0

No i po takim geście widać że Barcelona to naprawdę coś więcej niż klub !
- Barca Mes Que Un Club !!!

0

ShrimpyPants z tb... też się zgadzam masz rację :D

0

Zgadzam się w 100 % z tb merowing ;)

0

No ma żonę i to bardzo ładną ale się całował z chłopakiem i jest dziś naszym piłkarzem i mamy pedałka w składzie ale tak wgl... to będzie Inisesta , Rakitić na lini pomocy zajebiście :D

6

Rakitić jest świetnym piłkarzem i będzie w pomocy Iniesta , Rakitić zabójcza linia pomocy :D lecz Bardzo mnie on wgl... obrzydza ponieważ jest pedałem i lizał się z chłopakiem :(

0

Nie jestem przekonany do tego transferu a w szczególności dla tego że jest on pedałem :( a takich w Barsie nie potrzeba :D

0

Mam również takie zdanie ;)

0

No mógłby zastąpić nam Fabsa jeśli odejdzie i myślę że był by to dobry transfer lecz z ceną to chyba przesadzili :D

1

Racja !

0

Nie ;( !!! mój jeden z ulubionych zawodników !

0

Iniesta

0

hahhahhaha ok ...
61 mln ? ? ? za tą cenę można by było sprowadzić kogoś dużo lepszego ;) nwm ... może do tej ceny całkiem nie wiele byś my dodali i mieli byś my T.Silvę :D jak byś my dodali ? możliwe że nawet za tą cenę by można było złożyć ofertę :D

0

Ma dziewczynę
i całuje się z chłopakiem
Pozdro 600
XD ahhaahahhahaha :D
to jest down i tyle jpdl :D

0

Każdy tylko nie Rakitić !
Pedał ! z chłopakiem się całował :/

0

ja pedała w Barcelonie nie chce ! :P
on się całował z kolegą z zespołu :D

0

Nooo marzenie !!!
I teraz będziemy jeszcze potrzebować PO
Widział bym tam najchętniej Danilo :)

0

A tak wgl...
Pogba na 100 % idzie do Realu ;(

3

W składzie Barcy nie ma miejsca dla pedała !!!
Wiem może teraz dostane bana od redakcji ale...
On jest pedałem lizał się z kolegą z zespołu !
A w Barcelonie miejsca dla takich nie ma moje zdanie jest takie by tępić i gnoić pedałów !

0

Tak ten ;(

1

Do meczu jeszcze 17-godzin nie mogę się doczekać i nie mogę spać cały czas myślę o tym spotkaniu

0

Potrzeba nam jednego stopera sprowadzić ;) ponieważ jeśli sprowadzimy Mangalę to będzie Pique , Mangala a zmiennikiem będzie Bartra . A na pomoc to nie potrzebujemy :D chyba że kupimy 20-letniego bardzo utalentowanego Pogbę ;D jestem za ! choć tani nie bd ... trzeba by wyłożyć co najmniej 40/50 mln :) albo też Hazard'a ale to możemy pomarzyć :) chociaż Hazard sam napisał list do Barcy że chce przejść do Barcy :D ja bym kupił tak na obronę obok Pique Mangalę może jeszcze Laporta :) ale będzie nie potrzebny ponieważ mamy jeszcze jako zmiennika Bartrę . również trzeba kupić PO ponieważ Alves sam chcę odejść i już kontaktował się z PSG jak bym widział Danilo u nas również młody zawodnik z FCPorto na pomoc nie potrzeba nam piłkarzy . a na Atak można by np... takiego Müller'a :D

0

Zobacz tu tylko to :



A tu masz jak ich wkręca w murawę ;) i to nie dawno sezon 12 :D

0

Ale mi chodzi o Barce ;) Barca VS Girona FC

0

Przepraszam że nie na temat ale ...
ma ktoś link do meczu bo w polskiej telewizji nie ma :P
ma ktoś zagraniczny stream ?

0

Zgadzam się z tobą w 100 %

13

Za kilka lat . Kto wie ???
Ale on naprawdę ma wielki potenciał i nie zdziwie się za 3/4 lata max 5 jak będzie walczył o Złotą Piłke

0

Kurcze wiem że pisze nie na temat ale czemu wszędzie na Facebooku i różnych stronkach Barcelony piszą że jeszcze przed Mundialem przejdzie do nas David Luiz ??? transfer 25mln... tu tego nie ma a ktoś coś wie bo chce się upewnić ???

0

Nie zastanawiać się ! moim zdaniem jeśli Barca nie będzie kupowała zawodników co już są jednymi z najlepszych a za kilka lat kto wie może to będzie ten poziom co Messi i jeszcze chce odejść do Barcy :D brać go !!! i jeszcze Pogba ! i będzie jak w bajce :D wtedy nie potrzebujemy tylu transferów Ter Stergen na Bramkę Mangala lub Luiz na obronę obok Pique jestem na nie żeby Luiz do nas dochodził ! wolę Mangala :) i Zúñiga w miejsce Alvesa :D a Alvesa do PSG ponieważ są nim zainteresowani i wtedy Potrójna Korona !!!
VeB !!!!!!!

0

Fabregasa bym zostawił a jak zaoferują więcej to można pomyśleć ale ta cena za niego to darmo !

0

A widzieliście jak obronił karny Messiego ??? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?