anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzieliście jak się modlił trener Rubina Kazań ? Jak będziemy wspierać FCB (modlitwą też)+ umiejętności+mądrość+kibice =sukces murowany.
0
To fakt, że brakuje tej dynamicznej skuteczności, takiego "tarana" na wykończenie akcji. Być może "usypianie" czujności przeciwnika w niektórych momentach nie sprawdza się. Pep z ekipą pewnie nad tym dyskutują. A tymczasem wspierajmy ich naszą siłą !!!!!
0
Trzeba było słuchać swojego serca, a nie swojego agenta. Pieniążki nie śmierdzą ?
0
Mecz nie był łatwy, nikt się zresztą tego nie spodziewał. Barca zagrała ambitnie, lecz nie na 'maxsa" - bo chyba nie było takiej potrzeby. Wszyscy zmęczeni po meczach reprezentacji, a przed nimi ważny z Rubinem Kazań. Sezon też będzie dłuuuuugi. Myślę, że kierunek jest dobry. Spokojnie, do przodu i o to chodzi.
0
VV jest niesamowity w szybkich wyjściach, jeszcze dopracuje obronę strzałów "z nienacka" i Iker będzie zdetronizowany....
0
VV jest coraz lepszy i tak sir Laporta sądzi. Bardzo dobrze, każdego trzeba doceniać i być oddanym.
0
VV jest coraz lepszy i tak sir Laporta sądzi. Bardzo dobrze, każdego trzeba doceniać i być oddanym.
0
patryk
Chyba jesteś z innej planety (a może galaktyki...he,he)
0
Kierownictwo RM stwierdziło, że reklama dżwignią handlu.A dług w bankach wysoki.......
0
Drużyna jest nastawiona tak, że nie ma meczy łatwych i to jest bardzo ważne. My zaś musimy wspierać "naszych chłopaków" i wszystko będzie dobrze.
0
Skąd taki pesymizm moi drodzy ? Uważam, że nasi chłopcy wygrają, choć na pewno nie będzie to łatwizna. Nastawienie zespołu jest takie, że nie ma meczy łatwych i to jest bardzo ważne.
Bądźmy dobrej myśli i wspierajmy zespół !
0
Może to być ciekawa opcja dla Barcy. Oby tylko "broń panie Boże" w zamian za Carlesa......
0
Pan "Pikuś" jest mądrym piłkarzem,bardzo dobrym technicznie, silnym fizycznie i psychicznie. I chwała za to, że wrócił do macierzy.
0
Wara od Messiego lizusy madryckie !!!!!
0
Fakt ten dowodzi, jak niesamowitym jest klub FCB, szanującym indywidualności. Jak to ma się do mamonizmu RM ?
0
Brzmi jak skowyt kojota.....
0
Uważam, że L.Orłowski nie jest do końca obiektywny w swoich ocenach i komentarzach meczowych i raczej jest jemu do lekkiego faworyzowania RM, niż pełnego obiektywizmu.A nie na tym chyba to polega.
0
y2m
Kup sobie większy telewizor, albo ..... okulary. O przepisach też warto poczytać, to niezła lektura.
0
Perez już działa ? Skąd my to znamy... Żenada.
0
Mam wrażenie, że Cruyff za bardzo chce ingerować w "życie Barcy".
Niepotrzebne są nam zgrzyty i niedomówienia. Visca el Barca.
0
Pan Pikuś jest niesamowity.
Visca el Barca !
0
Marni hiszpańscy sędziowie, marne decyzje. Bida i nędza, cóż więcej powiedzieć. Szkoda piłkarzy normalnych.
0
Nic dodać, nic ująć, wystarczy na Pepe popatrzeć. Bez komentarza.
0
Baros1990
Pytanie nie jest oskarżeniem, a nadużywanie słowa "durny" wyjaśnia słownik (polecam stosowanie).
Pozdrawiam.
Visca el Barca !
0
Nawąchał się czegoś ? To do czego doprowadził we wczorajszym meczu, powinien wyskoczyć ze składu sędziowskiego (to nie pierwsze jego wyczyny).A może stolicy jest na rękę ?...
Barca MISTRZEM !!!
0
Ta łajza nie tylko faulowała Messiego, ale pociągnęła z łokcia Gerardowi !!! Znajdziemy go......
0
Panu Revilli należy się chyba powtórka z historii, szczególnie regionu. Manifestacja niepodległości jest pokazaniem własnej niezależności, a jednym z jej wyrazów była Barca i Camp Nou.
Podlizywanie się stolicy nie jest najlepszym sposobem przetrwania panie Revilla...
0
Trudno nie zgodzić się z Cruyfem, jednak nie powinno to przyjąć formy krytykanctwa, tylko porad i konsultacji. Nie potrzebne są w Barcy żadne zadymy.
0
Bez paniki, Murinho jak zawsze robi groźne miny "twardziela". Nie zapomnijcie o sile Barcy. Jeśli nie będzie żadnych dziwnych zdarzeń wygramy mecz. Siła Barcy tkwi również w sile oddanych kibiców.
0
www.rojadirecta.com