0

A cóż to robią na forum Barcy nienormalni pseudokibice z RM ? Sio spać ......

0

Rozluźnienie świąteczne.

Villarreal zagrał nieźle, nam zabrakło trochę szczęścia i uwagi.

Sędzia marny (jak większość w lidze hiszpańskiej), a my cóż do roboty..

0

fanatyk_hxc

"Świetność" drużyny nie oceniamy tylko i wyłącznie z perspektywy miejsca w tabeli.

0

Puszenie piórek, śmieszne...

0

Słusznie.

0

perla 42

To nie RM - kibicom należy się pełna satysfakcja.

0

Bojan nie jest do oddania...

0

Popatrzcie ile świetnych drużyn jest w hiszpańskiej lidze. Jak można nie mieć pretensji do komercjalizacji Realu Madryt ? Ktoś chce zepsuć ten klub. Barca konsekwentnie realizuje swój plan i dlatego jest i będzie silna na chwałę nas wszystkich.

Visca el Barca.

0

Visca el Barca !

0

jonnhiewalker

Po części masz rację, ale nie rozdane, a zdobyte. Bez zbędnego nadinterpretowania. Fakty są faktami, a miłość do ukochanego klubu powoduje, że kibice kojarzą obecny stan realizacji z osiągnięciem celów - czyż nie po to się gra ? Wierzę, że geniusz Barcy ( całości klubu) przyniesie efekty będące następstwem całości działania. Bez fałszywej skromności, ten klub osiągnie bardzo dużo.

Visca el Barca!

0

To jest bardzo dobry pomysł, należy zrealizować z całym szacunkiem do "Henryka". On sam chyba myślami jest już "poza Barcą".

0

Capello - nie będziesz trenerem Realu, więc bez lizusostwa. Póki co różnice są duże i stawianie znaku równości jest nieporozumieniem. Matematycznie nie stworzy się drużyny silnej. A próby podważenia swoistego geniuszu Pepa i drużyny spłoną na panewce...

0

Prymitywne typy, które nie maja nic wspólnego z prawdziwymi kibicami.

0

Wielki, wielki szacunek dla Pepa za profesjonalizm, skromność i wszelkie sukcesy.

0

A cóż to prowokatorzy z zespołu zawsze tego drugiego ożywili się ???

0

Brawoooooo. A Higuain niech się w nos pocałuje. Żal mu ściska majciochy.

0

Sędzia i Henry do wymiany. Ostro i do boju!

0

Skąd ten sędzia, patałach... / Ma być sprawiedliwie od tego jest sędzia !!!!!!

0

Bo Dani jest the best.

0

Ból po porażce odebrał jemu rozum, więc plecie bzdury. Brzmi jak skowyt kojota. Śmieszne.

0

Niektórzy dziwili się, że Barca "dziwnie" rozgrywa piłkę, starając się trzymać na dystans Dynamo. Powodem tego stanu był fakt dosyć brutalnej gry kijowian i ciągłego okopywania naszych zawodników .

Leo wracaj do zdrowia !

0

Mam wrażenie, że od kiedy Ibra gra w Barcelonie jest uśmiechnięty i radosny. To bardzo dobrze, bądź szczęśliwy i strzelaj duuuuuuuużo bramek.

0

Zagrać mądrze, uważnie ale ostro i nie będzie żadnego problemu.

0

Zagrali dość asekuracyjnie, ponieważ dość dużo wysiłku kosztowały ostatnie mecze, a przed nami jeszcze jeszcze.

0

Albiol cienias jeden, jaki napuszony, ale gość śmiech na sali.

0

Jeśli fakt taki nastąpił, powinno się "namierzyć" żartownisia i obciążyć kosztami.

0

Będzie płakał razem z CR. Taki to zespół, zero godności.

0

Ale gość. Pokrzywdzony. Perez na pewno jutro, jego krzywdy wynagrodzi.Będzie lanie.

0

Wielkie brawa, za mądrą grę, chociaż po obciążającym meczu z Interem. Brawo chłopaki, Carles dzisiaj był niesamowity. Leo do "podrasowania". Ma jeszcze ktoś wątpliwości co do Ibry ?

0

No i bardzo dobrze. Ogień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?