anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hm. Każdy kibic chce, aby jego drużyna zwyciężyła i to jest normalne. A Higuain to buc i tyle.
Ibry wypowiedzi niestety nie znam, ale chłopak dopiero uczy się, więć jak coś źle powiedział to się poprawi.
0
aschnu
Nie trzeba być jasnowidzem, aby wiedzieć, że piłkarze Barcy mają piłkarską kulturę, wyrażającą się min.brakiem życzenia innym potknięcia się w rozgrywkach. Może zrozumiesz kiedyś mentalność swojego wspaniałego klubu, przepełnionego piłkarzami o wysokiej kulturze piłkarskiej i osobistej.
0
aschnu
Dani nie powiedziałby tego co sugerujesz, nie ta klasa zawodnika, nie ta mentalność klubu. (jaśniejsze ?)
0
aschnu
Mieszasz mentalności oby klubów, nie tędy droga.
0
Tylko szóstą....
0
ZbigniewWodecki
Nie ekscytuj się tak, jak ci o których mówisz, bo to niezdrowo. A jak kibicujesz RM to napisz wprost, nikt tutaj nie szuka na forum zaczepki, tylko wypisuje swoje odczucia (szczególnie wobec np. idiotów)
0
Sędziowie do bani.
0
Zagrał naprawdę bardzo dobrze. Super, że potrafi wpisywać się w styl gry Barcy.
0
"Huiguian" - ten to się znowu inteligentnie odzywa. Co za buc.
0
sphinks
czyli nie zauważyłeś panie trenerze.
0
Czy tacy sędziowie po weryfikacji ponoszą jakieś kary ?
0
Będzie Puyol, Milito, Maxell, Dani może zagra Dalmau. Nie ma co panikować. Czasami jest to "okazja" do zaistnienia innych zawodników.
0
Messi, Iniesta, Xawi, bajeczna technika jak zwykle. Maxell, Milito świetna gra. Keita - stabilnie i bardzo dobrze, troche brakowało szczęścia. Zauważyliście jak zmieniła się gra w ataku po zejściu Ibry ?
Sędzia do karceru - idiota jakiś.
0
Sędziowie to banda idiotów. Plaga głupoty w ich związku sędziowskim ?
0
Może ktoś przeszkoli tych nędznych hiszpańskich sędziów. Marność okropna.
0
królewski94
Wogóle nie wiesz o czym piszesz, bo niby skąd, jak jesteś kibicem RM.
0
Casillas i Raul zawsze byli jedynymi normalnymi zawodnikami Realu nie "zaszczutymi" przeciwko komukolwiek.
0
Pep musi się bardzo sprężyć, aby pomóc Zlatanowi. Brakuje mu trochę zwrotności i szybkości. Bardzo szkoda, że nie chce wpuszczać Bojana na dłuższy okres gry - trudno to zrozumieć.
0
REALny skowyt kojota. Zaczyna się szukanie winnych. Może ktoś im wreszcie uzmysłowi, że szkodzą sobie takimi bezsensownymi działaniami.
0
Odczarować abrakadabra na Ibrakadabra superstrzelca. Oto życzenie.
0
Co ? Messi jest odpowiedzialny za globalne ocieplenie...?
0
Madryt pęka, no cóż można było się tego spodziewać. Nic niezwykłego z ich strony. Marni są i tyle.
0
Madryckim puszczają po prostu....zwieracze. Taki to klub.
0
pepo_92
a tobie tyłek ściska z zazdrości ( trzymaj mocno ).
0
Coś niedobrego dzieje się z "Pikusiem"... Ma chłopina jakiś problem. Trzeba by jemu pomóc ! To jest supergość !
0
Simon_80
"Tyle jakości w tak niewielkim gościu."
PIĘKNE ....
0
Jedna z najlepszych "inwestycji" Barcy. A i Dani chyba też nie żałuje gry w najfajniejszym i najlepszym zespole na świecie.
0
100 lat pełnych sukcesów - swoich prywatnych i w barwach Barcy.
PS.
Trudno byłoby sobie wyobrazić Barcy bez Xaviego "generała", genialnego człowieka i zawodnika.
0
A to chyba żadna łacha, że powinien coś zmienić w swojej ostatnio bardzo słabej grze. Z pewnością wychodzić do piłki, a nie stać i liczyć aż piłka "dojdzie" do nogi.
0
No i dobrze, wracaj Keituś do domu - tzn. do Barcy.