0

Chyba syn Guardioli.

0

Zbili go, bo "kręcił" nimi jak chciał w tych meczach. Bardzo niedobrzy ludzie.

0

Xavi oczywiście, nasz ulubiony.

0

To fakt. Wydaje mi się, że to raczej składnia zdania niż ignorancja Ibry.

0

Tak będzie, bo to ambitny zawodnik, no i jest w Barcelonie.

0

Cieszy wspaniała technika zawodników Barcy, ich postawa i oddanie. Andres, ze swoją bajeczną wręcz techniką, Xabi trochę jeszcze jakiś smutny (takie mam wrażenie) i wszyscy fantastyczni zawodnicy tworzą super team.

Vamos Barca.

0

..."Mimo swojego niepowodzenia, Szwed był zadowolony z postawy zespołu". Żart jakiś czy co ? Miał być może jeszcze niezadowolony ?

Ibra do roboty.

0

Wszyscy chcą grać w Barcelonie. Trudno się dziwić....

0

Pomysł, aby Ibra rozpoczął mecz z ławki może być całkiem niezły. Na pewno ew.wejście Bojana w końcówce meczu jest chybionym pomysłem, więc Bojan od pierwszej minuty powinien zagrać.

0

SZUMI

Mam nadzieję, że zrozumiałeś prowokację ( szczególnie drugi człon zdania) A dwója owszem należałaby się.

Pozdrawiam .

0

Do boju Dani !

vamos Barca

0

endriuuu2

Święte słowa.

0

Ibra powinien dostać dwuję ....... jak w szkole.

0

kibol293

Tutaj tylko lekarz ci pomoże.

0

Palop zagrał naprawdę dobry mecz, nam brakowało trochę szczęścia. Sewilla zagrała nieźle, a sędziowie popisali się jak zwykle.

Moim zdaniem Pep popełnił duży błąd pozostawiając Ibrę tak długo na boisku i tak późno wprowadzając Bojana i Pedro.

Ogólnie myślę, że chyba dobrze się stało, bo szkoda szkoda sił na tak intensywny rok.

0

Coś PIĘKNEGO !

0

Bardzo mądrze powiedziane.

0

Myślę, że wszyscy krytykanci Bojana odszczekują to co wcześniej napisali.

0

Jeśli ktoś dysponuje dużą kwotą, to na szczytny cel i za taka koszulkę warto dac duże pieniądze.

0

W Mediolanie można imprezować prawie bezkarnie, w Barcelonie niestety nie. Lepsza gra ? Chyba się trochę myli.

0

Niesprawiedliwą jest tak niska ocena Czyhryńskiego, po jednym incydencie. Pooglądajcie jego podania, wejścia w obronie. Fakt popełnia zbyt dużo błędów jak na gracza Barcy, ale cierpliwości, jest ambitny.

0

Marność hiszpańskich sędziów piłkarskich jest aż nazbyt widoczna. To jakiś gość z deficytami, wystarczy obserwować jego mimikę.

0

O i zaroiło się na forum od krytykantów, znawców, sceptyków, itd....

0

Ibra nie sprawdził się w tym meczu, ponieważ on gra dość siłową piłkę, a sędzia "pomógł" mu w pełnym wnerwieniu i wykluczeniu z walki.

0

Fatalne sędziowanie meczu potrafi zdeprymować drużynę, w której "mechanizm" jest precyzyjny. Sędzia był złośliwy, ponieważ upatrywał sobie zawodników, którzy dyskutowali z nim - tak było u nas i w Villarreal.

Pomimo tego faktem jest, że Zlatan zagrał słabo, Titi chyba się odnalazł no i zabrakło trochę szczęścia i uwagi.

Żadna tragedia, gramy swoje i walczymy jeszcze jest duuuużo meczy.

Szansa dla Bojana.

0

Fatalne sędziowanie meczu potrafi zdeprymować drużynę, w której "mechanizm" jest precyzyjny. Sędzia był złośliwy, ponieważ upatrywał sobie zawodników, którzy dyskutowali z nim - tak było u nas i w Villarreal.

Pomimo tego faktem jest, że Zlatan zagrał słabo, Titi chyba się odnalazł no i zabrakło trochę szczęścia i uwagi.

Żadna tragedia, gramy swoje i walczymy jeszcze jest duuuużo meczy.

Visca el Barca.

0

Fatalne sędziowanie meczu potrafi zdeprymować drużynę, w której "mechanizm" jest precyzyjny. Sędzia był złośliwy, ponieważ upatrywał sobie zawodników, którzy dyskutowali z nim - tak było u nas i w Villarreal.

Pomimo tego faktem jest, że Zlatan zagrał słabo, Titi chyba się odnalazł no i zabrakło trochę szczęścia i uwagi.

Żadna tragedia, gramy swoje i walczymy jeszcze jest duuuużo meczy.

Visca el Barca.

0

Tylko Barca; dyskusje negatywne są zbędne..

0

BARCA MISTRZ

0

Trochę miał racji....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?