0

Suarez 2-mecze dwie przegrane :/
Oby w środę pokazał na co go tak naprawdę stać ! :)

0

Ma ktoś link do porządnej transmisji ?

0

według mnie powinni grać lecz to że miał romanse z kimś z rodziny Lucho nie znaczy że mają od razu grać ;)

0

To że Sandro jest lepszy nie znaczy że Munir nie jest nieoszlifowanym diamencikiem to jest wielki talent i kto wie czy w przyszłości młodsi nie bd o nim tak mówić jak on dziś o Messim ?

0

Jezuuu hahhaha Avada Kedavra zobacz najpierw mecze a potem mów że nie strzela jak mu nikt akcji nie zrobi :D

0

Od razu drewno a nigdy nie osiągniesz to co on
i jeśli to on jest drewnem to kim ty jesteś?
lasem ?

0

Coś nie wyobrażam sobie by Piklet odszedł i by Barcelona sprzedała jednego z najlepszych obrońców na świecie i najlepszego w klubie może na razie przegrywa rywalizację z Mascherano i Mathieu ale wiadomo kto jest lepszy i Pique jeszczę wróci do formy

0

Właśnie gdybyś nie zauważył to Busquets ma lepsze statystyki i to dużo lepsze niż Mascherano a wolał na ŚPD bym zobaczyć Masche właśnie za grę jak on czyści jak on gra a to co grał na mundialu to była poezja i nwm czemu ale teraz gdy on jest na boisku podczas oglądania meczu czuję się pewniej z nim niż bez niego

0

Też tego nie pojmuję :D

0

Jak Suarez dojedzie do powinno być już chyba lepiej
a najsłabszym zawodnikiem wczoraj był wyraźnie Ter Stergen to oczywiście miał swoje interwencję ale tak to zagrał piach na tej bramce

0

Mam nadzieję że Andres jutro pokażę że potrafi nadal czarować
jutro chcę widzieć Magica :D

0

Szczerze to powiem jest wiele plotek tylko wiedzieć która prawdziwa :D
ale wszystko jest możliwe może nawet odejść w następnym okienku czy coś nie wiadomo
chociaż i tak jestem pewien na milion % że Messi zostanie u nas :D

1

Oceny jak najbardziej zasłużone piłkarze Barcelony nie pokazali to na co się od nich oczekiwało
ale musicie przyznać jak mieliśmy fatalną obronę w zeszłym sezonie a wy tym no to pięknie jeszcze bez ani jednej bramki straconej
myślę że w tym sezonie możemy naprawdę zajść daleko i mamy o co walczyć
Visca El Barca

0

Kasabian nie dawno wyczytałem że Messi jeśli nie będzie potrzebny i klub będzie chciał się go pozbyć to najbardziej prawdo podobne jest to że zagra na koniec w Argentynie :)

1

Przepraszam mój błąd za chwileczkę go poprawię :)

1

Jeśli znacie historię życia naszego Leo to chyba nie tak ciężko się domyśleć że Messi będzie grał dla Barcelony do końca kariery i tak jak to powiedział nie dawno odejdę z klubu jeśli nie będę już potrzebny drużynie a on ma zaledwie 27 lat to nie tak mało ale gdy popatrzymy na to co on już osiąg to naprawę czapki z główa załóżmy mniej więcej będzie grał do wieku 35 lat :) do wieku 33 będzie w swojej przyzwoitej formię :)

0

Jedzą na co mają ochotę nawet piłkarz Barcelony może sb od czasu do czasu na coś takiego pozwolić ale bez przesady kogo to w większości interesuję co oni jedli
Kto bogatemu zabroni ? :D

1

Wstydzę się tego Narodu

0

hahaha mam się wstydzić ?
czego że żyje w kraju Rasizmu,brudu i nie uprzejmości
proszę cię ;) i radzę zakupić słownik ortograficzny

1

Wy polaczki sracie dlatego że to Polska i tylko w tym potrafią wygrać ja nie lubię siatkówki i mnie to nie interesuję ale no waż wybór i nie mam nic do powiedzenia -,-
Dla mnie jest piłka nożna ważniejsza niż jakaś siatkówka a jeszcze Barca gra

3

Co czytam niektóre komentarze to mam wyje*ane na te tanią Polskę nie ma nic ważniejszego niż mecz Barcy nie ma nic ważniejszego niż Barca
Visca El Barca !!!

0

To widać jacy z was kibice nie mówię że nimi nie jesteście ale wolicie oglądać jakąś Polskę zamiast Dumy Katalonii

0

Po to jest ta strona ;)
a tak wgl przeczytajcie regulamin jeśli się pisze nie na temat dostaje się bana dlatego zwróciłem uwagę :)

2

No i co z tego ? to jest stronka Barcy nie polskich siatkarzy ;)

0

Bardzo fajne ;)

0

Według mnie to jest głupie
nie pozwala rozdawać autografów no dobra jak już nie to trudno ale kara pienięrzna i cały świat o tym wie -,-

0

Witam was Cule
mam pytanie na jakim kanale jest mecz FCBarcelony ponieważ szukam i nie wiem gdzie jest
niech ktoś odpisze na jakim kanale lub da transmisję ;)

0

No ale lepiej by wygrała ponieważ wtedy są większe szanse na zagranie ;)

3

Kochani wiem że nie na temat ale : Zagłosujcie na Barce żeby zagrała w Polsce ;) z Górnikiem Zabrze http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/871,ktora-druzyna-ma-zagrac-z-gornikiem-zabrze-na-otwarciu-stadionu-w-zabrzu,id,t.html?cookie=1

0

No może coś w tym jest ale za zawodnika na kilka sezonów 20 mln... ??? to chyba trochę dużo (za dużo) :) za 22 był to wyciągnięcia Vertonghen ;) dużo lepszy i młodszy ale no cóż życzmy Mathieu wszystkiego dobrego i niech nasz Marc Bartra się rozwinie w między czasie dać go na krótkie wypożyczenie by sb... regularnie pograł itd :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?