyszłości młodsi nie bd o nim tak mówić jak on dziś o Messim ?
0
Jezuuu hahhaha Avada Kedavra zobacz najpierw mecze a potem mów że nie strzela jak mu nikt akcji nie zrobi :D
0
Od razu drewno a nigdy nie osiągniesz to co on
i jeśli to on jest drewnem to kim ty jesteś?
lasem ?
0
Coś nie wyobrażam sobie by Piklet odszedł i by Barcelona sprzedała jednego z najlepszych obrońców na świecie i najlepszego w klubie może na razie przegrywa rywalizację z Mascherano i Mathieu ale wiadomo kto jest lepszy i Pique jeszczę wróci do formy
0
Właśnie gdybyś nie zauważył to Busquets ma lepsze statystyki i to dużo lepsze niż Mascherano a wolał na ŚPD bym zobaczyć Masche właśnie za grę jak on czyści jak on gra a to co grał na mundialu to była poezja i nwm czemu ale teraz gdy on jest na boisku podczas oglądania meczu czuję się pewniej z nim niż bez niego
0
Też tego nie pojmuję :D
0
Jak Suarez dojedzie do powinno być już chyba lepiej
a najsłabszym zawodnikiem wczoraj był wyraźnie Ter Stergen to oczywiście miał swoje interwencję ale tak to zagrał piach na tej bramce
0
Mam nadzieję że Andres jutro pokażę że potrafi nadal czarować
jutro chcę widzieć Magica :D
0
Szczerze to powiem jest wiele plotek tylko wiedzieć która prawdziwa :D
ale wszystko jest możliwe może nawet odejść w następnym okienku czy coś nie wiadomo
chociaż i tak jestem pewien na milion % że Messi zostanie u nas :D
1
Oceny jak najbardziej zasłużone piłkarze Barcelony nie pokazali to na co się od nich oczekiwało
ale musicie przyznać jak mieliśmy fatalną obronę w zeszłym sezonie a wy tym no to pięknie jeszcze bez ani jednej bramki straconej
myślę że w tym sezonie możemy naprawdę zajść daleko i mamy o co walczyć
Visca El Barca
0
Kasabian nie dawno wyczytałem że Messi jeśli nie będzie potrzebny i klub będzie chciał się go pozbyć to najbardziej prawdo podobne jest to że zagra na koniec w Argentynie :)
1
Przepraszam mój błąd za chwileczkę go poprawię :)
1
Jeśli znacie historię życia naszego Leo to chyba nie tak ciężko się domyśleć że Messi będzie grał dla Barcelony do końca kariery i tak jak to powiedział nie dawno odejdę z klubu jeśli nie będę już potrzebny drużynie a on ma zaledwie 27 lat to nie tak mało ale gdy popatrzymy na to co on już osiąg to naprawę czapki z główa załóżmy mniej więcej będzie grał do wieku 35 lat :) do wieku 33 będzie w swojej przyzwoitej formię :)
0
Jedzą na co mają ochotę nawet piłkarz Barcelony może sb od czasu do czasu na coś takiego pozwolić ale bez przesady kogo to w większości interesuję co oni jedli
Kto bogatemu zabroni ? :D
1
Wstydzę się tego Narodu
0
hahaha mam się wstydzić ?
czego że żyje w kraju Rasizmu,brudu i nie uprzejmości
proszę cię ;) i radzę zakupić słownik ortograficzny
1
Wy polaczki sracie dlatego że to Polska i tylko w tym potrafią wygrać ja nie lubię siatkówki i mnie to nie interesuję ale no waż wybór i nie mam nic do powiedzenia -,-
Dla mnie jest piłka nożna ważniejsza niż jakaś siatkówka a jeszcze Barca gra
3
Co czytam niektóre komentarze to mam wyje*ane na te tanią Polskę nie ma nic ważniejszego niż mecz Barcy nie ma nic ważniejszego niż Barca
Visca El Barca !!!
0
To widać jacy z was kibice nie mówię że nimi nie jesteście ale wolicie oglądać jakąś Polskę zamiast Dumy Katalonii
0
Po to jest ta strona ;)
a tak wgl przeczytajcie regulamin jeśli się pisze nie na temat dostaje się bana dlatego zwróciłem uwagę :)
2
No i co z tego ? to jest stronka Barcy nie polskich siatkarzy ;)
0
Bardzo fajne ;)
0
Według mnie to jest głupie
nie pozwala rozdawać autografów no dobra jak już nie to trudno ale kara pienięrzna i cały świat o tym wie -,-
0
Witam was Cule
mam pytanie na jakim kanale jest mecz FCBarcelony ponieważ szukam i nie wiem gdzie jest
niech ktoś odpisze na jakim kanale lub da transmisję ;)
0
No ale lepiej by wygrała ponieważ wtedy są większe szanse na zagranie ;)
3
Kochani wiem że nie na temat ale : Zagłosujcie na Barce żeby zagrała w Polsce ;) z Górnikiem Zabrze http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/871,ktora-druzyna-ma-zagrac-z-gornikiem-zabrze-na-otwarciu-stadionu-w-zabrzu,id,t.html?cookie=1
0
No może coś w tym jest ale za zawodnika na kilka sezonów 20 mln... ??? to chyba trochę dużo (za dużo) :) za 22 był to wyciągnięcia Vertonghen ;) dużo lepszy i młodszy ale no cóż życzmy Mathieu wszystkiego dobrego i niech nasz Marc Bartra się rozwinie w między czasie dać go na krótkie wypożyczenie by sb... regularnie pograł itd :D