0

Widzieliście jak się modlił trener Rubina Kazań ? Jak będziemy wspierać FCB (modlitwą też)+ umiejętności+mądrość+kibice =sukces murowany.

0

To fakt, że brakuje tej dynamicznej skuteczności, takiego "tarana" na wykończenie akcji. Być może "usypianie" czujności przeciwnika w niektórych momentach nie sprawdza się. Pep z ekipą pewnie nad tym dyskutują. A tymczasem wspierajmy ich naszą siłą !!!!!

0

Trzeba było słuchać swojego serca, a nie swojego agenta. Pieniążki nie śmierdzą ?

0

Mecz nie był łatwy, nikt się zresztą tego nie spodziewał. Barca zagrała ambitnie, lecz nie na 'maxsa" - bo chyba nie było takiej potrzeby. Wszyscy zmęczeni po meczach reprezentacji, a przed nimi ważny z Rubinem Kazań. Sezon też będzie dłuuuuugi. Myślę, że kierunek jest dobry. Spokojnie, do przodu i o to chodzi.

0

VV jest niesamowity w szybkich wyjściach, jeszcze dopracuje obronę strzałów "z nienacka" i Iker będzie zdetronizowany....

0

VV jest coraz lepszy i tak sir Laporta sądzi. Bardzo dobrze, każdego trzeba doceniać i być oddanym.

0

VV jest coraz lepszy i tak sir Laporta sądzi. Bardzo dobrze, każdego trzeba doceniać i być oddanym.

0

patryk

Chyba jesteś z innej planety (a może galaktyki...he,he)

0

Kierownictwo RM stwierdziło, że reklama dżwignią handlu.A dług w bankach wysoki.......

0

Drużyna jest nastawiona tak, że nie ma meczy łatwych i to jest bardzo ważne. My zaś musimy wspierać "naszych chłopaków" i wszystko będzie dobrze.

0

Skąd taki pesymizm moi drodzy ? Uważam, że nasi chłopcy wygrają, choć na pewno nie będzie to łatwizna. Nastawienie zespołu jest takie, że nie ma meczy łatwych i to jest bardzo ważne.

Bądźmy dobrej myśli i wspierajmy zespół !

0

Może to być ciekawa opcja dla Barcy. Oby tylko "broń panie Boże" w zamian za Carlesa......

0

Pan "Pikuś" jest mądrym piłkarzem,bardzo dobrym technicznie, silnym fizycznie i psychicznie. I chwała za to, że wrócił do macierzy.

0

Wara od Messiego lizusy madryckie !!!!!

0

Fakt ten dowodzi, jak niesamowitym jest klub FCB, szanującym indywidualności. Jak to ma się do mamonizmu RM ?

0

Brzmi jak skowyt kojota.....

0

Uważam, że L.Orłowski nie jest do końca obiektywny w swoich ocenach i komentarzach meczowych i raczej jest jemu do lekkiego faworyzowania RM, niż pełnego obiektywizmu.A nie na tym chyba to polega.

0

y2m

Kup sobie większy telewizor, albo ..... okulary. O przepisach też warto poczytać, to niezła lektura.

0

Perez już działa ? Skąd my to znamy... Żenada.

0

Mam wrażenie, że Cruyff za bardzo chce ingerować w "życie Barcy".

Niepotrzebne są nam zgrzyty i niedomówienia. Visca el Barca.

0

Pan Pikuś jest niesamowity.

Visca el Barca !

0

Marni hiszpańscy sędziowie, marne decyzje. Bida i nędza, cóż więcej powiedzieć. Szkoda piłkarzy normalnych.

0

Nic dodać, nic ująć, wystarczy na Pepe popatrzeć. Bez komentarza.

0

Baros1990

Pytanie nie jest oskarżeniem, a nadużywanie słowa "durny" wyjaśnia słownik (polecam stosowanie).

Pozdrawiam.

Visca el Barca !

0

Nawąchał się czegoś ? To do czego doprowadził we wczorajszym meczu, powinien wyskoczyć ze składu sędziowskiego (to nie pierwsze jego wyczyny).A może stolicy jest na rękę ?...

Barca MISTRZEM !!!

0

Ta łajza nie tylko faulowała Messiego, ale pociągnęła z łokcia Gerardowi !!! Znajdziemy go......

0

Panu Revilli należy się chyba powtórka z historii, szczególnie regionu. Manifestacja niepodległości jest pokazaniem własnej niezależności, a jednym z jej wyrazów była Barca i Camp Nou.

Podlizywanie się stolicy nie jest najlepszym sposobem przetrwania panie Revilla...

0

Trudno nie zgodzić się z Cruyfem, jednak nie powinno to przyjąć formy krytykanctwa, tylko porad i konsultacji. Nie potrzebne są w Barcy żadne zadymy.

0

Bez paniki, Murinho jak zawsze robi groźne miny "twardziela". Nie zapomnijcie o sile Barcy. Jeśli nie będzie żadnych dziwnych zdarzeń wygramy mecz. Siła Barcy tkwi również w sile oddanych kibiców.

0

www.rojadirecta.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?