0

shad3

Jeśli uznać linie trawy boiska, to chyba jednak nie było spalonego. Ale karny wypajacowany niestety. Wstydziłby się ze zdobycia w taki sposób bramki, zawodnik uznawany za profesjonalistę.

0

Nie powinni gwizdać, to brak ogłady. Nie zasłużył chyba sobie na dezaprobatę. Jest piłkarzem i po prostu gra. A może będzie grał fair ?....

0

Oby spełnił się sen Rafy i stał się faktem.

0

Barca musi zagrać rozsądnie, aby nie wywinąć jakiegoś głupiego numeru przynoszącego stratę. Pełna uwaga i kontrola przez cały mecz.

0

Sergio Busquets - nie możemy pomijać jego dobrej gry. Faktem jest, że czasami potrafi zagrać dziwnie, ale więcej jest bdb gry ciekawej i z polotem. To daje przewagę Barcie. Dobrze, gdy Carles lub Yaya ma go na oku.

0

ManOfTheMatch

Nie tak do końca Barca jego nie chciała. Miał szkolić się w szkółce Barcy, ale nie zgodzili się jego rodzice ( nie chodziło o Barcę tylko o to, że ma się uczyć a nie grac w piłkę).

0

Nie powinni gwizdać. Nie podpadł chyba, a jest zawodnikiem młodym i niech chłopina gra.

0

Największy obecnie twardziel Barcy.

0

Genialny.

0

Bajeczna technika Andresa jest powalająca. Graj nam długo i strzelaj dużo bramek, na chwałę swoją i drużyny.

0

Tak trzymać. Żadnego zawodnika Barcy nigdy nie wolno "skreślać". Taka zasada "firmy". Trzymamy kciuki.

0

939

Jak obstawiasz dalej ? To bardzo ciekawe.

0

caminero

Dużo racji w tym co piszesz. Zastanawiam się jak ubiegły rok zakończył się po serii kontuzji i wykluczeń i wiemy wszyscy, że trudne okresy trzeba przetrwać jak najmniejszymi stratami. Zakupy faktycznie tutaj są nieodzowne.

0

bawol

Nienormalnych ludzi leczą lekarze. Może skorzystasz ?

0

aschnu

ble, ble, ble, ble, czyli jak zwykle.

0

aschnu

Jak zwykle prowokujesz. Z kompleksów już się wyleczyłeś ?

0

No kurczę, nie szło dzisiaj naszym. Atletico na fali, zagrali aktywnie, a nasi jakby w cieniu. Szkoda Keity, jeszcze się bardzo przejął. No cóż do boju. Jak to w piłce nożnej. Oby tylko nie było kontuzji i jestem spokojny. Visca el Barca.

0

To fakt mały mefisto.

0

Myślę, że siła Ibry w dzisiejszym spotkaniu może być bardzo ważna.

0

Ibra gra siłowy futbol, nie ma tej zwrotności, ale jego siła jest potrzebna drużynie. Czy w każdym meczu ? To jest zadanie trenera. Myślę, że znajdzie sposób na większą skuteczność Ibry.

0

Kocur VV zrobił wielki postęp i pretenduje do najlepszych bramkarzy świata. Nie wolno zapomnieć jego fantastycznych interwencji. Jest bardzo silnym punktem zespołu. Pilnuj Victor pola i bramki Barcy długi czas. Visca.

0

Nawet już dogadaliśmy się z sędziami, aby "wycinać" zawodników Barcy i Sevilli. Po trupach będziemy szli..... Nieźle.

0

Nie bierz tego tak do "serca", zabawnie to wyglądało, to wszystko.

0

yoyo8412

Powtarzanie masz w naturze, czy tylko tak się wysyła ? (pytam nie złośliwie).

0

Tak, będę oglądał.

0

Tak, będe oglądał.

0

Czy przypadkiem będzie to kupno-sprzedaż wiązana, czyli Cesc za niego kasa + Bojan ? Hm...

0

Proszę.

0

aschnu

Wreszcie napisałeś prawdę o mentalności, którą uczy Pep. Sam widzisz jak się gubisz w swoich teoriach. A zakompleksiony jesteś.

0

Widzę, że na forum Barcy próbują zabłysnąć zakompleksieni kibice RM. Idźcie sobie poszczekać na podwórko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?