anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
shad3
Jeśli uznać linie trawy boiska, to chyba jednak nie było spalonego. Ale karny wypajacowany niestety. Wstydziłby się ze zdobycia w taki sposób bramki, zawodnik uznawany za profesjonalistę.
0
Nie powinni gwizdać, to brak ogłady. Nie zasłużył chyba sobie na dezaprobatę. Jest piłkarzem i po prostu gra. A może będzie grał fair ?....
0
Oby spełnił się sen Rafy i stał się faktem.
0
Barca musi zagrać rozsądnie, aby nie wywinąć jakiegoś głupiego numeru przynoszącego stratę. Pełna uwaga i kontrola przez cały mecz.
0
Sergio Busquets - nie możemy pomijać jego dobrej gry. Faktem jest, że czasami potrafi zagrać dziwnie, ale więcej jest bdb gry ciekawej i z polotem. To daje przewagę Barcie. Dobrze, gdy Carles lub Yaya ma go na oku.
0
ManOfTheMatch
Nie tak do końca Barca jego nie chciała. Miał szkolić się w szkółce Barcy, ale nie zgodzili się jego rodzice ( nie chodziło o Barcę tylko o to, że ma się uczyć a nie grac w piłkę).
0
Nie powinni gwizdać. Nie podpadł chyba, a jest zawodnikiem młodym i niech chłopina gra.
0
Największy obecnie twardziel Barcy.
0
Genialny.
0
Bajeczna technika Andresa jest powalająca. Graj nam długo i strzelaj dużo bramek, na chwałę swoją i drużyny.
0
Tak trzymać. Żadnego zawodnika Barcy nigdy nie wolno "skreślać". Taka zasada "firmy". Trzymamy kciuki.
0
939
Jak obstawiasz dalej ? To bardzo ciekawe.
0
caminero
Dużo racji w tym co piszesz. Zastanawiam się jak ubiegły rok zakończył się po serii kontuzji i wykluczeń i wiemy wszyscy, że trudne okresy trzeba przetrwać jak najmniejszymi stratami. Zakupy faktycznie tutaj są nieodzowne.
0
bawol
Nienormalnych ludzi leczą lekarze. Może skorzystasz ?
0
aschnu
ble, ble, ble, ble, czyli jak zwykle.
0
aschnu
Jak zwykle prowokujesz. Z kompleksów już się wyleczyłeś ?
0
No kurczę, nie szło dzisiaj naszym. Atletico na fali, zagrali aktywnie, a nasi jakby w cieniu. Szkoda Keity, jeszcze się bardzo przejął. No cóż do boju. Jak to w piłce nożnej. Oby tylko nie było kontuzji i jestem spokojny. Visca el Barca.
0
To fakt mały mefisto.
0
Myślę, że siła Ibry w dzisiejszym spotkaniu może być bardzo ważna.
0
Ibra gra siłowy futbol, nie ma tej zwrotności, ale jego siła jest potrzebna drużynie. Czy w każdym meczu ? To jest zadanie trenera. Myślę, że znajdzie sposób na większą skuteczność Ibry.
0
Kocur VV zrobił wielki postęp i pretenduje do najlepszych bramkarzy świata. Nie wolno zapomnieć jego fantastycznych interwencji. Jest bardzo silnym punktem zespołu. Pilnuj Victor pola i bramki Barcy długi czas. Visca.
0
Nawet już dogadaliśmy się z sędziami, aby "wycinać" zawodników Barcy i Sevilli. Po trupach będziemy szli..... Nieźle.
0
Nie bierz tego tak do "serca", zabawnie to wyglądało, to wszystko.
0
yoyo8412
Powtarzanie masz w naturze, czy tylko tak się wysyła ? (pytam nie złośliwie).
0
Tak, będę oglądał.
0
Tak, będe oglądał.
0
Czy przypadkiem będzie to kupno-sprzedaż wiązana, czyli Cesc za niego kasa + Bojan ? Hm...
0
Proszę.
0
aschnu
Wreszcie napisałeś prawdę o mentalności, którą uczy Pep. Sam widzisz jak się gubisz w swoich teoriach. A zakompleksiony jesteś.
0
Widzę, że na forum Barcy próbują zabłysnąć zakompleksieni kibice RM. Idźcie sobie poszczekać na podwórko.