0

Ten wyżej dobrze gada :D polać mu ! haha :)
Inista jak zwykle mądrze gada :)

1

Jak dla mnie Messi za słaba ocena :) On grał bardzo dobrze powinien dostać co najmniej 5.0 ale to nie ja decyduję :P

0

Rivaldo83
zgadzam się z tb... w 100% :-)

0

Aha ok ... :D chciał sprzedać cały skład a potem by marzył o takim zawodniku jak np... Fabregas !

0

Jak ja nie na widzę tego Pepe !
On to jest taki cham że szkoda słów ...
Zobaczcie nawet na zdjęciu te jego zachowanie na Fabsie :/
cham do potęgi !

0

Nam wystarczy jeden z tych graczy i mamy Barce z 2011r...
T.Silva on to nwm prze kozak jest :)

0

Klopp ? mi on pasuję :) tylko że też nie ma wielkich szans że odejdzie z BvB I dojdzie do nas :(

0

Byłem w Barcelonie byłem w Katalonii i to nie jedno krotnie :)
Ale ty się zgadzasz że wyzywają od sku*** synów jeszcze jak by ich wyzywali ale oni wyzywają ich od mamy że są z Sku... synami !

0

Przynajmniej żeńska drużyna wygrała ligę my jeszcze możemy wygrać ale mamy minimalne szanse :P

0

hahaha teraz to dowaliłeś ...

0

Ancelotti wydaje się bardzo miłym i z szacunkiem człowiekiem :) nie tak jak zawsze inni szkoleniowcy nawygadywać na Barce i tyle :)

0

Tymi sku*** synami to są te kibice jak można tak powiedzieć do piłkarza Barcy to nie kibice to są jakieś sezonowe peda*y
Ja sb... nie wyobrażam że bym im buty czyścił a te dzieciaki jeszcze wyzywają od sku... !!! Wstyd , Wstyd i jeszcze raz wstyd ! dla tych downów :)

0

Niby czemu rozbawił mnie twój kom... hhaahaha prawda jest taka że Neymar był jednym z najlepszych zawodników chyba inny mecz oglądałeś ?

0

no to sezon bez żadnego pucharu !!!

0

No jak nie jak tak !!!

0

ma ktoś jakąś dobrą transmisje ???

0

Skład OK :) zobaczymy jak zagra Busi jako stoper :) Montoya też w pierwszej jedenastce co mnie bardzo cieszy ;D no zobaczymy ...
Barca po zwycięstwo ! Barca po 3 pkt !

1

Mi się wydaje że Messi zagrał najgorszy mecz w swojej całej karierze i przebiegł 1,5km więcej od bramkarza :(

0

No a jakby inaczej ? :o Tylko po 3 pkt ... !!!

0

No skład dobry ;D ale może zamiast Pedro to Alexis ?

0

Nie wiem czy to jest w ogóle możliwe ...

0

No to dziś trzeba zobaczeć jak grają nasi przyszli zawodniicy Barcy

0

Oby się udało potrzebujemy transferów
bo bez nich będzie cieńutko
potrzeba nam ŚO i bramkarza obowiąskowo

0

Wiem że teraz troche pisze nie na temat ale...
Na jakim dzisiaj programie telewizyjnym leci mecz Barcy coś nwm czemu mi nie pokazuje tutaj na stronce niech ktoś napisze ;)

0

Bartra ? Ja go widze za rok ewentualnie 2 jako kluczową część defensywy Barcy ;)

0

Hubik27 dlaczego myślisz że jestem sezonowcem ??? z kąt takie u cb... info powiem ci tyle że od zawsze jestem za Barcą nigdy nie ubrałem barw innego klubu ty pewnie tak napewno chodzisz na mecze swojej dru... miastowej ja nie !

0

Mam do was pytanie proszę niech ktoś mi napisze w odpowiedzi na jakim programie telewizyjnym leci dzisiejszy mecz Barcy ...

PS.
Nie pokazuje mi tu na stronce coś się chyba popsuło

0

Aha zapomniałem że Pique ma kontuzje to za niego Puyola ;)

1

Jak dla mnie powinno być tak :
BR- Pinto
PO-Alves
ŚO-Pique
ŚO-Bartra
LO-Alba
ŚPD- Busquets
PŚP-Xavi
LŚO- Fabregas
PS-Neymar
N-Messi
LS-Iniesta

Tak powinien wyglądać weług mnie skład na Atletico ;)

0

Oby wszystko było ok... bo jak będzie taka kara to będzie nie dobrze przez ten czas oj nie dobrze :-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?