anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A cóż to robią na forum Barcy nienormalni pseudokibice z RM ? Sio spać ......
0
Rozluźnienie świąteczne.
Villarreal zagrał nieźle, nam zabrakło trochę szczęścia i uwagi.
Sędzia marny (jak większość w lidze hiszpańskiej), a my cóż do roboty..
0
fanatyk_hxc
"Świetność" drużyny nie oceniamy tylko i wyłącznie z perspektywy miejsca w tabeli.
0
Puszenie piórek, śmieszne...
0
Słusznie.
0
perla 42
To nie RM - kibicom należy się pełna satysfakcja.
0
Bojan nie jest do oddania...
0
Popatrzcie ile świetnych drużyn jest w hiszpańskiej lidze. Jak można nie mieć pretensji do komercjalizacji Realu Madryt ? Ktoś chce zepsuć ten klub. Barca konsekwentnie realizuje swój plan i dlatego jest i będzie silna na chwałę nas wszystkich.
Visca el Barca.
0
Visca el Barca !
0
jonnhiewalker
Po części masz rację, ale nie rozdane, a zdobyte. Bez zbędnego nadinterpretowania. Fakty są faktami, a miłość do ukochanego klubu powoduje, że kibice kojarzą obecny stan realizacji z osiągnięciem celów - czyż nie po to się gra ? Wierzę, że geniusz Barcy ( całości klubu) przyniesie efekty będące następstwem całości działania. Bez fałszywej skromności, ten klub osiągnie bardzo dużo.
Visca el Barca!
0
To jest bardzo dobry pomysł, należy zrealizować z całym szacunkiem do "Henryka". On sam chyba myślami jest już "poza Barcą".
0
Capello - nie będziesz trenerem Realu, więc bez lizusostwa. Póki co różnice są duże i stawianie znaku równości jest nieporozumieniem. Matematycznie nie stworzy się drużyny silnej. A próby podważenia swoistego geniuszu Pepa i drużyny spłoną na panewce...
0
Prymitywne typy, które nie maja nic wspólnego z prawdziwymi kibicami.
0
Wielki, wielki szacunek dla Pepa za profesjonalizm, skromność i wszelkie sukcesy.
0
A cóż to prowokatorzy z zespołu zawsze tego drugiego ożywili się ???
0
Brawoooooo. A Higuain niech się w nos pocałuje. Żal mu ściska majciochy.
0
Sędzia i Henry do wymiany. Ostro i do boju!
0
Skąd ten sędzia, patałach... / Ma być sprawiedliwie od tego jest sędzia !!!!!!
0
Bo Dani jest the best.
0
Ból po porażce odebrał jemu rozum, więc plecie bzdury. Brzmi jak skowyt kojota. Śmieszne.
0
Niektórzy dziwili się, że Barca "dziwnie" rozgrywa piłkę, starając się trzymać na dystans Dynamo. Powodem tego stanu był fakt dosyć brutalnej gry kijowian i ciągłego okopywania naszych zawodników .
Leo wracaj do zdrowia !
0
Mam wrażenie, że od kiedy Ibra gra w Barcelonie jest uśmiechnięty i radosny. To bardzo dobrze, bądź szczęśliwy i strzelaj duuuuuuuużo bramek.
0
Zagrać mądrze, uważnie ale ostro i nie będzie żadnego problemu.
0
Zagrali dość asekuracyjnie, ponieważ dość dużo wysiłku kosztowały ostatnie mecze, a przed nami jeszcze jeszcze.
0
Albiol cienias jeden, jaki napuszony, ale gość śmiech na sali.
0
Jeśli fakt taki nastąpił, powinno się "namierzyć" żartownisia i obciążyć kosztami.
0
Będzie płakał razem z CR. Taki to zespół, zero godności.
0
Ale gość. Pokrzywdzony. Perez na pewno jutro, jego krzywdy wynagrodzi.Będzie lanie.
0
Wielkie brawa, za mądrą grę, chociaż po obciążającym meczu z Interem. Brawo chłopaki, Carles dzisiaj był niesamowity. Leo do "podrasowania". Ma jeszcze ktoś wątpliwości co do Ibry ?
0
No i bardzo dobrze. Ogień.