anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia popisał się 5 minutami w mecze Atletico z Realem nie ?
0
Przecież on znowu "nie przeżyje" w Arenalu. Wenger go zajedzie, po tym jak rozleniwił się w Barcelonie.
0
Cieszy mnie jego powrót, do to taki trochę boiskowy egoista, a takich zawodników też potrzeba w drużynie.
0
Bojan za Alexisa ? Chyba jednak nie ta liga.
2
No właśnie. Piłka nożna jest grą zespołową i wszyscy muszą pracować tak samo ciężko, choć mają różne zadania w zespole.
0
Zacznij grać "uczciwie" to będą Cię ludzie szanowali. Czas dorosnąć trochę....
0
Jesteś pewien tego co piszesz o Ter Stegenie ?
0
Trudno wypowiadać się o pracy Zubiego siedząc przed komputerem, ale jak dotychczas dziwne i nie do końca jasne podejmuje decyzje.
0
A co ty masz do Lewego ?
0
Może tak jest, pozostałe to spekulacje i plotki póki co.
0
Welcome Home... Miły gość.
0
ok. 130 Euro jak zwykle, ale czego się nie robi dla miłości
0
Italia to nie Hiszpania. W Celcie radził sobie całkiem dobrze. Nie skreślałbym go od razu.
0
Mamy Puchar Katalonii ! Gratulacje !
0
Ta oferta jest jeszcze do przyjęcia.
0
20 baniek - to jakiś żart ?
0
I ja również taką nadzieję mam. Powodzenia.
0
Coś podobnego ...
0
Brać go jak najszybciej, a Silva jest "zakochany" w Realu...
0
Bardzo podoba mi się jego sportowe, "bojowe" nastawienie.
0
Myślałem, że na Wengera... ha,ha,ha
0
Rafinia - de Souza ?
0
Witamy w klubie.
0
https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.377154786236.163890.195470936236/10152020493531237/?type=1&theater
0
Bez żartów moi drodzy.....
0
Spadówa...
0
Może czas dorosnąć trochę....
0
Zainteresowanie to nie sprzedaż ...
0
Sprzedaż Alexisa będzie błędem....
7
Z pewnością Tata Martino będzie bardziej doświadczonym trenerem po pracy w Barcelonie, a swoją drogą stał się trochę ofiarą "systemu" Barcy.