anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba syn Guardioli.
0
Zbili go, bo "kręcił" nimi jak chciał w tych meczach. Bardzo niedobrzy ludzie.
0
Xavi oczywiście, nasz ulubiony.
0
To fakt. Wydaje mi się, że to raczej składnia zdania niż ignorancja Ibry.
0
Tak będzie, bo to ambitny zawodnik, no i jest w Barcelonie.
0
Cieszy wspaniała technika zawodników Barcy, ich postawa i oddanie. Andres, ze swoją bajeczną wręcz techniką, Xabi trochę jeszcze jakiś smutny (takie mam wrażenie) i wszyscy fantastyczni zawodnicy tworzą super team.
Vamos Barca.
0
..."Mimo swojego niepowodzenia, Szwed był zadowolony z postawy zespołu". Żart jakiś czy co ? Miał być może jeszcze niezadowolony ?
Ibra do roboty.
0
Wszyscy chcą grać w Barcelonie. Trudno się dziwić....
0
Pomysł, aby Ibra rozpoczął mecz z ławki może być całkiem niezły. Na pewno ew.wejście Bojana w końcówce meczu jest chybionym pomysłem, więc Bojan od pierwszej minuty powinien zagrać.
0
SZUMI
Mam nadzieję, że zrozumiałeś prowokację ( szczególnie drugi człon zdania) A dwója owszem należałaby się.
Pozdrawiam .
0
Do boju Dani !
vamos Barca
0
endriuuu2
Święte słowa.
0
Ibra powinien dostać dwuję ....... jak w szkole.
0
kibol293
Tutaj tylko lekarz ci pomoże.
0
Palop zagrał naprawdę dobry mecz, nam brakowało trochę szczęścia. Sewilla zagrała nieźle, a sędziowie popisali się jak zwykle.
Moim zdaniem Pep popełnił duży błąd pozostawiając Ibrę tak długo na boisku i tak późno wprowadzając Bojana i Pedro.
Ogólnie myślę, że chyba dobrze się stało, bo szkoda szkoda sił na tak intensywny rok.
0
Coś PIĘKNEGO !
0
Bardzo mądrze powiedziane.
0
Myślę, że wszyscy krytykanci Bojana odszczekują to co wcześniej napisali.
0
Jeśli ktoś dysponuje dużą kwotą, to na szczytny cel i za taka koszulkę warto dac duże pieniądze.
0
W Mediolanie można imprezować prawie bezkarnie, w Barcelonie niestety nie. Lepsza gra ? Chyba się trochę myli.
0
Niesprawiedliwą jest tak niska ocena Czyhryńskiego, po jednym incydencie. Pooglądajcie jego podania, wejścia w obronie. Fakt popełnia zbyt dużo błędów jak na gracza Barcy, ale cierpliwości, jest ambitny.
0
Marność hiszpańskich sędziów piłkarskich jest aż nazbyt widoczna. To jakiś gość z deficytami, wystarczy obserwować jego mimikę.
0
O i zaroiło się na forum od krytykantów, znawców, sceptyków, itd....
0
Ibra nie sprawdził się w tym meczu, ponieważ on gra dość siłową piłkę, a sędzia "pomógł" mu w pełnym wnerwieniu i wykluczeniu z walki.
0
Fatalne sędziowanie meczu potrafi zdeprymować drużynę, w której "mechanizm" jest precyzyjny. Sędzia był złośliwy, ponieważ upatrywał sobie zawodników, którzy dyskutowali z nim - tak było u nas i w Villarreal.
Pomimo tego faktem jest, że Zlatan zagrał słabo, Titi chyba się odnalazł no i zabrakło trochę szczęścia i uwagi.
Żadna tragedia, gramy swoje i walczymy jeszcze jest duuuużo meczy.
Szansa dla Bojana.
0
Fatalne sędziowanie meczu potrafi zdeprymować drużynę, w której "mechanizm" jest precyzyjny. Sędzia był złośliwy, ponieważ upatrywał sobie zawodników, którzy dyskutowali z nim - tak było u nas i w Villarreal.
Pomimo tego faktem jest, że Zlatan zagrał słabo, Titi chyba się odnalazł no i zabrakło trochę szczęścia i uwagi.
Żadna tragedia, gramy swoje i walczymy jeszcze jest duuuużo meczy.
Visca el Barca.
0
Fatalne sędziowanie meczu potrafi zdeprymować drużynę, w której "mechanizm" jest precyzyjny. Sędzia był złośliwy, ponieważ upatrywał sobie zawodników, którzy dyskutowali z nim - tak było u nas i w Villarreal.
Pomimo tego faktem jest, że Zlatan zagrał słabo, Titi chyba się odnalazł no i zabrakło trochę szczęścia i uwagi.
Żadna tragedia, gramy swoje i walczymy jeszcze jest duuuużo meczy.
Visca el Barca.
0
Tylko Barca; dyskusje negatywne są zbędne..
0
BARCA MISTRZ
0
Trochę miał racji....