2

Jest piłkarzem, to strzela gole. Po co jakiekolwiek dywagacje w tym kierunku ?

1

Kali być, Kali jeść... Czerwone kartki też.

1

Oglądałeś uważnie mecz, czy tylko skróty ???

0

Bardzo się starał ten nieudaczny sędzia, aby zaszkodzić Barcie, jak zwykle zresztą. Pomimo faktu dość nie frasobliwego ustawienia i gry drużyny, wpłynął na wynik meczu.

0

Co ty pieprzysz Masze....

1

Kto wpuszcza na początek do gry Gomesa, słabego młodego Suareza przy tak nieprzewidywalnym przeciwniku ??

0

Znalazł się lizus, a fe....

2

Drewno.....................

0

Czyli jak zwykle.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Szkoda mi Pique, ale ma rację i dlatego się denerwuje. Poziom sędziowania w hiszpańskiej lidze jest bardzo mierny...

0

No cóż, prymitywne osobniki są wszędzie. Brak szacunku, straszne.

0

Głupi, czy perfidny, oto jest pytanie...

1

Frajer, zwykły tchórz...

0

A g*wno go to obchodzi. Niech nie pepla tylko siedzi cicho.

0

A Pigue zostanie pewnie ukarany, ze nie jest ciotą...

2

Oczywiście, że walczymy, ale nie widzisz co się dzieje, czy nie chcesz widzieć. Ludzie maja prawo do oceny sytuacji.

0

A może wygrana co ? Nie widzisz co się dzieje od dłuższego czasu ?

0

No niestety masz rację, ale trener wie wszystko "najlepiej".

0

No właśnie, to po co gra ? Gdzie jest trener ???

0

Na czym ???
...

0

Piękny gol Messiego, ale tylko on z Pigue mają grać na tym boisku ???

0

Dobrze pisałem, że największym zagrożeniem dla Barcelony jest Luis Enrique. Katastrofa.

2

Podejrzewam, że większym zagrożeniem dla Barcy jest Luis Enrique...

0

Mowa - trawa.
.

4

To są błędy ? To jest prowokacja jego i tych tępych bocznych nieudaczników.

0

Panie trenerze, jakoś ostatnio każdy nas podtapia, albo zatapia.

2

W 100% ma rację. Pominąwszy bardzo słabą taktykę i grę Barcelony.

1

Raczej Turana za Suareza.

1

Weź ty się chłopie nie odzywaj...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?