anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest piłkarzem, to strzela gole. Po co jakiekolwiek dywagacje w tym kierunku ?
1
Kali być, Kali jeść... Czerwone kartki też.
1
Oglądałeś uważnie mecz, czy tylko skróty ???
0
Bardzo się starał ten nieudaczny sędzia, aby zaszkodzić Barcie, jak zwykle zresztą. Pomimo faktu dość nie frasobliwego ustawienia i gry drużyny, wpłynął na wynik meczu.
0
Co ty pieprzysz Masze....
1
Kto wpuszcza na początek do gry Gomesa, słabego młodego Suareza przy tak nieprzewidywalnym przeciwniku ??
0
Znalazł się lizus, a fe....
2
Drewno.....................
0
Czyli jak zwykle.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Szkoda mi Pique, ale ma rację i dlatego się denerwuje. Poziom sędziowania w hiszpańskiej lidze jest bardzo mierny...
0
No cóż, prymitywne osobniki są wszędzie. Brak szacunku, straszne.
0
Głupi, czy perfidny, oto jest pytanie...
1
Frajer, zwykły tchórz...
0
A g*wno go to obchodzi. Niech nie pepla tylko siedzi cicho.
0
A Pigue zostanie pewnie ukarany, ze nie jest ciotą...
2
Oczywiście, że walczymy, ale nie widzisz co się dzieje, czy nie chcesz widzieć. Ludzie maja prawo do oceny sytuacji.
0
A może wygrana co ? Nie widzisz co się dzieje od dłuższego czasu ?
0
No niestety masz rację, ale trener wie wszystko "najlepiej".
0
No właśnie, to po co gra ? Gdzie jest trener ???
0
Na czym ???
...
0
Piękny gol Messiego, ale tylko on z Pigue mają grać na tym boisku ???
0
Dobrze pisałem, że największym zagrożeniem dla Barcelony jest Luis Enrique. Katastrofa.
2
Podejrzewam, że większym zagrożeniem dla Barcy jest Luis Enrique...
0
Mowa - trawa.
.
4
To są błędy ? To jest prowokacja jego i tych tępych bocznych nieudaczników.
0
Panie trenerze, jakoś ostatnio każdy nas podtapia, albo zatapia.
2
W 100% ma rację. Pominąwszy bardzo słabą taktykę i grę Barcelony.
1
Raczej Turana za Suareza.
1
Weź ty się chłopie nie odzywaj...