0

Jak oglądałem dokładnie zdj... to wydywało się że noga Sergio była obok a nie na jego twarzy ale cóż nie możemy powiedzieć ani na tego ani tego ponieważ nie wiadomo jak było dokładnie :)

0

Szkoda :( ale mamy dobrego rezerwowego za niego ;) Bartra i nie zapominajmy że jest jeszcze nasz kapitan Puyol :) według mnie to powinno być że grał by ten lub ten i by się potem zmieniali

0

Na jakim kanale leci mecz ... prosze niech ktoś da odpo.... Visca El Barca

0

nwm ale może powiększ ją po prostu :D

0

Zgadzam się z tb... w 100%

0

Z całym szacunkiem do Ronaldo ale zobaczcie ile on ma żelu na głowie na tym zdjęciu rozumiem można dać trochę czy coś ale bez przesady ...

0

Nic a co się miało stać ??? u cb... jest coś nie tak ? u mnie wszystko w porządku wszytko działa jak trzeba :)

0

Ale to był przepiękny mecz :) w tym sezonie i nie tylko ligi Hiszpańskiej najlepszy nie było do tych czas takiego spotkania i podczas 3 gola Messiego na 4:3 się popłakałem :/

0

Ale na ten mecz się nie mogę doczekać oj cały czas mi w głowie :) i przypominam sb... Mecz Barca 5:0 Real może to się powtórzy po jak wiadomo historia lubi się powtarzać :)

0

Tak pasuję to było by przecudowne :) 2xMessi i Xavi i u nich Bezzęba i będzie tak jak w moim śnie

0

fcbbarca4ever : pisze się mistrz :)

0

Jak dla mnie Messi i Ronaldo to ten sam poziom ale Messi moim zdaniem jest lepszy ale nie da się powiedzieć który jest lepszy obaj są z innej planety

0

Tak byś miał swoich napastników i pomocników a obrona dalej była by dziurawa ???

0

Jak dla mnie nie musimy kupować 2-ch obrońców mamy przecież młodego utalentowanego Marca :) jak dla mnie kupić Mangalę z FCPorto ;) ale jak już 2-ch to marzy mi się T. Silva i taki transfer był by idealny światowej klasy obrońca chociaż Mangala też ma talent i jest młodziutki jak już to kupić tego lub tego ;)

0

Najlepiej moglibyśmy trafić na MU ale mam przeczucie że trafimy na PSG lub Bayern :/ myślę że nawet z Bayernem, Realem lub PSG i tak byśmy wygrali :)

0

W meczu w którym grają 2-wie najlepsze drużyny świata nie może być faworyta :) mylę że zdobędziemy pkt...

0

Może teraz też założy siatkę Ronaldo :)

0

Ale hahaha mam beke ale żeś teraz dowalił Xd...

0

Tak ! Pokazali że są właśnie Barcą :D oby z taką formą wyszli na Santiago Bernabeu jak i zagrali w innych meczach i wtedy mamy szansę na fotel lidera ;) ...

0

Tak mam taką nadzieję że zostaniesz :) z nami do końca i co dalej będziecie co niektórzy pisać sprzedać Messiego i kupić 10-ciu innych piłkarzy żal mi takich przecież go na boisku nie zastąpi nawet 30-tu taka prawda on jest z innej galaktyki :) tak samo jak i Ronaldo :)

0

Również bym chciał żeby to był wielki mecz na korzyść Barcelony oczywiście :) i będzie jeśli wyjdą w tym meczu tak jak dzisiaj :)

0

Mam taką nadzieję po 3pkt i zwycięstwo w wielkim stylu :)

0

Do tego artykułu dobrali idealne zdjęcie :)

0

Don Andres jest wielki :D jak się dowiedziałem że zmarł mu syn to się popłakałem :/ od razu :(

0

Messi świetnie grał w tym meczu jest w formie w ostatnim czasie jeszcze tak się wyróżniał na boisku jak grali z MC-City ;)

0

Jak bym chciał tak od początku na ataku Alexis,Messi,Neymar :) Pedro w drugiej połowie za Alexisa lub Neya aha i Alexis ma znowu nam ustrzelić taką bramencje z lobu ojj to było przecudowne liczę że to El-Clasico będzie również udane jak poprzednie ;o

0

Myślę że Porto by się zgodzili na wymianę zawodnikami Alves za Danilo :) i kupić od nich jeszczę Mangalę !!!

0

hahaha Dokładne zakaz wjazdom autobusom :)

0

Alves może nie jest najlepszy ma te swoje fatalne wrzutki ale jak byś my go sprzedali to kim byśmy go zastąpili ;o PO nie ma na rynku i wgl... tak jak ŚO niestety ale Alves powinien zastać no może przesadziłem ale nie ma za wielu piłkarzy takich jak on :)

0

Jakim on jest skarbem i jak czytam czasami tych co piszą sprzedać go i kupić 10-ciu innych piłkarzy to mnie szlak trafia :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?