0

Hm. Każdy kibic chce, aby jego drużyna zwyciężyła i to jest normalne. A Higuain to buc i tyle.

Ibry wypowiedzi niestety nie znam, ale chłopak dopiero uczy się, więć jak coś źle powiedział to się poprawi.

0

aschnu

Nie trzeba być jasnowidzem, aby wiedzieć, że piłkarze Barcy mają piłkarską kulturę, wyrażającą się min.brakiem życzenia innym potknięcia się w rozgrywkach. Może zrozumiesz kiedyś mentalność swojego wspaniałego klubu, przepełnionego piłkarzami o wysokiej kulturze piłkarskiej i osobistej.

0

aschnu

Dani nie powiedziałby tego co sugerujesz, nie ta klasa zawodnika, nie ta mentalność klubu. (jaśniejsze ?)

0

aschnu

Mieszasz mentalności oby klubów, nie tędy droga.

0

Tylko szóstą....

0

ZbigniewWodecki

Nie ekscytuj się tak, jak ci o których mówisz, bo to niezdrowo. A jak kibicujesz RM to napisz wprost, nikt tutaj nie szuka na forum zaczepki, tylko wypisuje swoje odczucia (szczególnie wobec np. idiotów)

0

Sędziowie do bani.

0

Zagrał naprawdę bardzo dobrze. Super, że potrafi wpisywać się w styl gry Barcy.

0

"Huiguian" - ten to się znowu inteligentnie odzywa. Co za buc.

0

sphinks

czyli nie zauważyłeś panie trenerze.

0

Czy tacy sędziowie po weryfikacji ponoszą jakieś kary ?

0

Będzie Puyol, Milito, Maxell, Dani może zagra Dalmau. Nie ma co panikować. Czasami jest to "okazja" do zaistnienia innych zawodników.

0

Messi, Iniesta, Xawi, bajeczna technika jak zwykle. Maxell, Milito świetna gra. Keita - stabilnie i bardzo dobrze, troche brakowało szczęścia. Zauważyliście jak zmieniła się gra w ataku po zejściu Ibry ?

Sędzia do karceru - idiota jakiś.

0

Sędziowie to banda idiotów. Plaga głupoty w ich związku sędziowskim ?

0

Może ktoś przeszkoli tych nędznych hiszpańskich sędziów. Marność okropna.

0

królewski94

Wogóle nie wiesz o czym piszesz, bo niby skąd, jak jesteś kibicem RM.

0

Casillas i Raul zawsze byli jedynymi normalnymi zawodnikami Realu nie "zaszczutymi" przeciwko komukolwiek.

0

Pep musi się bardzo sprężyć, aby pomóc Zlatanowi. Brakuje mu trochę zwrotności i szybkości. Bardzo szkoda, że nie chce wpuszczać Bojana na dłuższy okres gry - trudno to zrozumieć.

0

REALny skowyt kojota. Zaczyna się szukanie winnych. Może ktoś im wreszcie uzmysłowi, że szkodzą sobie takimi bezsensownymi działaniami.

0

Odczarować abrakadabra na Ibrakadabra superstrzelca. Oto życzenie.

0

Co ? Messi jest odpowiedzialny za globalne ocieplenie...?

0

Madryt pęka, no cóż można było się tego spodziewać. Nic niezwykłego z ich strony. Marni są i tyle.

0

Madryckim puszczają po prostu....zwieracze. Taki to klub.

0

pepo_92

a tobie tyłek ściska z zazdrości ( trzymaj mocno ).

0

Coś niedobrego dzieje się z "Pikusiem"... Ma chłopina jakiś problem. Trzeba by jemu pomóc ! To jest supergość !

0

Simon_80

"Tyle jakości w tak niewielkim gościu."

PIĘKNE ....

0

Jedna z najlepszych "inwestycji" Barcy. A i Dani chyba też nie żałuje gry w najfajniejszym i najlepszym zespole na świecie.

0

100 lat pełnych sukcesów - swoich prywatnych i w barwach Barcy.

PS.

Trudno byłoby sobie wyobrazić Barcy bez Xaviego "generała", genialnego człowieka i zawodnika.

0

A to chyba żadna łacha, że powinien coś zmienić w swojej ostatnio bardzo słabej grze. Z pewnością wychodzić do piłki, a nie stać i liczyć aż piłka "dojdzie" do nogi.

0

No i dobrze, wracaj Keituś do domu - tzn. do Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?