0

Sędzia popisał się 5 minutami w mecze Atletico z Realem nie ?

0

Przecież on znowu "nie przeżyje" w Arenalu. Wenger go zajedzie, po tym jak rozleniwił się w Barcelonie.

0

Cieszy mnie jego powrót, do to taki trochę boiskowy egoista, a takich zawodników też potrzeba w drużynie.

0

Bojan za Alexisa ? Chyba jednak nie ta liga.

2

No właśnie. Piłka nożna jest grą zespołową i wszyscy muszą pracować tak samo ciężko, choć mają różne zadania w zespole.

0

Zacznij grać "uczciwie" to będą Cię ludzie szanowali. Czas dorosnąć trochę....

0

Jesteś pewien tego co piszesz o Ter Stegenie ?

0

Trudno wypowiadać się o pracy Zubiego siedząc przed komputerem, ale jak dotychczas dziwne i nie do końca jasne podejmuje decyzje.

0

A co ty masz do Lewego ?

0

Może tak jest, pozostałe to spekulacje i plotki póki co.

0

Welcome Home... Miły gość.

0

ok. 130 Euro jak zwykle, ale czego się nie robi dla miłości

0

Italia to nie Hiszpania. W Celcie radził sobie całkiem dobrze. Nie skreślałbym go od razu.

0

Mamy Puchar Katalonii ! Gratulacje !

0

Ta oferta jest jeszcze do przyjęcia.

0

20 baniek - to jakiś żart ?

0

I ja również taką nadzieję mam. Powodzenia.

0

Coś podobnego ...

0

Brać go jak najszybciej, a Silva jest "zakochany" w Realu...

0

Bardzo podoba mi się jego sportowe, "bojowe" nastawienie.

0

Myślałem, że na Wengera... ha,ha,ha

0

Rafinia - de Souza ?

0

Witamy w klubie.

0

Bez żartów moi drodzy.....

0

Spadówa...

0

Może czas dorosnąć trochę....

0

Zainteresowanie to nie sprzedaż ...

0

Sprzedaż Alexisa będzie błędem....

7

Z pewnością Tata Martino będzie bardziej doświadczonym trenerem po pracy w Barcelonie, a swoją drogą stał się trochę ofiarą "systemu" Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?